Kilka słów do komentarzy w sprawie mojej wypowiedzi dotyczącej sobotniej manifestacji.

        

Mimo niskiej frekwencji w stosunku do zapowiadanej liczby uczestników, organizatorom należą się słowa uznania.  Za determinację w organizacji protestu i że doszedł on do skutku. 

Dla mnie idea wspólnej manifestacji zawodów medycznych jest kompletnie niezrozumiała.

Przeczytaj całość mojej wypowiedzi z dnia 25 września 2016 roku

 


 

Bardzo dziękuję za komentarze. Niestety nie argumenty merytoryczne ale atak na moją osobę stanowią oś przedmiotowych komentarzy. Czyli nie rozmawiamy o opiniach, ale o osobie która je prezentuje. Bardzo merytoryczne jest stwierdzenie, że "nie grzeszą intelektem". Taki ma być według autorów powyższych komentarzy naprawa relacji pomiędzy grupami zawodowymi? A moim grzechem jest to, że na Portalu są ogłoszenia o pracę za granicą. Naprawdę to spore wykroczenie z mojej strony. Takimi argumentami chcecie mnie przekonać, że jesteście sympatyczną paczką ludzi, którym przyświeca naprawa ochrony zdrowia. Na zakończenie przytoczę komentarz z Portalu, cytuję: "Jestem zażenowana poglądem, że po przyjacielsku z lekarzami ugramy lepsze warunki dla pielęgniarek". Wyluzujcie. Wasza nagonka i fanatyczne przekonywanie do swoich racji odnosi odwrotny skutek.

P.S. Krytykowana tak moja wypowiedź ma ponad 1,6 tysiąca akceptacji. Co to jest wobec kilkudziesięciu krytycznych opinii. I jeszcze jedno. Na grupie PZM krytyczne opinie o waszej działalności nie widniałyby nawet pięciu minut. Ja negatywnych opinii nie usuwam. I wy mienicie się nosicielami nowego spojrzenia na relacje w ochronie zdrowia? Koniec dyskusji. Trochę się poznaliśmy.

Mariusz Mielcarek

 

Komentarze użytkowników

#1  2016.09.26 17:48:16 ~gaga

O! I proszę - ani jeden troll nie napisał - niesłychane? :) Ps. Nie jestem Mielcarkiem - gdyby ktoś tak pomyślał:)

#2  2016.09.26 18:49:25 ~Antymoher

Panie Mariuszu ,proszę się nie przejmować.Takie mamy czasy,wiekszośc tylko hejtować potrafi.Róbmy swoje ,pozdrawiam,Antymoher-Torun

#3  2016.09.27 11:18:10 ~Ewa

Jeżeli czuje sie obrazony to Panie Mariuszu zgłosić hejtera na Policję. To jedyne najlepsze wyjście.

#4  2016.09.27 14:54:58 ~do Mariusz

A cóż to się obraża jak panienka? chciałabym a boję się! najpierw PAN rozjątrza te jatki a potem nagle podkula ogon i pisze jakieś wynurzenia nic nie wnoszące.Dlaczego nie odpowiada Pan na skierowane do Pana problemy życia codziennego w tym zawodzie.Proponuję więcej obiektywizmu a jakoś będzie.W końcu po to chyba powstał ten portal żeby wylać swoje bóle ? proszę mnie poprawić jeśli się mylę! Pozdrowionka:)

Dodaj komentarz