Władze izby pip: z naszych obserwacji wynika, że w składach komisji na kierownicze stanowiska pielęgniarek oddziałowych, przełożonych, naczelnych, dyrektorów ds. pielęgniarstwa są powoływane osoby "nie posiadające merytorycznej wiedzy i odpowiedniego wykształcenia".

Pielęgniarstwo 2016.

      

 

Poniżej prezentujemy fragment skanu z uwagami władz izby pip (z dnia 5 września 2016 roku) do projektu rozporządzenia Ministra Zdrowia zmieniającego rozporządzenie w sprawie sposobu przeprowadzania konkursu na niektóre stanowiska kierownicze w podmiocie leczniczym niebędącym przedsiębiorcą:

 

 

Wybrał:

Mariusz Mielcarek 

 

Zobacz także:

Aktualności według działów - Zmiany w składach komisji konkursowych na stanowiska kierownicze w pielęgniarstwie

 

Komentarze użytkowników

#1  2016.11.01 11:54:05 ~@@@

BLE,BLE,BLE. Dyro i tak zrobi co zechce a Wasze ustalenia pójdą do kosza. Najlepiej zapytać obecnego w-ce ministra zresztą powołanego do spraw dialogu z pielęgniarkami. Jest mistrzem w tej dziedzinie już od 2013 roku robi co chce i jak chce i ma wszystkich i ich ustalenia w dalekim poszanowaniu! :)

#2  2016.12.01 16:18:08 ~motyl

To super że nastąpiła zmiana na stanowisku Naczelnej w Warszawce i że będą zmiany w powoływaniu na kierownicze stanowiska bo do tej pory - to robili co chcieli i powoływane były osoby niewiele mające wspólnego z dobrem ( dla środowiska Pań pielęgniarek ) i tzw , swoje " . To bardzo dobrze ze środowisko to będzie oczyszczane z konfidentów ( którzy do tej pory niewiele dobrego chcieli zrobić dla tych Pań . Mam cichą nadzieję że może wszystko nowe - da dobre owoce .

Dodaj komentarz