Styczniowe (2018) wydanie miesięcznika branżowego Ogólnopolska Gazeta Pielęgniarek i Położnych - pielegniarki.info.pl Kolejne wydanie 6 czerwca 2018.

Ogólnopolski miesięcznik branżowy pielegniarki.info.pl


Styczniowe (2018) wydanie miesięcznika branżowego

Ogólnopolska Gazeta Pielęgniarek i Położnych - pielegniarki.info.pl

      

      

      

Zobacz inne wydania miesięcznika branżowego Ogólnopolska Gazeta Pielęgniarek i Położnych

 

Komentarze użytkowników

#1  2018.01.15 17:44:52 ~piel

Przeczytałam komentarze do artykułu krzyczenie jest twoją słabością - dwie panie wypisują na swoje oddziałowe słownictwo coś strasznego niczym się nie różnicie od tych dwóch oddziałowych oddziałowe krzyczą w obrębie oddziału a panie daleko po zanim . smutne to Jeżeli kogoś uczymy kultury to powinniśmy mieć ją sami .

#2  2018.02.03 18:07:26 ~Jan.

HIT miesiąca! W szpitalu Heliodora Święcickiego w Poznaniu pojawiła się księga skarg i pochwał. Jakie macie skojarzenia? Brawo za pomysł. Chciałam napisać pierwszy wpis, że Asia przyszła z dziurą w rajstopkach. Lata 60, 70 wróciły. Pytanie kto jest autorem tego pomysłu?

#3  2018.04.21 15:45:24 ~Gg

Powiem tak jeżeli spora ilość pochwal ze strony pacjentów będzie skierowana do wybranej poelegniarki to powinna być dodatkową dla niej nagroda od dyrekcji szpitala jednostki Taka prawda cześć się stara i nadrabia za osoby które są zmęczone i niegrzeczne potem to rzutuje na całość. Każdy starałby się być miły i otrzymać premie np.miesięczna. ja bym chciała należę do osób chwalonych i oprócz dziękuję od pacjenta żadnej grstyfikacji nie mam a inni w dupie mają wszystko

Dodaj komentarz