Zobacz propozycję okładki najbliższego wydania Ogólnopolskiego miesięcznika branżowego pielęgniarek i położnych pielegniarki.info.pl - nakład 30 tysięcy egzemplarzy.

Ogólnopolski miesięcznik branżowy pielęgniarek i położnych pielegniarki.info.pl - nakład 30 tysięcy egzemplarzy.

Instrukcja złożenia podpisu pod petycją:

STOP deprecjacji zawodu pielęgniarki i położnej w Polsce!

1. Petycję może podpisać każda osoba, nie tylko pielęgniarka i położna. 

2. Petycja została opublikowana w dniu 2 sierpnia 2017 roku na stronie www.petycjeonline.com

3. Petycję można podpisać na dwa sposoby:

  1. Na stronie  www.petycjeonline.com pod adresem: https://www.petycjeonline.com/stop_deprecjacji_zawodu_pielgniarki_i_poonej_w_polsce
  2. lub korzystając z poniższego formularza.

​4. Pod petycją jest formularz, w którym należy wpisać, dane:

Imię, nazwisko, miejscowość, adres e-mail. Można w polu - "podpisuję ponieważ..." wpisać swoje uwagii.

5. Jeżeli podpisujący petycję, nie chce aby jego dane takie jak: imię, nazwisko, miejscowość (adres e-mail nie jest nigdy widoczny dla osób trzecich), były widoczne, to należy pod formularzem ODZNACZYĆ pole przy adnotacji "Pokazuj użytkownikom mój podpis". Wtedy w sekcji podpisy będzie widniał wpis: "Sygnatariusz zadecydował nie ujawniać swojego nazwiska w internecie". 

6. UWAGA!!! Po kliknięciu na "Podpisz petycje", na adres email podpisującego zostanie wysłany przez serwis www.petycjeonline.com link, w który należy kliknąć aby zakończyć proces składania podpisu pod petycją. Dopiero wtedy złożony przez nas podpis zostanie oficjalnie zaakceptowany. 

Dotychczas liczba złożonych podpisów przekroczyła 6 tysiący!

Zapraszamy do podpisywania petycji!

Petycja jest formą akcji społecznej pielęgniarek i położnych, użytkowników Ogólnopolskiego Portalu Pielęgniarek i Położnych www.pielegniarki.info.pl. Nie jest związana z żadną organizacją samorządu zawodowego oraz związków zawodowych pielęgniarek i położnych. 

Redakcja pielegniarki.info.pl 


Zobacz także aktualności według działów - Wynagrodzenia pielęgniarek i położnych

Komentarze użytkowników

#1  2017.09.09 10:23:44 ~piel.

NIC DODAĆ NIC UJĄĆ :-(((

#2  2017.09.09 10:32:50 ~wiola

Tak dobrze to ujęto panie Mariuszu tylko szkoda ,że nie dodał pan jeszcze, na samej górze: Pan Doktor, w środku Pani mgr Farmacji, Pan mgr fizykoterapeuta, itd. a na samym dole piramidy Pani Kasia, Pani Basia, Pani Krysia :-)))

#3  2017.09.09 13:50:21 ~piel

A może MZ chodziło o to, żeby szpitale same się likwidowały z powodu braku pielęgniarek. Bo jak na razie to dziesiątki lat udowadniali, że służba zdrowia jest kulą u nogi wszystkich dotychczasowych rządów. Nie będzie na ministerstwo, że oni zamknęli szpitale. Same się pozamykają

#4  2017.09.09 22:46:43 ~piel

Jeszcze rehabilitanci i psycholodzy w środku. Bardzo dobra okładka . Czy Radziwiłł i Szczurek dostaną w nagrodę po egzemplarzu ?

#5  2017.09.10 14:04:46 ~ULA

.mnie tam nie ma . Jestem pielęgniarką dyplomowaną bez licencjatu i magistra .

Dodaj komentarz