Pielęgniarki rodzinne! Sejm. We wrześniu sejmowa komisja zdrowia odbędzie posiedzenie w sprawie: "Rozpatrzenie informacji Ministra Zdrowia na temat roli i zadań pielęgniarki w podstawowej opiece zdrowotnej".

Zamach na pielęgniarki i położne rodzinne

 

        

 

 

13 sierpnia 2016 roku - Na stronie sejmowej komisji zdrowia opublikowano plan pracy komisji na okres od 1 sierpnia do 31 grudnia 2016 r. Pierwsze posiedzenie komisji we wrześniu br. zostanie poświęcone: Rozpatrzeniu informacji Ministra Zdrowia na temat roli i zadań pielęgniarki w podstawowej opiece zdrowotnej. 

Zobacz plan pracy komisji

Wybrał:

Mariusz Mielcarek 

 

Zobacz także:

(5) TV.pielegniarki.info.pl Najpierw minister zdrowia mówi o ewentualnej likwidacji samodzielnych podmiotów prowadzonych przez pielęgniarki i położne rodzinne, a po 10 minutach ukazuje swoją wizję pielęgniarki rodzinnej. Może pan się na coś zdecyduje?

TV.pielegniarki.info.pl - sejm 27 kwietnia 2016 - minister Radziwiłł wypowiada wojnę samodzielnym podmiotom, prowadzonym przez pielęgniarki i położne rodzinne.

Zobacz więcej informacji w Aktualnościach w dziale - Pielęgniarka i położna rodzinna

Zobacz także:

Interpelacja poselska do ministra zdrowia w sprawie zespołów lekarsko-pielęgniarskich

(2) TV.pielegniarki.info.pl - sejm 27 kwietnia 2016 - minister Radziwiłł wypowiada wojnę samodzielnym podmiotom, prowadzonym przez pielęgniarki i położne rodzinne.

 

 

 

 

Komentarze użytkowników

#1  2017.01.19 16:57:36 ~Danka

Dlaczego pielegniarki rodzinne pracują więcej godzin w gabinecie ,a mniej w środowisku .Nikt na to nie zwraca uwagi .Nie ma żadnych kontroli .Tylko wyzysk.

#2  2017.10.31 11:41:22 ~załamana

27.10.2017- Przegłosowali ustawę o POZ. koniec z nami. jestem tak rozgoryczona że ryczeć mi się chce. W dniu kiedy lekarze nas już całkiem wezną pod but- ja wyjeżdżam. Marzę o tym żeby żadna pielęgniarka z kontraktu, z kursem środowiskowej nie zgłosiła się do lekarza POZ. Poza tymi co cały czas tkwią w tym systemie.

Dodaj komentarz