À propos pierwszej niedzieli z zakazem handlu... Dołącz do wydarzenia na Facebooku! W związku z argumentacją rządu za wprowadzeniem zakazu handlu w niedziele, podejmujemy działania w celu doprowadzenia do zwiększenia stawki godzinowej wynagrodzenia zasadniczego z 45 do 200%, za pracę w niedziele z dniem 1 stycznia 2019 roku.

Praca w niedzielę - z 45 do 200%

Bezpłatny miesięcznik dla pielęgniarek i położnych

Nakład 30 tysięcy egzemplarzy...

Poniżej okładka wydania marcowego...


23 lutego 2018 roku - Darmowe kursy języka niemieckiego dla dyplomowanych pielęgniarek i położnych - zobacz więcej informacji...


Dołacz do wydarzenia na Facebbboku:

Od 1.01. 2019 roku - z 45% na 200% za pracę w niedziele i święta

 

Komentarze użytkowników

#1  2018.03.11 10:15:04 ~ja

To nie przejdzie, powiedza wam taki zawod wybraliscie

#2  2018.03.11 10:38:52 ~piel.

Pielęgniarki i położne mają rodziny. Mają je też pracujący w pogotowiu, policjanci, żołnierze, strażacy, pracownicy stacji benzynowych. aptek czy wreszcie pracujący w zakładach, w których praca musi odbywać się ze względów technologicznych w ruchu ciągłym ( np, wszelkiego rodzaju huty ). To kolejna akcja Portalu, która zakończy się podobnie jak zbieranie podpisów pod petycją w temacie wynagrodzeń .

#3  2018.03.11 11:06:58 ~piel

Do 1,2 Każdą podejmowaną akcję skazujemy od razu na porażkę,więc po co lament,że nikt nas nie wspiera i nie widzi naszej niedoli.Nam po prostu chyba nie da się pomóc.

#4  2018.03.11 11:31:21 ~i ja

Do 3 niestety 1,2 ma rację taki zawód wybraliście

#5  2018.03.11 11:32:13 ~Piel.

Do 3 walczmy o podstawy p.w. !

#6  2018.03.11 15:21:46 ~gosia

Skoro walczą o wolne niedziele dla handlowców to dodatkowe wynagrodzenia powinni mieć ci ,którzy muszą pracować w niedzielę a już ekstra dodatek dla pracujących w święta ,wigilię, sylwestra!

#7  2018.03.11 16:12:15 ~Do#6

Wigilia i sylwester są normalnymi dniami roboczymi. Jeżeli nie wypadają w niedzielę nikomu nie należy się żaden dodatek. Za pracę w dni świąteczne wypłacany jest dodatek.

#8  2018.03.11 16:27:58 ~ja

Handel nie słuzba

#9  2018.03.11 16:33:25 ~kasia

Pracuję już przeszło 30 lat nie zliczę ile nocy sylwestrowych ,wigilijnych i świątecznych spędziłam w szpitalu zamiast z rodziną ,uważam że za te dni powinien być specjalny dodatek!

#10  2018.03.11 16:52:14 ~piel.

Popieram!

#11  2018.03.11 18:56:10 ~do 8

Praca pielegniarek to nie sluzba. Sluzby maja przywileje i odpwiednio duze pieniadze. Nikt nie traktuje pielegniarek powaznie bo jak mozna szanowac kobiety, ktore wykonuja ten zawod skoro kiedys byly to prostytutki, siostry zakonne a teraz idiotki myslace, ze za pomaganie innym beda otrzymywac odpowiednie wynagrodzenie.

#12  2018.03.11 19:48:01 ~Ania

Poczytaj historie pielęgniarstwa , pielęgniarki wywodzą się wyższych swer.

#13  2018.03.11 21:06:51 ~hehe

do 8 racja, do 9-sfer. F.N. jako promocja zawodu/ powołania. Ale to PROPAGANDA.

#14  2018.03.12 10:27:03 ~Joanna

Do 1 - a co nam szkodzi spróbować? Co to znaczy "taki zawód wybrałyście? Całe życie być pokornym, schylać głowę i przyjmować na swoje barki coraz więcej nie dając nic w zamian? Właśnie jestem po niedzielnym dyżurze na SOR i jak sobie pomyślę, że za tę harówę i nerwówkę dostanę może jakieś 40 zł dodatku to mnie szlak trafia.

#15  2018.03.12 10:29:08 ~Joanna

Oczywiście miało być - nie dostając nic w zamian

#16  2018.03.12 12:37:09 ~do #12

Ale masz EGO uważaj żebyś z niego nie spadła na ziemię bo się zabijesz.

#17  2018.03.12 13:20:11 ~Piguła

Do 11-popieram