Normy zatrudnienia pielęgniarek? Gadanie od lat... władz ministerstwa, samorządu, związku. Realia? Mama pacjentki na oddziale pediatrycznym: na dyżurze nocnym jest jedna pielęgniarka, do godz. 15 dwie pielęgniarki. Czyli przez 16 godzin oddział zabezpiecza jednoosobowa obsada pielęgniarska!

Normy zatrudnienia pielęgniarek i położnych.

       
* Kliknij powyżej, aby obejrzeć materiał telewizyjny...

 

Zobacz także:
Aktualności według działów - Normy zatrudnienia pielęgniarek i położnych

 

Komentarze użytkowników

#1  2017.05.10 17:29:00 ~anka

O i w końcu pediatria została zauważona? Praca tu ciężka, bo dziecko to nie mały dorosły i nie zawsze powie co mu dolega. Dzieci są kochane, ale trzeba stoczyć nie jeden bój z rodzicem, dziadkami, ciotkami, a wszystko po to by pomóc dzieciakowi, chociaż w oczach opiekunów to "złe panie lub jak kto woli baby" robią dziecku krzywdę bo kłują, ważą, dają leki. Prosimy o odrobię szacunku dla naszej pracy.

#2  2017.05.11 12:32:45 ~WICEMINIST

CO PANI WICEMINISTROWA PIELĘGNIAREK ŻELAZKO- SZCZUREK MA W TYM TEMACIE DO POWIEDZENIA? PODOBNO TO JEJ OCZKO W GŁOWIE ! PANI WICEMINISTROWO CZAS POKAZAĆ SIĘ W TELEWIZJI POLSKIEJ - OTWORZYĆ DEBATĘ TELEWIZYJNĄ NT POLSKIEGO PIELĘGNIARSTWA !

#3  2017.05.11 12:38:10 ~PIEL.

Do 2 konkretnie i tak pisać trzeba a nie dookoła ble, ble, ble, narzekania, grożby czy prośby ! 12 MAJA POD SEJM ! A O ŻYCZENIACH JUTRO NIKT NIEPOWIE W TVP TO JUŻ TRADYCJA ! O INNYCH ZAWODACH TAK OSTATNIO O DNIU STRAŻAK ŻYCZENIA OD RZĄDU, PREZYDENTA !

#4  2017.05.12 13:52:56 ~piel piel

Dzisiaj rano,wracając z nocki usłyszałam w Radio Pogoda(he he) piękne życzenia dla Pielęgniarek.Czasami ktoś pamięta.najczęściej my same.

#5  2017.05.23 16:37:05 ~Piel.pedia

Dziecko pacjent to najbardziej wymagającą grupa pod każdym względem, dlatego nieliczne osoby decydują się na taką pracę. Tak jak pisano musimy objąć opieką całą rodzinę,która nierzadko straszy nami dziecko. Niestety warunki pracy są coraz mniej możliwe do przyjęcia, dyżury pojedyńcze czy z opiekunem medycznym to skandal ma pediatrii.

Dodaj komentarz