W papierowym wydaniu: Pielęgniarki po LM i SM, szpitale źle wypłacają 1100, wymogi kwalifikacyjne pielęgniarek przesunięte na 2022 rok, nowy aspekt dodatku zembali oraz 1100, pielęgniarka wypisze receptę bez kursu?

Miesięcznik branżowy pielęgniarek i położnych.


Grudniowe (2018) wydanie miesięcznika branżowego

Ogólnopolska Gazeta Pielęgniarek i Położnych - pielegniarki.info.pl

      

      

      

Zobacz inne wydania miesięcznika branżowego Ogólnopolska Gazeta Pielęgniarek i Położnych

 

Komentarze użytkowników

#1  2018.12.06 21:15:45 ~Plg

Wydaje mi się ,że ci na górze nie w temacie.Pracuję 30 lat i ponawiam też recepty od tylu lat.Czy chcą ściągnąć pieniądze za kursy i wyszukują sobie dobrego zarobku.

#2  2018.12.07 08:42:01 ~Do 1

Na tych niby kursach, rocznych licencjatach korzystają, ale nie pielęgniarki.

#3  2018.12.09 13:04:25 ~Do#1

I od tylu lat wykonujesz pracę za lekarzy, którzy te Twoje recepty łaskawie podpisują. I cieszysz się z ich zaufania, wyzysku nie dostrzegasz. Pewnie też robisz im kawę i myjesz kubki.

#4  2018.12.10 02:03:30 ~plg

Do 3.Od zawsze pielęgniarki w przychodniach wspomagały lekarzy .Nie bądź taka złośliwa. Dzięki nim też mamy pracę. W mojej poradni mamy 5 lekarzy , natomiast pielęgniarek 10 i 4 rejestratorki. Nie widzę w tym przypadku żeby lekarze nas wykorzystywali. Zapewne nie znasz pracy w poradni. Wiele mamy czynności pielęgniarskich ,również chodzimy w środowisko .Chcę przypomnieć, że kiedyś plg siedziały w gabinetach z lekarzami .Najlepiej nie mąć.

#5  2018.12.10 05:34:13 ~Do#4

Jeżeli uważasz, że pracę masz dzięki lekarzom i należy im okazywać wdzięczność dalsza dyskusja z Tobą jest pozbawiona sensu. W tym Portalu piszemy o problemach ochrony zdrowia a nie o służbie.

#6  2018.12.10 12:14:33 ~Plg

Do 5.Wdzięczności nie muszą okazywać.Kawek też nie parzę.Zapraszam do naszej przychodni ,przekonasz się sama dlaczego piszę w samych superlatywach.Nie mogę pisać nieprawdy.Kawy parzymy razem,posiłki przynosimy wspólnie.Jeżeli ja piszę prawdę i nie oszukuję ,to muszę spadać z portalu? Przykre, jak my jesteśmy zgorzkniałe.

#7  2018.12.11 06:52:43 ~do 6

Piszesz recepty za lekarzy,a co oni za ciebie robią?

#8  2018.12.11 07:12:41 ~Do#7

Odpowiedź znajdziesz w #4 - "Dzięki nim też mamy pracę."

#9  2018.12.11 08:35:51 ~do 8

Gdzie takie średniowiecze jeszcze się ostało?