Komentarz na pielegniarki.info.pl: W szpitalu w Mielcu znaleźli receptę na brak pielęgniarek. Większość z nas to babcie w wieku 50-60 lat, wiele odejdzie na emeryturę w tym i w przyszłym roku, a co na to szanowny dyrektor?

Komentarze pielęgniarek i położnych

       

Poniżej prezentujemy projekt okładki najbliższego wydania (kwietniowego) Ogólnopolskiej Gazety Pielęgniarek i Położnych - nakład 30 tysięcy egzemplarzy - wydawnictwo bezpłatne.Komentarz na pielegniarki.info.pl

W szpitalu w Mielcu znaleźli receptę na brak pielęgniarek. Większość z nas to babcie w wieku 50-60 lat, wiele odejdzie na emeryturę w tym i w przyszłym roku, a co na to szanowny dyrektor? Przechodźcie na kontrakty, będziecie mieć więcej godzin! Tak, godzin, nie pieniędzy, bo za kasę, którą zaproponowali trzeba by zap.ć 300 godzin, aby zarobić takie grosze, co teraz za 160. Kto przy zdrowych zmysłach zgodzi się na coś takiego? Nikt, bo równie dobrze można sobie założyć sznur na szyję. Kolejny dowód na to, ze pielęgniarka w Polsce to szmata, którą można wytrzeć każdy kąt, to cyborg, który się nie starzeje i nie choruje, to cudotwórca, który za powołanie zapełni lodówkę, zapłaci rachunki i wykształci swoje dzieci. Jak długo jeszcze będziemy na kolanach znosić te upokorzenia? Obudźmy się i zróbmy to samo, co nasze koleżanki w Staszowie! Dziewczyny nie dajcie się!