Pielęgniarski mem (3) - à propos pielęgniarek z Ukrainy...

Pielęgniarski mem


Zobacz także:

Pielęgniarski mem (1) - à propos "sytuacji punktowych" wiceministra zdrowia pani Józefy Szczurek-Żelazko...

Pielęgniarski mem (2) - à propos rozpoczetej w dniu 18 kwietnia "debacie o zdrowiu" ministra Szumowskiego w kontekście obecnej sytuacji zawodowej pielęgniarek i położnych...


11 kwietnia 2018 - Ile będzie potrzeba pielęgniarek na grafiku w przypadku 30 łóżkowego oddziału, kiedy będą obowiązywały normy zatrudnienia: 0,6 – dla oddziałów zachowawczych, 0,7 – dla oddziałów zabiegowych, 0,8 dla oddziałów dziecięcych?

10 kwietnia 2018 roku - Jajcarze z ministerstwa zdrowia... Ministerstwo przygotowało projekt norm zatrudnienia pielęgniarek i położnych. 0,6 – dla oddziałów niezabiegowych, 0,7 – dla oddziałów zabiegowych. Chociaż już w maju 2017 roku policzyło ile pielęgniarek zabraknie w przypadku wprowadzenia tych norm.  Czy to jest odpowiedzialne postępowanie? Normy mają wejść w życie za rok, a sytuacja w kwestii braku pielęgniarek się nie polepszy a zdecydowanie pogorszy!


5 kwietnia 2018 roku - Telewizja rządowa:  "Udało nam się porozmawiać z lekarką pracującą w szpitalu ze Złotoryji. Kobieta potwierdza wersję zwolnionej pielęgniarki, ale prosi o anonimowość...".

5 kwietnia 2018 roku - Wideo - wywiad z zwolnioną pielęgniarką ze złotoryjskiego szpitala: nie czuje, żebym działała na szkodę spółki! Ja działałam w imieniu i na rzecz pacjentów. Ich bezpieczeństwa i bezpieczeństwa personelu...

Więcej o sprawie pielęgniarki ze szpitala w Złotoryji

DOŁĄCZ do grupy:

My pielęgniarki i pielęgniarze jesteśmy OBURZENI!

https://web.facebook.com/groups/1736775269711907/

Komentarze użytkowników

#1  2018.04.20 08:32:26 ~a_

Hahahaha! Dobre! Pozdrawiam Autorów:d

#2  2018.04.20 09:59:17 ~Wiola

Super :-)) Taki przekonywujący, że prawie uwierzyłam.Brawo dla autorów.

#3  2018.04.20 10:01:02 ~Wiola

Już zapisuje się na kurs ukraińskiego,żeby nie zostać w tyle hahahaha

#4  2018.04.20 11:11:35 ~Florencja

Które izby pielęgniarskie organizują kurs z ukraińskiego, chcę się zapisać ?

#5  2018.04.20 12:10:32 ~Piel.

Memy - sremy a meritum nadal brak - nie podoba mi się seksistowski jak zwykle gdy chodzi o pielęgniarki i to nie wazne jakiej nacji ! Pisanie tu dookoła a teraz memy dookoła i zero mądrej wałki tej prawdziwej nie wirtualnej!

#6  2018.04.20 12:37:46 ~edcv

Do #5 Zaproponuj coś. Weź się i zrób. Zdaj relacje co załatwiłaś.

#7  2018.04.20 13:12:59 ~ja

Do 5 słusznie a o Łodzi w mediach cich sza!

#8  2018.04.20 13:17:57 ~ek

A co tu dobrego i śmiesznego - że kraińska nacja w polskim pielęgniarstwo jest już aktywna - powoli koniec pazernej haroweczki i dodatków - powoli i inne nacje dołączą!

#9  2018.04.20 13:20:55 ~do 5

Tak to prawda i tylko będzie memow żal i p.Mielcarek też zbiednieje ;)

#10  2018.04.20 13:26:20 ~piel.

Uważam, że aut.kom.nr 5 dobrym komentarzem już działa - żeby to tak większość robiła!

#11  2018.04.20 13:30:43 ~seks?

Trzeba mieć naprawdę w głowie źle poukładane, żeby ten mem nazwać seksistowski. Chyba, że komuś wszystko z dupa się kojarzy. To tak. Super te memy. Oby więcej. To czasem przyniesie więcej efektów niż pisanie wokoło o tych samych rzeczach. Pokona swojego wroga śmiechem. Czemu w komentarzach przebija zazdrość?

#12  2018.04.20 13:37:40 ~alka

A właśnie, że 5 ma rację nic sobie nie wywalczylysy przed wpuszczeniem UKRAINEK do Polski.One już sa w szpitalach, będzie ich coraz więcej - wkrótce przybędą z posiłkami do Łodzii I po ptokach - szybko oddacie dodatki i harówcze, pazerne dyżury!

#13  2018.04.20 13:45:46 ~Kasia

Pokonamy wroga smiechem w kontekscie kom.nr 11. Pielegniarki prosze jaki optymizm. Jak bajka o czerwonym kapturku a seksizm jak najbardziej. Portal trele-morele, śmiechu warty :) WIRTUALNY ŚWIAT. LEKARZE DZIAŁAJĄ W REALNYM ŚWIECIE.

#14  2018.04.20 13:49:45 ~i ja

Do 11 a jaka tu zazdrość o co - o głupoty ? Tak zgadza się pisanie i pisanie tylko w tym portalu - dajcie to do innych źródeł - to jeszcze jakis tam sens by był.

#15  2018.04.20 15:59:11 ~obserw.

Do 13 prawda pielęgniarki byle co pocieszy nie tylko mem - ale i każdy ochłap, żebranina podwyzkowa, harówa, praca szkodliwa bez szkodliwości placonej nagród czy trzynastek i urlopow zdrowotnych, nędzne emeryrury - i teraz zalatwia was ukrainki - moze czegoś was naucza ?

#16  2018.04.20 16:00:23 ~do 15

Prawda

#17  2018.04.20 16:25:07 ~Florencja

Ukraińskie pielęgniarki są inteligentniejsze od polskich polityków ,umieją dobrze liczyć i logicznie myśleć. I mam nadzieję, że to udowodnią.

#18  2018.04.22 10:56:42 ~Do 17

I dostana swoje i tak beda tansze od nas i na pewno zostana w Polsce bo z polskim językiem bedzie im latwiej

#19  2018.04.22 11:01:16 ~do 18

Tak i to jest ta właśnie promocja zawodu wg szczurek - nie dla polskich pielegniarek a dla ukraińskich !

#20  2018.04.22 19:45:07 ~do 19

Prawda wyszła - racja

#21  2018.07.12 11:08:04 ~Pacjent

Zwolnić wszystkie pielęgniarki i zatrudniać Ukrainki. Młodsze, milsze, mniej pazerne.