Oferta pracy dla pielęgniarek. Szpital Praski w Warszawie zatrudni pielęgniarki w oddziałach szpitalnych.

Krajowe oferty pracy dla pielęgniarek


Zobacz ofertę pracy dla pielęgniarek. Szpital Praski w Warszawie zatrudni pielęgniarki w oddziałach szpitalnych.

Zobacz oferty pracy dla pielęgniarek i położnych. 

Złóż BEZPŁATNIE ofertę pracy dla pielęgniarki i położnej (nie dotyczy ofert pracy za granicą). 

Zobacz także aktualności według działów - Dodatki pielęgniarek brutto brutto po nowemu

 

Komentarze użytkowników

#1  2018.01.10 09:29:13 ~Hayda

Taaa po rozmowie kwalifikacyjnej która była przeprowadzona w sposób chamski wmawiano mi że nie ma miejsc na oddziałach innych niż ostatecznie na internie pytając się mnie wcześniej na jakim oddziale się widzę by potem ze mnie zadrwić. Kolejna kwestia pytając się o dodatek za mgr usłyszałam że to TAJEMNICA ale powiedzieć jaką podstawę proponują (pożal się Boże taka denna podstawa) to już nie było tajemnicą, a dodatek zembalowy to mi się nie należał bo tak o. Na koniec oddając moje CV szanowana Pani oddała mi go z tekstem żebym się zastanowiła nad pracą tutaj. Takie braki niby a tak traktują człowieka przy rozmowie o prace. Już nie mówiąc że jak ta Pani Dyrektor ds Pielęgniarstwa mnie przyjęła do rozmowy w tym samym czasie rozmawiała przez telefon dobre 15 min z inną chętną osobą do pracy. Kultura na wysokim poziomie.

#2  2018.01.10 09:42:40 ~mOnia

Do Hayda, bo robią wszytsko żeby pokazać że mają 10 chętnych osób na 1 miejsce co jest nieprawdą. Gdyby dali poznać ze na 10 miejsc maja jedną chętna pielęgniarkę a na oddział wewnętrzny zero to o zgrozo, my pielęgniarki moglybyśmy stawiac warunki. Tym oto sposobem maja nadzieję ze trafi się jedna naiwna która pójdzie pracować na interne za 2200 brutto podstawy. Niedoczekanie. Do tej pracy osoby z ulicy nie znajdziecie więc radzę się ogarnąć. Koleżanki pielęgniarki znajcie swoją wartość i cencie się bo macie do tego prawo i jesteście niezastąpione

#3  2018.01.10 12:37:05 ~piel

Na żade z internistycznych oddziałów w Polsce nie idźcie do pracy bo to prawdziwe obozy pracy i wykańczalnia dla pielęgniarek. Utrata zdrowia fizycznego i psychicznego gwarantowana.Prawie wszyscy leżący i skandalicznie mało personelu do tej harówy.

#4  2018.01.10 13:35:49 ~MeadowDew

Do hayda. Na szczęście nie jeden praski w Warszawie ;) szpitali, instytutów jest mnóstwo także na pewno znajdziesz prace. Z takim nastawieniem to oni raczej pracownika nie znajdą - już czas obudzić się drogi , pracodawco, i zacząć doceniać pielęgniarki .

#5  2018.01.10 22:16:48 ~Hayda

Do MeadowDew oczywiście że nie tylko ten szpital jest. Tak naiwna nie jestem żeby skusić się na tą pracę. Swoje też wyraziłam przy tej rozmowie bo nie będę pozwalać sobie na takie traktowanie. Znalazłam lepszą ofertę z ludzkim traktowaniem pracownika :-)

#6  2018.01.10 22:59:33 ~ja

Bo najgorsze są te na stołkach mobingują jak mogą już na wejściu ! nie pozwalajmy na to dopowłazy dyrektorów !

Dodaj komentarz