Miesięcznik Ogólnopolska Gazeta Pielęgniarek i Położnych - PCQ Recruitment Polska – Better life for Nurses

Miesięcznik Ogólnopolska Gazeta Pielęgniarek i Położnych

 

      

      

 

PCQ Recruitment Polska to europejska firma rekrutacyjna, która specjalizuje się w rekrutacji pielęgniarek z zagranicy. Skrót PCQ w naszej nazwie oznacza Person Centered Quality, czyli Dobro Osoby przede wszystkim. W procesie rekrutacji PCQ kieruje się indywidualnym podejściem zarówno do klienta, jak i do kandydata.

Polski zespół PCQ dokłada wszelkich starań, aby zapewnić kandydatom wsparcie w całym procesie rekrutacji. Konsultanci PCQ są do dyspozycji kandydata już na samym początku tego procesu, rozpoczynając od pomocy w rejestracji w NMC czy NMBI, poprzez przygotowanie do rozmowy z pracodawcą, aż do pomyślnej relokacji i rozpoczęcia pracy w wybranym miejscu.

Ty wybierasz, a PCQ dopasowuje ofertę pracy do Twoich potrzeb. Nie jesteś pewna? PCQ doradzi Ci, nigdy nie zignoruje Twoich potrzeb czy preferencji. Do tej pory PCQ zaufało już ponad 1500 pielęgniarek.

PCQ Recruitment łamie standardowe bariery w relacjach pomiędzy kandydatem a firmą rekrutacyjną. W ciągu 4 lat, gdy PCQ pomagało polskim pielęgniarkom w znalezieniu pracy marzeń, zostało zapamiętane nie jako firma, ale jako osoby -  Marta, Kasia, Klaudia i Marlena. PCQ nie składa obietnic, których nie potrafi dotrzymać. Rozległa wiedza na temat aktualnego rynku pracy i lata doświadczenia w branży pomagają PCQ w znalezieniu dla Ciebie najlepszej oferty pracy. Możesz liczyć na wsparcie w przygotowaniu profesjonalnego CV, a także w przygotowaniu językowym do rozmowy rekrutacyjnej. Rozmowa w sprawie  pracy w szpitalu nieco różni się od rozmowy w sprawie pracy w centrum opieki, dlatego kandydaci przygotowywani są indywidualnie do potrzeb rekrutacji. Pomoc w przygotowaniu się do różnych typów rozmów umożliwi Ci zaprezentowanie się z jak najlepszej strony.  

Nie wiesz, jak skutecznie przejść proces rejestracji w izbach pielęgniarskich w Wielkiej Brytanii (NMC) lub w Irlandii (NMBI)? PCQ w pełni administruje proces rejestracji swoich kandydatów w NMBI oraz NMC. Utrzymuje silne relacje z obiema organizacjami, dzięki czemu może asystować w procesie rejestracji, unikając opóźnień i załatwiając wszystko w możliwie najkrótszym czasie. Razem wypełnicie formularz, konsultant zwróci Ci uwagę na niuanse, które na pierwszy rzut oka mogą wydawać się skomplikowane. W razie potrzeby PCQ może w każdej chwili sprawdzić dla Ciebie aktualny status Twojej rejestracji.  

W brytyjskich izbach pielęgniarskich – NMC – potrzebujesz IELTS. Nie wiesz, ile czasu zajmie Ci przygotowanie, nie chcesz za dużo wydać na kurs przygotowawczy? PCQ specjalnie dla pielęgniarek opracowało kurs przygotowawczy do egzaminu IELTS. Szczególnie dla tych, którzy twierdzą, że to jest ponad ich możliwości! Możesz uczyć się szybko, sprawnie i skutecznie u najlepszych nauczycieli angielskiego! Jeśli chcesz zdać IELTS za pierwszym razem i zastanawiasz się, jakiego nauczyciela wybrać, skorzystaj z kursu PCQ. Kurs obejmuje darmowy test online, dzięki któremu ustalimy Twój obecny poziom języka angielskiego. Następnie omówisz swoje wyniki z nauczycielem i zostaniesz przydzielony do odpowiedniej grupy. Grupy liczą maksymalnie 5 osób, wszystko odbywa się na platformie internetowej, a Ty potrzebujesz jedynie dostępu do Internetu i zapału do nauki! W większej części kosztów kursu partycypuje PCQ. Zadzwoń pod numer +48 514 040 033 lub wejdź na naszą stronę internetową www.pcqnursing.pl do zakładki IELTS i dowiedz się więcej o kursie.

PCQ stara się opiekować swoimi kandydatami już od momentu wylądowania na lotnisku. Po przylocie ktoś na pewno odbierze Cię z lotniska i odwiezie do docelowego miejsca pracy lub nowego miejsca zamieszkania. Nie zostaniesz też sam z załatwianiem spraw podatkowych, wyrabianiem niezbędnych dokumentów na miejscu i zakładaniem konta bankowego. Pamiętaj, że prawdziwi eksperci PCQ zajmujący się tą specyficzną formą rekrutacji medycznej są uznawani za osoby, do których zawsze można się zgłosić i uzyskać odpowiedź.

Końcową misją i celem jest zmienianie na lepsze opinii o branży tak, żeby zarówno klient, jak i kandydat dzięki wsparciu zrobili krok z „dobrego” w „lepsze”. Czytaj dalej...

 

Zobacz więcej artykułów z najnowszego numeru Ogólnopolskiej Gazety Pielęgniarek i Położnych

 
Zobacz także: