Dzisiaj wysłałem do następujących miejscowości prawie ostatnie egzemplarze bezpłatnej Gazety Pielęgniarki i Położnej: Warszawa - Solec, Lublin, Korczyna, Wejherowo, Rybnik, Warszawa...

....Gdańsk, Siedlce, Darłowo, Bydgoszcz, Płock, Płońsk, Słupsk, Świdwin, Ostrów Wielkopolski. Do wysłania dla zainteresowanych osób pozostało 11 egzemplarzy Nr 3 Gazety, która ukazała sie w nakładzie 5000 sztuk. Nr 4 planujemy w nakładzie 6000 sztuk.

W związku z dużym zainteresowaniem Gazetą Pielęgniarki i Położnej numer czwarty zostanie wydany w zwiększonym nakładzie - 6000 egzemplarzy. Zamówienia na czwarty numer będą przyjmowane po komunikacie w tej sprawie na Portalu. Gazeta nadal będzie bezpłatna, a koszt przesyłki ponosić będzie redakcja.

Do wysłania dla zainteresowanych osób pozostało 11 egzemplarzy Nr 3 Gazety, który ukazał sie w nakładzie 5000 sztuk.

Sprawdź treść najnowszego numeru Gazety Pielęgniarki i Położnej - grudzień 2006 r. Jeśli czasopismo Ciebie zainteresuje to zamów Gazetę do swojego szpitala, przychodni. Gazeta jak i jej wysyłka bezpłatna. Niestety nie posiadamy w redakcji numeru pierwszego i drugiego Gazety.

Zamów gazetę.... [email protected]

Pozdrawiam

Mariusz Mielcarek