Zobacz ofertę pracy dla pielęgniarek zamieszczoną w bieżącym wydaniu branżowego miesięcznika pielegniarki.info.pl - nakład 30 tysięcy egzemplarzy. Kolejne wydanie 6 listopada.

Oferty pracy dla pielęgniarek w branżowym miesięczniku pielegniarki.info.pl

Instrukcja złożenia podpisu pod petycją:

STOP deprecjacji zawodu pielęgniarki i położnej w Polsce!

1. Petycję może podpisać każda osoba, nie tylko pielęgniarka i położna. 

2. Petycja została opublikowana w dniu 2 sierpnia 2017 roku na stronie www.petycjeonline.com

3. Petycję można podpisać na dwa sposoby:

  1. Na stronie  www.petycjeonline.com pod adresem: https://www.petycjeonline.com/stop_deprecjacji_zawodu_pielgniarki_i_poonej_w_polsce
  2. lub korzystając z poniższego formularza.

​4. Pod petycją jest formularz, w którym należy wpisać, dane:

Imię, nazwisko, miejscowość, adres e-mail. Można w polu - "podpisuję ponieważ..." wpisać swoje uwagii.

5. Jeżeli podpisujący petycję, nie chce aby jego dane takie jak: imię, nazwisko, miejscowość (adres e-mail nie jest nigdy widoczny dla osób trzecich), były widoczne, to należy pod formularzem ODZNACZYĆ pole przy adnotacji "Pokazuj użytkownikom mój podpis". Wtedy w sekcji podpisy będzie widniał wpis: "Sygnatariusz zadecydował nie ujawniać swojego nazwiska w internecie". 

6. UWAGA!!! Po kliknięciu na "Podpisz petycje", na adres email podpisującego zostanie wysłany przez serwis www.petycjeonline.com link, w który należy kliknąć aby zakończyć proces składania podpisu pod petycją. Dopiero wtedy złożony przez nas podpis zostanie oficjalnie zaakceptowany. 

Dotychczas liczba złożonych podpisów przekroczyła 6 tysiący!

Zapraszamy do podpisywania petycji!

Petycja jest formą akcji społecznej pielęgniarek i położnych, użytkowników Ogólnopolskiego Portalu Pielęgniarek i Położnych www.pielegniarki.info.pl. Nie jest związana z żadną organizacją samorządu zawodowego oraz związków zawodowych pielęgniarek i położnych. 

Redakcja pielegniarki.info.pl 


Komentarze użytkowników

#1  2017.10.13 10:34:14 ~Joanna

Rozumię, że Pielęgniarka Koordynujaca jest niczym królowa matka ważniejsza od zwykłych pielęgniarek i trzeba ją wyróżnić. A tak na marginesie jedne z aktualnych ogłoszeń o pracę - tak nas nadal cenią. "Oczekujemy od osoby aplikującej: empatii, wysokiej kultury osobistej, nastawienia na rozwiązywanie problemów, umiejętności pracy w zespole, samodzielności, komunikatywności i umiejętności (lub chęci) obsługiwania komputera (Word, Excel, mMedica). Charakterystyka pracy: - zabiegi pielęgniarskie - asystowanie przy drobnych zabiegach chirurgicznych - telefoniczna rejestracja pacjentów - udzielanie informacji pacjentom o zakresie usług medycznych świadczonych w NZOZ - kompetentna obsługa pacjenta - zakładanie i uzupełnianie dokumentacji medycznej pacjentów - segregowanie dokumentacji medycznej - przygotowanie gabinetów lekarskich do pracy Rodzaj zatrudnienia: umowa zlecenie Stawka: 16 zł netto za godzinę Proszę, koleżanki i koledzy jak już podejmujemy dodatkową pracę w czasie wolnym negocjujmy stawki.

Dodaj komentarz