Radny pyta pielęgniarkę: co to znaczy, że była "gnębiona przez szefową". Pielęgniarka wyjaśnia... A co na to wszystko związki zawodowe w szpitalu? Jest ich osiem...

Pielęgniarki 2017.

Instrukcja złożenia podpisu pod petycją:

STOP deprecjacji zawodu pielęgniarki i położnej w Polsce!

1. Petycję może podpisać każda osoba, nie tylko pielęgniarka i położna. 

2. Petycja została opublikowana w dniu 2 sierpnia 2017 roku na stronie www.petycjeonline.com

3. Petycję można podpisać na dwa sposoby:

  1. Na stronie  www.petycjeonline.com pod adresem: https://www.petycjeonline.com/stop_deprecjacji_zawodu_pielgniarki_i_poonej_w_polsce
  2. lub korzystając z poniższego formularza.

​4. Pod petycją jest formularz, w którym należy wpisać, dane:

Imię, nazwisko, miejscowość, adres e-mail. Można w polu - "podpisuję ponieważ..." wpisać swoje uwagii.

5. Jeżeli podpisujący petycję, nie chce aby jego dane takie jak: imię, nazwisko, miejscowość (adres e-mail nie jest nigdy widoczny dla osób trzecich), były widoczne, to należy pod formularzem ODZNACZYĆ pole przy adnotacji "Pokazuj użytkownikom mój podpis". Wtedy w sekcji podpisy będzie widniał wpis: "Sygnatariusz zadecydował nie ujawniać swojego nazwiska w internecie". 

6. UWAGA!!! Po kliknięciu na "Podpisz petycje", na adres email podpisującego zostanie wysłany przez serwis www.petycjeonline.com link, w który należy kliknąć aby zakończyć proces składania podpisu pod petycją. Dopiero wtedy złożony przez nas podpis zostanie oficjalnie zaakceptowany. 

Dotychczas liczba złożonych podpisów przekroczyła 5,5 tysiąca!

Zapraszamy do podpisywania petycji!

Petycja jest formą akcji społecznej pielęgniarek i położnych, użytkowników Ogólnopolskiego Portalu Pielęgniarek i Położnych www.pielegniarki.info.pl. Nie jest związana z żadną organizacją samorządu zawodowego oraz związków zawodowych pielęgniarek i położnych. 

Redakcja pielegniarki.info.pl 


Zobacz artykuł w przedmiotowej sprawie: Dramatyczne wyznanie byłej pielęgniarki szpitala

Zobacz także: 

Pytania do ministra zdrowia w sprawie warunków pracy personelu pielęgniarskiego oraz zjawiska mobbingu w pracy.

Komentarze użytkowników

#1  2017.09.23 15:19:50 ~a_

Przecież takie "coś" jak pielęgniarkę można poszarpać, że o agresji słownej nie wspomnę- bez tego się nie obyło. Przecież nie jest tak, że ktoś podchodzi i szarpie, były wrzaski poprzedzające. A wszystkie komisje w powiecie stwierdziły, że mobbingu nie było. Panie dyrektorze szpitala, czy ja tez mogę podejść do pana i poszarpać trochę? Może też sobie pokrzyczę, a może tylko poszarpię. Koleżanki z tego szpitala złóżcie wszystkie wypowiedzenia. To chamstwo i wyzysk musi się skończyć. Przede wszystkim dla waszego dobra.

#2  2017.09.23 16:22:25 ~piel

Kapomobbing

#3  2017.09.23 21:43:28 ~piel

Wszyscy sprawujący władzę są oderwani od rzeczywistości. Rola i zadania związków zawodowych poszły w innym kierunku. Tak naprawdę to pracownik w całym systemie jest na szarym końcu jeżeli chodzi o prawa i przywileje. Prawda też jest taka że w większości udało się skłócić personel i tak naprawdę nikomu nic nie przeszkadza.

#4  2017.09.23 23:58:36 ~Anna p

Teraz już wiecie jak wyglada pisowsie słowo ze zembalowym będzie w całości wypłacane? Wiecie ze nie mamy do kogo iść na skargę? Czy o to chodziło izbom i ozzpip zeby każdy szpital i poradnia same walczyły z dyrektorami o podwyżki? ten rząd ma nas gdzieś! Jak nie będzie 4 razy 400 to ile będzie pensji? Zacznijmy sie koleżanki denerwować! Piszmy do PAD bo może nie wie jak traktuje sie pielegniarki! Pamiętacie jak Kaczyński w biały miasteczku zagłuszał telefony i radził nam brak kolacji na zdrowie i dietę? Przypomnijcie sobie bo to samo powtarza sie teraz!

#5  2017.09.24 11:37:17 ~e

Żeby było ciekawiej osoba,która się tego dopuściła chodzi po szpitalu dumna jak paw.żadnych konsekwencji.

#6  2017.09.24 11:53:54 ~mm

Co do dyrektora O.reprezentującego szpital to jego strategia rozwoju dla pewnego katowickiego szpitala polegała na zwolnieniu połowy pracowników, nie płaceniu składek zus za resztę i zaleganiu z wypłatami. Teraz rozwija następny szpital. Brawo.

#7  2017.09.25 16:22:37 ~piel

Zgadzam się z #4.Doskonale pamiętam co działo się w Białym Miasteczku.Dziwię się że wie koleżanek nadal popiera KACZKĘ i jego całą ferajnę.

Dodaj komentarz