Komentarz na pielegniarki.info.pl: No popatrzcie tylko, budzą się z letargu! Odzyskali słuch czy co, bo przez 20 lat byli głusi i ślepi. A najlepsza jest wypowiedź tego dyrektorka, kiedy mówi, że przez obniżenie wieku emerytalnego nagle odejdzie mu 80 pielęgniarek!

Komentarze pielęgniarek i położnych

       

Poniżej prezentujemy projekt okładki najbliższego wydania (kwietniowego) Ogólnopolskiej Gazety Pielęgniarek i Położnych - nakład 30 tysięcy egzemplarzy - wydawnictwo bezpłatne.Komentarz na pielegniarki.info.pl

No popatrzcie tylko, budzą się z letargu! Odzyskali słuch czy co, bo przez 20 lat byli głusi i ślepi. A najlepsza jest wypowiedź tego dyrektorka, kiedy mówi, że przez obniżenie wieku emerytalnego nagle odejdzie mu 80 pielęgniarek! I dobrze, że obniżyli ten wiek! A co myśleliście, że pielęgniarka będzie zapierdalać do usranej śmierci za niespełna 2 tys, a może dzień dłużej! Jak to się ma do młodych byczków z policji czy straży, którzy w wieku 40 lat są emerytami! Sama jestem po czterdziestce i mam serdecznie dość tego gównianego zawodu za gówniane pieniądze! Tej harówy na nocach i świąt z dala od rodziny! I bardzo się cieszę, że zaczyna nas brakować, że nasi włodarze zaczynają robić w pory ze strachu! Powodzenia! Ja na pewno nie dołączę do moich nielicznych już koleżanek, które wyglądają jak zombi po kilku latach pracy w kilku miejscach!