Szpital ogłasza konkurs ofert na świadczenia opieki zdrowotnej w przedmiocie usług pielęgniarskich Pielęgniarki Koordynującej w Oddziale Wewnętrznym. Zobacz zasady oceny ofert. Przykładowo oferent dostanie dodatkowe punkty gdy zgłosi gotowość do dyżurów na ... okulistyce.

Pielęgniarka kontraktowa.

Instrukcja złożenia podpisu pod petycją:

STOP deprecjacji zawodu pielęgniarki i położnej w Polsce!

1. Petycję może podpisać każda osoba, nie tylko pielęgniarka i położna. 

2. Petycja została opublikowana w dniu 2 sierpnia 2017 roku na stronie www.petycjeonline.com

3. Petycję można podpisać na dwa sposoby:

  1. Na stronie  www.petycjeonline.com pod adresem: https://www.petycjeonline.com/stop_deprecjacji_zawodu_pielgniarki_i_poonej_w_polsce
  2. lub korzystając z poniższego formularza.

​4. Pod petycją jest formularz, w którym należy wpisać, dane:

Imię, nazwisko, miejscowość, adres e-mail. Można w polu - "podpisuję ponieważ..." wpisać swoje uwagii.

5. Jeżeli podpisujący petycję, nie chce aby jego dane takie jak: imię, nazwisko, miejscowość (adres e-mail nie jest nigdy widoczny dla osób trzecich), były widoczne, to należy pod formularzem ODZNACZYĆ pole przy adnotacji "Pokazuj użytkownikom mój podpis". Wtedy w sekcji podpisy będzie widniał wpis: "Sygnatariusz zadecydował nie ujawniać swojego nazwiska w internecie". 

6. UWAGA!!! Po kliknięciu na "Podpisz petycje", na adres email podpisującego zostanie wysłany przez serwis www.petycjeonline.com link, w który należy kliknąć aby zakończyć proces składania podpisu pod petycją. Dopiero wtedy złożony przez nas podpis zostanie oficjalnie zaakceptowany. 

Dotychczas liczba złożonych podpisów przekroczyła 6 tysiący!

Zapraszamy do podpisywania petycji!

Petycja jest formą akcji społecznej pielęgniarek i położnych, użytkowników Ogólnopolskiego Portalu Pielęgniarek i Położnych www.pielegniarki.info.pl. Nie jest związana z żadną organizacją samorządu zawodowego oraz związków zawodowych pielęgniarek i położnych. 

Redakcja pielegniarki.info.pl 


 

 

Zobacz także aktualności według działów - Dodatki pielęgniarek brutto brutto po nowemu

Komentarze użytkowników

#1  2017.08.25 21:11:04 ~he he

W obozie pracy - Oddziale Wewnętrznym nawet chetnej na koordynatora nie ma bo też wypadnie zmierzyć się za zawartością pampersa nierzadko - na rzadko najczęściej.

#2  2017.08.25 21:26:45 ~piel

Przenosić z pampersa na oko to niezgodne z zasadami epidemiologicznymi .Ale kogo obchodzą zasady jak braki służących coraz większe. I nie ma chetnych rypać za trzech.Za to NFZ ma kasę na premię na urzędasów. Tylko lódzkie,dolnośląskie i podkarpackie nie wyplacily premii.W MZ pewnie też wielkie premie i nagrody za wiekopomne dzieło dorżnięcia polskiego pielegniarstwa.

#3  2017.08.25 22:16:10 ~Wiola

Rozbawił mnie do łez autor projektu hahaha co za idiotyczny pomysł, jakby do pracy ustawialy się koleki chętnych pielęgniarek jak za komuny chętnych za papierem toaletowym czy naprawdę dio tych decydentów nadal nie dociera że, za chwilę każdej chętnej do pracy będą stopy całować? Przez lata robili z nas glabow do roboty za miche ryżu a teraz się rolę zaczynają odwracać i sami robią z siebie glabow szukając chętnych. Drodzy pracodawcy NIE MA I NIE BĘDZIE

#4  2017.08.26 00:48:47 ~do3

W wielu miejscach jedna zrobi wszystko za pięć,więc braków personelu szybko nie będzie.Takich aktywistek jeszcze w naszym pielęgniarstwie bardzo dużo niestety.

#5  2017.08.26 08:45:51 ~DO 4

WSZYSTKO JEST DO CZASU, I NA TAKIE PRZYJDZIE KONIEC.

#6  2017.08.26 21:24:28 ~nie nurse

Mam w nosie pracę w takich warunkach - za byle jakie pieniądze w ciągłym stresie. Pieprznęłam PWZ w kąt szuflady i zmieniłam zawód.

Dodaj komentarz