"Wstydzę się mówić o tym, ile zarabiam" mówi pielęgniarka zatrudniona w DPS. Po ponad trzydziestu latach w zawodzie otrzymuje pensję... A ministerstwo zdrowia nadal tym pielęgniarkom odmawia dodatku brutto brutto.

Pielęgniarka w DPS.

Instrukcja złożenia podpisu pod petycją:

STOP deprecjacji zawodu pielęgniarki i położnej w Polsce!

1. Petycję może podpisać każda osoba, nie tylko pielęgniarka i położna. 

2. Petycja została opublikowana w dniu 2 sierpnia 2017 roku na stronie www.petycjeonline.com

3. Petycję można podpisać na dwa sposoby:

  1. Na stronie  www.petycjeonline.com pod adresem: https://www.petycjeonline.com/stop_deprecjacji_zawodu_pielgniarki_i_poonej_w_polsce
  2. lub korzystając z poniższego formularza.

​4. Pod petycją jest formularz, w którym należy wpisać, dane:

Imię, nazwisko, miejscowość, adres e-mail. Można w polu - "podpisuję ponieważ..." wpisać swoje uwagii.

5. Jeżeli podpisujący petycję, nie chce aby jego dane takie jak: imię, nazwisko, miejscowość (adres e-mail nie jest nigdy widoczny dla osób trzecich), były widoczne, to należy pod formularzem ODZNACZYĆ pole przy adnotacji "Pokazuj użytkownikom mój podpis". Wtedy w sekcji podpisy będzie widniał wpis: "Sygnatariusz zadecydował nie ujawniać swojego nazwiska w internecie". 

6. UWAGA!!! Po kliknięciu na "Podpisz petycje", na adres email podpisującego zostanie wysłany przez serwis www.petycjeonline.com link, w który należy kliknąć aby zakończyć proces składania podpisu pod petycją. Dopiero wtedy złożony przez nas podpis zostanie oficjalnie zaakceptowany. 

Dotychczas liczba złożonych podpisów przekroczyła 6 tysiący!

Zapraszamy do podpisywania petycji!

Petycja jest formą akcji społecznej pielęgniarek i położnych, użytkowników Ogólnopolskiego Portalu Pielęgniarek i Położnych www.pielegniarki.info.pl. Nie jest związana z żadną organizacją samorządu zawodowego oraz związków zawodowych pielęgniarek i położnych. 

Redakcja pielegniarki.info.pl 


Zobacz artykuł w przedmiotowej sprawie: "Wstydzę się mówić o tym, ile zarabiam". Podwyżki tak, ale nie dla wszystkich pielęgniarek

Zobacz także:

Aktualności według działów: 

Pielęgniarka w DPS

Komentarze użytkowników

#1  2017.09.17 15:19:38 ~Kasia

Wsp[ółczuje. Zwłaszcza pacjentom, którzy z dpsów trafiają na chirurgie z niedroznościami bosa babcie napchane psychotropami :D

#2  2017.09.17 15:20:15 ~kasia

PS. Nauczcie sie robic chociaz lewatywy.

#3  2017.09.17 21:35:58 ~a_

Kasia trollu sio!

#4  2017.09.18 03:38:40 ~piel

Szpitale zatrudniają pielęgniarki po 50, więc proszę się zwolnić z DPS, tym bardziej, że jest to praca dla opiekunek, interny, geriatrie przyjmą panią z otwartymi rękami, po co się poniżać, przynajmniej udowodni pani swoją wartość, zagra na nosie tym wyzyskiwaczom i lepiej zarobi.

#5  2017.09.18 08:37:23 ~do1

Zatrudnij się w DPS-ie i współczuj,a nie teraz filozofko jak nie masz pojęcia o obozach pracy

#6  2017.09.18 09:43:01 ~do 4

W jakim akcie prawnym jest zapis, że Ustawa o zawodach pielęgniarki i położnej z 2011. dotyczy tylko zakładów opieki zdrowotnej?

#7  2017.09.20 17:40:31 ~długotermi

Moja rada dla Pań z DPS-ów - utworzenie grupowej praktyki pielęgniarskiej i zawarcie z NFZ umowy na pielęgniarska opiekę długoterminową domową. Działa to już w wielu DPS-ach.

Dodaj komentarz