Papierowe wydanie miesięcznika branżowego zostało wysłane do 600 szpitali... Tematy wiodące aktualnego wydania miesięcznika branżowego: Dodatek 1100 do podstawy, specjalizacje, pielęgniarki na zwolnieniach, głos pielęgniarek anestezjologicznych... Zobacz wrześniowe (2018) wydanie miesięcznika branżowego Ogólnopolska Gazeta Pielęgniarek i Położnych - pielegniarki.info.pl

Ogólnopolski miesięcznik branżowy pielegniarki.info.pl


Wrześniowe (2018) wydanie miesięcznika branżowego

Ogólnopolska Gazeta Pielęgniarek i Położnych - pielegniarki.info.pl

      

      

      

Zobacz inne wydania miesięcznika branżowego Ogólnopolska Gazeta Pielęgniarek i Położnych

Komentarze użytkowników

#1  2018.09.14 16:05:03 ~Plg

Klamka zapadła Sąd pochwalił.Nas super podzielono.Pielęgniarek z wyższym wykształceniem garstka,a sio! te na górze.

#2  2018.09.14 20:56:40 ~Dymisja

Powinna być dla tych z zarządu magistrowie maja mniej od tych bez matury

#3  2018.09.15 14:53:47 ~Do#2

Polecam magistrom film "Awans" z Marianem Opanią. Ku rozwadze.

#4  2018.09.15 14:53:48 ~Do#2

Polecam magistrom film "Awans" z Marianem Opanią. Ku rozwadze.

#5  2018.09.15 16:39:37 ~Anna pielę

Do#2 zrób doktorat, będziesz mieć więcej

#6  2018.09.18 14:59:56 ~,,,,,,,

Ciekawostka.Przeprowadzono eksperyment,w renomowanym liceum dano do rozwiązania uczniom,zadania z matematyki z matury z 1975 roku.Nik ich nie potrafił rozwiązać.Nie wystarczy mieć wykształcenie,trzeba być wykształconym.

#7  2018.09.18 15:54:08 ~do 2

Napisz ile znasz pielęgniarek bez matury, bo ja ani jednej,a mam trochę lat pracy.

#8  2018.09.19 09:43:40 ~?

Skąd w Was tyle jadu?

#9  2018.09.19 12:32:48 ~do 8

A skąd w Was?

#10  2018.09.19 15:40:50 ~pieleg

Dziewczyny po co kłótnie i komentarze/// Znowu zostałyśmy na szaro zrobione WSZYSTKIE.

#11  2018.09.21 08:34:58 ~Plg

Robią nas w jajo bo brak nam inteligencji.Jeżeli piszemy takie pierdoły ,że mie mamy matur .Takimi ludźmi można manipulować.Zacznijmy szanować siebie a poszanują nas inni.Do inteligentnych powinno to dotrzeć.

#12  2018.09.28 08:31:28 ~Gozer91

Co się czepiacie, teraz nie można "uprawiać" tego zawodu bez studiów, więc młodzi mają mgr lub lic. Dodatkowo przepraszam bardzo były studia pomostowe, gdzie trzeba było czasem się pojawić i miało się papier. Jak się komuś nie chce zdobywać nowych doświadczeń i uczyć ( co zresztą mamy wpisane w zawód ) to niech teraz nie marudzi.

#13  2018.09.28 20:54:15 ~specjaliza

Co się z nimi stało ,że taki mały odsetek zdaje ? Czyżby kursy były żle prowadzone ? Nie odpowiednia przekazywana wiedza? Czy o to chodzi ,żeby dużo osób oblewało ? Co jest ?

#14  2018.10.02 11:51:30 ~piel

O co chodzi? Wiadomo . Pytania z kosmosu nie związane często z tematem. Nawet lekarze nie potrafia udzielic poprawnej odpowiedzi. Ciężko trafić -co autor miał na myśli.

#15  2018.10.04 14:48:25 ~Karolina

Po prostu Warszawa ma własne odpowiedzi na postawione pytania. Powiedzmy Niebieski to niebieski, a dla warszawy niebieski to czerwony. Dlaczego? Bo tak. I juz wiesz dlaczego sporo osob nie zdaje xD

#16  2018.10.08 23:24:46 ~Aga

Ja znam pielęgniarki bez matury.Skończyły SM ,specjalizacje i sa bardzo mądrymi pielęgniarkami.Z matura czy bez trzeba być inteligentnym i znać swoją wartość.My nie cenimy siebie wzajemnie,czego więc oczekujemy?

#17  2018.10.09 09:38:31 ~Anna

A nie pomyślalyście po co taka siatka plac. Trzeba inwestować w młode pielęgniarki te po mgr i specjalizacji, żeby to je zachęcić do pracy, nie te po LM czy SM.Nam już zostało niewiele do emerytury niech młode pracują. ciekawe czy ta strategia rządu się sprawdzi.

#18  2018.10.09 09:47:40 ~Plg

Najgorsze jest to,że usuwane są wypowiedzi pozytywne.Nigdzie nie ma mojego wpisu,który mówił ile dostałyśmy podwyżki i jak na niej wyszłyśmy, a szkoda.Były to wyliczenia co do złotówki.Komuś zależy żeby były same negatywne wpisy.Już więcej nie wejdę na ten portal, bo wiem ,że na nim robią nas w jajo.Pewnie i tą wypowiedź usuną.

#19  2018.10.09 13:00:43 ~Do#18

Napisz jeszcze raz i nie zapomnij kliknąć w "dodaj komentarz". Nikt nie usuwa wpisów.

#20  2018.10.11 20:43:44 ~Plg

Do 19.Zwracam honor odnalazłam już.

#21  2018.10.14 07:28:15 ~Do dyskusj

Pracownik: Prawda jest taka, że pielęgniarki zawsze są wykorzystywane. Na każdym kroku. Ignorują nas na wszystkich poziomach i niebywałe są te wszystkie podwyżki dawane po dwa razy. Raz jako dodatek do pensji, potem włączane do podstawy. I jeszcze to brutto, brutto. Żenada.To jak nas traktują pacjenci i ich rodziny to kolejny problem. Podejście naszych oddziałowych to kolejne działania proszące o pomstę do nieba. Znam oddziałową, która organizuje nam zabranie po godzinach i nie interesuje jej to, że mamy dodatkową pracę, rodzinę i dzieci. Nawet szkolenia organizowane przez szpital nie są w godzinach pracy, tylko wydała zarządzenie, że każda pielęgniarka ma przyjechać z domu. Czy nie ma żadnej recepty na te wszystkie bezczelne zachowania? Oddziałowa: Przy pracy zmianowej bez względu na datę i godzinę zebrania czy szkolenia zawsze dla kogoś będzie to poza godzinami pracy. A niby dlaczego oddziałową ma interesować twój drugi czy piąty etat ? Więc odpowiem :) Doskonale wiemy, że pewne szkolenia powinny odbywać się w godzinach pracy i żadna oddziałowa nie ma prawa dysponować wolnym czasem swoich pracowników. Dam przykład ze szkoleniem BHP, aby wszystko było jasne. Zgodnie z Kodeksem pracy należy stwierdzić, że wszystkie szkolenia BHP odbywają się w czasie pracy pracowników i przeprowadzane są na koszt pracodawcy. Przywołana zasada organizowania szkoleń BHP nie ma żadnych wyjątków. Oznacza to, że okresowe szkolenie BHP nie może być przeprowadzone po godzinach pracy. Pracownik nie ma zatem obowiązku uczestniczenia w szkoleniach zorganizowanych poza normalnymi godzinami czasu pracy.