Panie Radziwiłł nie zgubi pana protest, tylko podejście do ludzi... To pana zgubi...

Działalność ministra Radziwiłła.


Posiedzenie sejmowej komisji zdrowia w dniu 13 grudnia 2017 roku w sprawie: "Informacja Ministra Zdrowia Konstantego Radziwiłła w sprawie wypowiadania klauzul opt-out oraz zapewnienia bezpieczeństwa pacjentom po realizacji wypowiedzianych klauzul".

Zobacz także:

Aktualności według działów - Asystent lekarza a zawód pielęgniarki.

Pielęgniarka „asystentem lekarza”? - artykuł z lutowego wydania ogólnopolskiego miesięcznika branżowego pielęgniarek i położnych pielegniarki.info.pl - nakład 30 tysięcy egzemplarzy.

Asystent lekarza a zawód pielęgniarki. Zobacz stanowisko ministerstwa zdrowia w tej sprawie...

(3) Profesor Marian Zembala pisze do Ministra Konstantego Radziwiłła o potrzebie utworzenia w Polsce nowej profesji "asystenta lekarza". Profesor pisze: "Nowy zawód mógłby zostać wprowadzony jako nowa specjalizacja w pielęgniarstwie – asystenta lekarza chirurga". I stawia pytania...

(2) Profesor Marian Zembala pisze do Ministra Konstantego Radziwiłła o potrzebie utworzenia w Polsce nowej profesji "asystenta lekarza". Prof. pisze gdzie przedstawiciele nowego zawodu mogliby znaleźć zatrudnienie. Ma na myśli także pielęgniarki...

(1) Profesor Marian Zembala pisze do Ministra Konstantego Radziwiłła o potrzebie utworzenia w Polsce nowej profesji "asystenta lekarza". Okazuje się, że w Polsce przeprowadzono już pilotaż w przedmiotowej sprawie. Duże zainteresowanie wykazali absolwenci Wydziału Pielęgniarstwa...

Komentarze użytkowników

#1  2018.01.05 06:38:43 ~Z obserwac

I proszę. proszę. Non stop brakuje lekarzy. teraz tylko takie info w głównych mediach wielokrotnie i codziennie powtarzane. Bardzo brakuje pielęgniarek i o tym się nie mówi ! Dlaczego ? Dlaczego pielęgniarki nadal harują na kilku etatach i dlaczego mamy wciąż dodatki a nie podwyżki ? Dlaczego wciąż nie szanujemy siebie? A i medialnie nie istniejemy. Czy tak trudno wziążć przykład z lekarzy ? I nie tylko tu chodzi o podejście Radziwiłła. ale jeśli chodzi o pielęgniarki to Szczurek-Żelazko.Kamery kilkakrotnie pokazywały ją jako przyboczną Radziwiłła, siedziało tuż jego boku milcząca, usłużna. Patrzyła na niego jak na góru podpierając się czerwonymi pazurkami (posiedzenie komisji zdrowia - środa) Skandaliczne z jej strony : żeby nawet słowa nie powiedziała o brakach pielęgniarek ? To nawet mówił o tym nie tak dawno premier Morawiecki - krótko o tym mówił. ale powiedział. Ale żeby pielęgniarka o pielęgniarkach kompletnie nic ? Zacznijmy w końcu walczyć o szacunek! A przykład mamy od rezydentów!

#2  2018.01.05 15:46:35 ~wiola

Arłukowicz mówi mądrze, ciągle najeżdżając na księciunia (zgadzam się z jego słowami), tylko czemu On ,nie był taki mądry jak sam był ministrem? Gówno sam zrobił (no może dbał trochę o lekarzy) a poza tym NIC. I jak stare powiedzenie mówi "punkt widzenia zmienia się od punktu siedzenia".

#3  2018.01.05 16:46:19 ~do 1

Prawda !

#4  2018.01.05 16:50:16 ~ja

Do 2 wszyscy wiemy że nikt do tej pory dla nas nic nie zrobił żaden rząd także to tylko czcze pisanie .czas działać!

#5  2018.01.05 20:43:10 ~Anna

A gdzie przyboczny pisowiec pielęgniarski czyli Malas? A gdzie przyboczne z ozzpip czyli Ptok Bujas i inni? Jasne ze za duża kasę milczą! Tak właśnie ich wybieramy i tak mamy dopóki te etaty bedą istnieć! Czy wy wszystkie na tym portalu tylko udajecie ze nie wiecie i nie widzicie kto nas reprezentuje i podpisuje? Dziwicie sie ze na wszystko zgodzą sie? To każda z Was niech zbuntuje sie w swojej zakładowce i pogoni przewodnicząca do wypełniania ustawowych obowiązków obrony prawa do godnego wynagrodzenia i pracy !

#6  2018.01.06 14:52:30 ~obser

Do 5 same się wybrały - a lekarze nie pisowcy - o czym to świadczy ? Bogobojne pielęgniarki i inteligentni lekarze. Młode pielęgniarki dostają się łatwo na wydziały pielęgniarskie i orłami nie są w liceum i nie przychodzą na studia z wysoko notowanych liceów - taka prawda ! I co tu wymagać a takie będą bojażliwe co jest bliższe pisowi i kościołowi. A i zaharowane bo na wieś trzeba wrócić z kilkoma walizeczkami.

#7  2018.01.06 14:53:16 ~motylek

Do 6 - prawda!

#8  2018.01.06 14:56:03 ~super

Do 1 dobrze napisane !

Dodaj komentarz