Zapraszam do wzięcia udziału w ankiecie, której celem jest określenie czynników ryzyka zawodowego pielęgniarek pracujących w oddziale intensywnej terapii oraz zbadanie poziomu wiedzy na ten temat.

Pielęgniarki anestezjologiczne 2017.

      

 

Szanowne Panie i Panowie,

Zapraszam do wzięcia udziału w ankiecie, której celem jest określenie czynników ryzyka zawodowego pielęgniarek pracujących w oddziale intensywnej terapii oraz zbadanie poziomu wiedzy na ten temat. Wszystkie informacje w ramach ankiety będą wykorzystane wyłącznie na potrzeby pracy magisterskiej na kierunku Pielęgniarstwo Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w Krakowie.

Proszę o zakreślenie znakiem X właściwej odpowiedzi, a w miejscach wykropkowanych proszę przedstawić własne zdanie. 

Ankieta jest anonimowa. 

Bardzo dziękuję za wypełnienie ankiety

Przejdź do ankiety: Określenie czynników ryzyka zawodowego pielęgniarek pracujących w oddziale intensywnej terapii oraz zbadanie poziomu wiedzy na ten temat.

Komentarze użytkowników

#1  2017.03.13 12:10:36 ~motyl

Nie ma co dziękować i się płaszczyć ( dla zdobycia własnego celu ) .Niech zabiera się do pracy i ankietę w ręce i po oddziałach do Pań się wybierze . Tak się robi ankietę a nie CZEKA AŻ PODANE BĘDZIE NA TALERZU - to nie tędy droga .

#2  2017.03.17 16:49:13 ~do motyl

Niby taki mądry a z tył za murzynami (bez obrazy dla ludzi.chciałam tylko użyć jako tradycyjnego poròwnania). Po co ten internet istnieje? By sobie głupoty na facebooku postować? .czy ma służyć społeczeństwu między innymi do takich celów jak badania. Stop glupiej Zawiści wśród pielęgniarek! Do autorki zycze powodzenia

Dodaj komentarz