W papierowym wydaniu: Pielęgniarki po LM i SM, szpitale źle wypłacają 1100, wymogi kwalifikacyjne pielęgniarek przesunięte na 2022 rok, nowy aspekt dodatku zembali oraz 1100, pielęgniarka wypisze receptę bez kursu?

Miesięcznik branżowy pielęgniarek i położnych.


Grudniowe (2018) wydanie miesięcznika branżowego

Ogólnopolska Gazeta Pielęgniarek i Położnych - pielegniarki.info.pl

      

      

      

Zobacz inne wydania miesięcznika branżowego Ogólnopolska Gazeta Pielęgniarek i Położnych

 

Komentarze użytkowników

#1  2018.12.06 21:15:45 ~Plg

Wydaje mi się ,że ci na górze nie w temacie.Pracuję 30 lat i ponawiam też recepty od tylu lat.Czy chcą ściągnąć pieniądze za kursy i wyszukują sobie dobrego zarobku.

#2  2018.12.07 08:42:01 ~Do 1

Na tych niby kursach, rocznych licencjatach korzystają, ale nie pielęgniarki.

#3  2018.12.09 13:04:25 ~Do#1

I od tylu lat wykonujesz pracę za lekarzy, którzy te Twoje recepty łaskawie podpisują. I cieszysz się z ich zaufania, wyzysku nie dostrzegasz. Pewnie też robisz im kawę i myjesz kubki.

#4  2018.12.10 02:03:30 ~plg

Do 3.Od zawsze pielęgniarki w przychodniach wspomagały lekarzy .Nie bądź taka złośliwa. Dzięki nim też mamy pracę. W mojej poradni mamy 5 lekarzy , natomiast pielęgniarek 10 i 4 rejestratorki. Nie widzę w tym przypadku żeby lekarze nas wykorzystywali. Zapewne nie znasz pracy w poradni. Wiele mamy czynności pielęgniarskich ,również chodzimy w środowisko .Chcę przypomnieć, że kiedyś plg siedziały w gabinetach z lekarzami .Najlepiej nie mąć.

#5  2018.12.10 05:34:13 ~Do#4

Jeżeli uważasz, że pracę masz dzięki lekarzom i należy im okazywać wdzięczność dalsza dyskusja z Tobą jest pozbawiona sensu. W tym Portalu piszemy o problemach ochrony zdrowia a nie o służbie.

#6  2018.12.10 12:14:33 ~Plg

Do 5.Wdzięczności nie muszą okazywać.Kawek też nie parzę.Zapraszam do naszej przychodni ,przekonasz się sama dlaczego piszę w samych superlatywach.Nie mogę pisać nieprawdy.Kawy parzymy razem,posiłki przynosimy wspólnie.Jeżeli ja piszę prawdę i nie oszukuję ,to muszę spadać z portalu? Przykre, jak my jesteśmy zgorzkniałe.

#7  2018.12.11 06:52:43 ~do 6

Piszesz recepty za lekarzy,a co oni za ciebie robią?

#8  2018.12.11 07:12:41 ~Do#7

Odpowiedź znajdziesz w #4 - "Dzięki nim też mamy pracę."

#9  2018.12.11 08:35:51 ~do 8

Gdzie takie średniowiecze jeszcze się ostało?

#10  2018.12.11 12:09:50 ~Do#9

Pytanie należy skierować do autorki #4.

#11  2018.12.11 18:11:13 ~dypl piel

Pielęgniarka, czy pielęgniarz to formalnie zawód medyczny. Czy w Polsce są specjaliści, którzy potrafią ocenić, czy pisanie 'pod czyjeś dyktando" treści medycznych jest wykonywaniem zawodu medycznego?

#12  2018.12.12 13:36:03 ~Do#11

Oprócz ciebie brak w kraju takich "fachowców".

#13  2018.12.12 22:08:48 ~do#12

Koleżanka niech się skupi nad formą i treścią komentowanej wypowiedzi.

#14  2018.12.14 05:07:06 ~Do#13

Obiecuję się skupić, jeśli będzie na czym.

#15  2018.12.14 17:11:26 ~do#14

Jeśli tekst nie jest warty skupienia, to dlaczego jest komentarz?

#16  2018.12.23 11:27:41 ~Heh

No i spójrzcie, jakie wredne i głupiutkie jesteście:). Potraficie dowalić sobie z byle powodu. Broń Boże, jak któraś napisze jakiś pozytywny komentarz, już "koleżanki" zadbają o to by nie była za bardzo zadowolona:(:(. Bredzicie o solidarności, szacunku, a przy byle okazji szukacie pretekstu, by dopiec koleżance. Chodzi o post 4,myślę ,że dziewczyna źle ujęła to, co chciała wyrazić. Chodzi o to, że lekarz, pielęgniarka i reszta personelu wchodzą w skład zespołu terapeutycznego i musimy ze sobą współpracować oraz istnieje między nami. współzależność. Co do atmosfery w pracy, to wszystko zależy od człowieka. Koleżanka podzieliła się swoim pozytywnym przykładem, a wy rzucacie się a nią. Za co? Otrząśnijcie się wreszcie i nie atakujcie, bo zalatuje to zgorzknieniem i frustracją.

#17  2019.01.04 23:40:35 ~Iwona C

Zwracam się do Państwa z uprzejmą prośbą o uzupełnienie poniższej ankiety. Ankieta jest anonimowa i całkowicie dobrowolna. Zostanie ona użyta do celów naukowych. https://docs.google.com/forms/d/1n27OAjhodZ9-GeVOjPRAiRgIRPDOYmHghFX45Q4lhsI/viewform? edit_requested=true