#krzyczeniejesttwojąsłabością Media: Ordynator wyżywa się na pielęgniarkach... Przykłady? Agresywny ordynator miał zwracać się do pielęgniarek, używając takich przeleństw jak "pier***one pi***y", czy "niedouczone ku**y". Powołano komisje antymobbingowe... Jakie są rozstrzygnięcia komisji?

Mobbing w ochronie zdrowia.

Zobacz także:

12 maja 2018 roku - Latający cyrk monty pythona - 12 maja - życzenia dla pielęgniarek i położnych: pani Ptok mówi o "obsłudze", pani Małas życzy "żebyśmy umiały i miały czas zachować umiar i dystans między pracą zawodową a życiem osobistym i rodzinnym", pani Szczurek-Żelazko wspomina o pielęgniarce wyniesionej w dniu 28 kwietnia na ołtarze, a minister Szumowski, życzy aby satysfakcja i "radość" rekompensowały trudy pracy!

Poniżej publikujemy pielegniarski mem nr 7 

Pielęgniarski mem (7) - à propos wyemitowania przez rządową  reportażu o "epidemii" wśród pielęgniarek anestezjologicznych i instrumentariuszek. W sumie to nic się nie dzieje. Poinformowano tylko ZUS, wojewodę, NFZ. A dyrektor mówi, że sytuacja dotyczy tylko 5% pielęgniarek. Pozostałe pracują normalnie...

Zobacz inne pielęgniarskie memy... 

Zobacz całość memu pielęgniarskiego nr 7 


Zobacz inne pielęgniarskie memy:

Pielęgniarski mem (6) - à propos Dnia Pielęgniarki i Położnej. Niech nikt nie mówi, że w Polsce pielęgniarek i położnych nie cenią!

Pielęgniarski mem (5) - à propos ustawowego zmuszenia pielęgniarek i położnych do wypisywania druków L4. Cel? Optymalne wykorzystani czasu lekarza.

Pielęgniarski mem (4) - à propos zapowiedzi rządu, że dyrektor szpitala będzie mógł wziąć pod opiekę pielęgniarkę z Ukrainy...

Pielęgniarski mem (3) - à propos pielęgniarek z Ukrainy...

Pielęgniarski mem (2) - à propos rozpoczynającej się w dniu dzisiejszym (18 kwietnia) "debacie o zdrowiu" ministra Szumowskiego w kontekście obecnej sytuacji zawodowej pielęgniarek i położnych...

Pielęgniarski mem (1) - à propos "sytuacji punktowych" wiceministra zdrowia pani Józefy Szczurek-Żelazko.....



O sprawie piszą media:

Artykuł pierwszy: Mobbing na sali operacyjnej. Ordynator wyżywa się na pielęgniarkach...

Artykuł drugi: Ordynator do pielęgniarek: Pier...one piz...y. Rzuca w nie narzędziami i łożyskiem wyjętym z brzucha rodzącej. Prezes szpitala: Mobbingu nie ma

Zobacz także:

#stopmobbingowiwochroniezdrowia

#krzyczeniejesttwojąsłabością


Komentarze użytkowników

#1  2018.05.18 16:44:42 ~Obserwator

A to skurw- syński polski konował i łapówkarz a to ci dopiero - za mordę chama ze słomą butach i pod sąd natychmiast !

#2  2018.05.18 16:48:56 ~Piel.

Do 1 popieram - zrobić z nim porządek natychmiast !

#3  2018.05.18 17:00:27 ~Mag

A to z mojego szpitala pani ordynator do Pielęgniarek. ,Będziecie chodzić ze szmatami i gówna zbierać. Macie paszcze po to zeby paszczyc". Kompletny brak kultury i szacunku.

#4  2018.05.18 17:38:58 ~Jan

Znam też pier__lonych , niedouczonych ordynatorów !

#5  2018.05.18 19:52:12 ~Piel

Przeżyłam piekło mobing zmieniłam pracę. Spotkałam super Naczelna, ale mobery cenione przez dyrekcję szpitala nadał niszczą mi życie i godność oraz psychikę w nowym miejscu pracy. Po co te artykuły jak ofiarą jest mobingowana a mobery są zwycięzcami. W Nowym miejscu pracy zaczyna się podobnie lekarze specjaliści do pielęgniarek zwracają się w sposób chamski używając języka wulgarnego, a panie mówią że to żarty.

#6  2018.05.18 20:24:23 ~Wiec

Na co jeszcze czekamy! Na każdym kroku nas szmacą! Słowem, brakiem szacunku, tymi załosnymi pensjami, a my! Wylewamy ciągle żale na tym portalu! Czy naprawdę nie ma wśród nas tej jednej , która ma na tyle siły i determinacji aby stanąć na czele ogólnopolskiego strajku? Przecież na izbianki nie ma co liczyć! Może powinnyśmy same się skrzyknąć i znaleźć Koleżankę, która nas poprowadzi ! Może wśród Was ktoś taki się znajdzie!

#7  2018.05.18 20:31:03 ~Maja

Brawo 6 myślę tak samo ale czuję niemoc źe nigdy się nie pobieramy i nikt nas nie poprowadzi do przodu

#8  2018.05.18 21:00:39 ~Do 6 i 7

Może sama się zgłosi? Na pewno jest ktos taki wsrod nas! Zróbmy coś w końcu! Błagam!

#9  2018.05.18 21:23:53 ~€

Czcze gadanie o strajku, a chodzicie na "marsze wolności"z zakłamaną opozycją. Jakaś porażka!

