Strajk pielęgniarek w Staszowie: Opinia decydentów... reaguje pielęgniarka... i portal pielęgniarki.info.pl - artykuł z kwietniowego wydania ogólnopolskiego miesięcznika branżowego pielęgniarek i położnych pielegniarki.info.pl - nakład 30 tysięcy egzemplarzy.

Ogólnopolski miesięcznik branżowy pielęgniarek i położnych pielegniarki.info.pl - nakład 30 tysięcy egzemplarzy.

       

 

Kliknij, żeby przeczytać stronę pierwszą i stronę drugą 

 

Czytaj więcej artykułów z Ogólnopolskiej Gazety Pielęgniarek i Położnych

 

Komentarze użytkowników

#1  2017.04.28 20:35:38 ~motyl

To nie tylko OBŁUDA Panie Mariuszu ale HAŃBA jakiej jeszcze świat nie WIDZIAŁ . BĄDŹCIE DZIELNE JAK , INKA " pomimo tego iż będą Was ciągać i oskarżać za NIEWINNOŚĆ aby w ten sposób WYWRZEĆ NA WAS PRESJĘ I ZASTRASZYĆ POZOSTAŁE ABY TEGO NIE CZYNIŁY .Bo lata praktyki pokazały że takimi SPOSOBAMI ZAMYKALI WAM USTA A WY POKORNIE NADAL PRACOWAŁYŚCIE ZA BEZCEN . WIĘC NADAL ĆHCĄ TAK Z WASI CZYNIĆ ABY WAS UCISZYĆ . NIE POZWÓLCIE NA TO ! bo żyją super z WASZYCH SKŁADEK I WYZYSKU A TERAZ KIEDY MAJĄ OGROMNY DYLEMAT CO ZROBIĆ ? chcą nawet jak czytam zatrudniać zadaniowo : na godziny i w dodatku kontraktowane ( czyli kto da mniej CENĘ tego łaskawie zatrudnią ) TO JUŻ SIĘGA SZCZYTÓW CHAMSTWA , PONIŻENIA DO SPODU . JEDYNE WYJŚCIE TO GENERALNY ( poza nim nie ma innego wyjścia z tego )

#2  2017.04.28 20:40:28 ~motyl

Kiedy zrobi się ciepło i pogodnie - zbierajcie się WSZYSTKIE DO WARSZAWKI NA GENERALNY . NIE zważajcie ani na izby ani na związki ( bo to jedno wielkie zakłamanie ) WY SAME MUSICIE SOLIDARNIE STANĄĆ OKONIEM ( same ! ) bo INNEGO WYJŚCIA Z TEGO SZACHU NIE MA !

#3  2017.04.29 07:37:41 ~Piel

Strajk bez zwiazkow? Jest nie mozliwy Motylku !

#4  2017.04.30 14:47:48 ~Piel.

Do 2 no ale mi tu zatrzęsienie odpowiedzi na post nr 2 ! TAK ŚWIETNY POST POPIERAMY POMYSŁ I ZBIERAMY SIĘ ! PILNE !

Dodaj komentarz