Wideo - Teraz głos ma Radziwiłł - Na oddziale Intensywnej Opieki Medycznej na dyżurze nocnym pracuje tylko... dwóch ratowników. Nie ma żadnej pielęgniarki.

Pielęgniarstwo 2016.

 

Zobacz także:

Kwietniowe wydanie Miesięcznika Ogólnopolskiej Gazety Pielęgniarek i Położnych - Co prawda wskazuje się w rozporządzeniu czynności, jakie będą mogli wykonywać, jednakże wszyscy zdają sobie sprawę, że rzeczywistość będzie wyglądała inaczej – ratownicy w pełni będą zastępowali pielęgniarki na stanowiskach pracy.

 

 

Dobra zmiana dla pielęgniarstwa czy dobra zamiana? Na oddziale Intensywnej Opieki Medycznej pracuje tylko... dwóch ratowników. Nie ma żadnej pielęgniarki.

Minister Radziwiłł zdegradował pielęgniarki i pielęgniarzy systemu wobec ratownika medycznego. Teraz się okazuje, że na IOM na dyżurze pracuje tylko... dwóch ratowników. Posiedzenie Parlamentarnego Zespołu ds. pielęgniarek, położnych i innych pracowników opieki zdrowotnej - 27 kwietnia 2016.

 

Teraz w tej sprawie wypowiada się minister Radziwiłł:

 

Komentarze użytkowników

#1  2016.05.22 22:04:54 ~piel

Przecież to żenada ta kobieta mówiła prawdę a żadanie od niej konkretnych danych jest nie w porządku wystarczy sprawdzić szpitale i oddziały poza SOR ami gdzie ratownicy pracują, na tych oddziałach wykonują czynności wykraczające poza ich kompetencje sama tak pracowałam na IT ratownicy obsługiwali nerki dializacyjne wykonywali opatrunki podawali leki z poza swojej listy i wykonywali wiele czynności. Proponuje obudzic się drogie Panie i Panowie siedzący na wysokich stołkach taka jest nasza rzeczywistość i bardzo proszę nie udawajcie ze o tym nie wiecie to dzieje się za waszym przyzwoleniem!

#2  2016.05.23 07:17:13 ~Aga

Kryminal ! ale skoro zyjemy ,po dobrej zmianie , w kraju bezprawia ,ujdzie to plazem

#3  2016.05.23 16:55:19 ~kkrystyna

Przepraszam że się wyrażę wulgarnie ale: KTOŚ Z NAS ROBI PIERD. IDIOTKI ! NIBY TEN ODDZIAŁ: OIOM - ILE JEST ŁÓŻKOWY ? , ŻE MINIMALNE NORMY ZATRUDNIENIA POZWALAJĄ NA PRACĘ DWÓCH OSÓB ! HISTORYJKA Z CLOSTRIDIOWEGO PAMPERSA WZIĘTA.

#4  2016.05.24 13:59:15 ~PIEL

Chcemy wiedzieć o strajku w CZDZ

Dodaj komentarz