#10  2018.05.19 00:00:03 ~Do 9

Nigdy nie byłam! Wielkie dzięki za motywację :(

#11  2018.05.19 00:43:14 ~gg

Nie rozumię jak można pozwolić sobie na takie wyzwiska nikt tak do mnie nie powiedział nigdy w pracy odpowiedziałabym tak samo nie rozumie czego się tu bać

#12  2018.05.19 01:42:39 ~Piel

Ja również pracuję przeszło 30 lat i nigdy nie spotkałam się z czymś takim? Nie wiem gdzie w szpitalach tak jest? Po pierwsze świadczy to o kulturze osobistej pana ordynatora a po drugie świadczy to też o tym że pielęgniarki się nie szanują i pozwalają sobie na coś takiego. Gdyby mnie coś takiego spotkało to narobilabym takiego wstydu temu ordynatorowi że zapomniał by języka w gębie nawet kosztem zwolnienia mnie z pracy. Jak można sobie pozwolić na takie traktowanie.

#13  2018.05.19 06:31:08 ~do12

Co to za komentarz,bo pojąć nie mogę? Według ciebie to wina pielęgniarek,że taki je wyzywał,bo gdyby były takie mądre jak ty to by nie wyzywał?

#14  2018.05.19 07:43:58 ~Piel

Ja niestety byłam świadkiem takiego szykanowania , mobbingu i znęcania psychicznego na sali operacyjnej że strony oddzislowa , za pozwoleniem i ku uciesze lekarzy! Odeszłam stamtąd po 3 miesiącach , przez lata pozostałe dały się tej małpie poniżac, a jedna z nich doprowadziła do depresji, z której do teraz ( a minęło już 20 lat ) nie potrafi sobie poradzić i przez nią nigdy nie wróciła do zawodu .Ta gnida zdeptala jej godność o poczucie wartości, a dziewczyna była zbyt słaba, aby odejść zanim dopadła ja choroba.Zadna z koleżanek nie stanęła w jej obronie, a ja gdy zgłosiłam to dyrekcji okazałam się wrogiem nr 1 dla moich koleżanek z pracy . Widzę, że pi tyłu latach sytuacja niewiele się zmieniła i że nadal nie potrafimy się wspierać i bronić nawzajem przed atakami słownymi ze strony oddziałowej czy lekarzy !

#15  2018.05.19 08:07:22 ~Go

W pewnym sanatorium gorniczym(tzn.zawodowych zzwiązków górniczych) pod Bielskiem pani dyrektor. -dr n.medycznych -Sz. publicznie w 2016 roku o swoich pielęgniarkach "grube,tłuste, tępe,leniwe krowy".

#16  2018.05.19 08:20:48 ~Do 15

Zastanawiam się, co by zrobiły lekarki , gdyby tak o nich powiedziała ( o ile by powiedziała) Jak długo jeszcze pozwolimy sobie na takie traktowanie? Dajemy im na to ciche przyzwolenie, nie reagując stanowczo , gdy jakiś niedowartosciowany babsztyl czy zakompleksiony lekarzyna obraza nas lub nasze koleżanki!

#17  2018.05.19 08:36:25 ~Go

Do 16-ja odeszlam od razu,bo uznałam,ze praca w takiej sytuacji nie ma sensu,ale koleżanki zostały z różnych powodów.

#18  2018.05.19 08:37:27 ~piel

Może "sobie ulżył" zgodnie z kierunkiem ministerialnych działań.

#19  2018.05.19 11:24:20 ~do 13

Źle zrozumiałaś, nie wina pielęgniarek że sytuacja miała takie miejsce a wina że sobie na takie rzeczy pozwalają. Bo mnie gdyby coś takiego spotkało (tak jak napisałam) byłoby to dwa razy naraz pierwszy i ostatni. Czytaj ze zrozumieniem. Pozdrawiam

#20  2018.05.19 18:50:42 ~Piel.

Do 1 krótko i na temat - brawo ! Moja Mama przedwcześnie odeszła przez konowałów polskich co wszystko robią sami do telewizji nigdy nie powiedzą że sukces osiągnął zespół tak jak to mówią na zachodzie. Ciemniaki wschodnie niedouczone - starzy lekarze i lekarki za komuny ksztalcone i chcieliby z nas pokorne służące zrobić i dlatego nas wyzywaja ! A ci młodzi też konowały co szybko podwyżki zgarneli egzaminy zdawali na amfetaminie ! Pytają pielęgniarki o podstawowe leki i nie tylko - ciemniaki czy wy wstydu nie macie ?

#21  2018.05.19 18:54:12 ~Piel.

Do 6 super piszesz podziwiam protest niepełnosprawnych - uczmy się od nich !

#22  2018.05.19 19:01:56 ~Ja

Polska dama z broszka SZYDŁO dziś była u strażaków święto strażaka trwa więc już 2 tygodnie a o święcie pielegniarek ani słowa to Ci dopiero pisowskie chamstwo !

#23  2018.05.19 19:54:51 ~Piel.

Przed chwilą w wiadomościach TVP1w telewizji publicznej powiedziano, że dla strażaków na podwyżki zarezerwowano ponad 1 miliard złotych ! To przecież kolejna podwyżka dla strażaków a pielęgniarki dalej oszukiwanie i jeszcze poniżanie przez lekarskich konowałów !

#24  2018.05.19 19:56:51 ~Ania

Do 20 współczuję przez to samo przeszlismy :(

#25  2018.05.19 20:12:18 ~do 23

Brak słów na to nas oszustwo ! ZACZNIJMY DZIAŁAĆ !

#26  2018.05.19 21:34:50 ~Gg

Po pierwsze nauczcie się niektóre być asertywną jak na was krzyczą róbcie to samo wreszcie tupnijcie nogą jak można dawać się tak upokarzac