Grudniowe (2018) wydanie Gazety Pielęgniarek i Położnych - pielegniarki.info.pl

Ogólnopolski miesięcznik branżowy pielegniarki.info.pl


Grudniowe (2018) wydanie miesięcznika branżowego

Ogólnopolska Gazeta Pielęgniarek i Położnych - pielegniarki.info.pl

      

      

      

Zobacz inne wydania miesięcznika branżowego Ogólnopolska Gazeta Pielęgniarek i Położnych

Komentarze użytkowników

#1  2019.01.18 19:19:41 ~magister p

Pielęgniarki po liceum medycznym i po studium policealnym ,mają zdecydowanie mniejszą wiedzę! Nie nasza wina ,że nie chciało się im robić matury~! Miały za darmo specjalizacje,miały za darmo licencjat i nie chciały się dokształcać ,Brzydko panie po liceum ,oj nie ładnie!

#2  2019.01.19 20:40:25 ~cekinka

Pytanie do [magister p] jaka pani pan ukończył[ła] szkołę jeżeli wykonuje ten zawód? . pracuję w zawodzie ponad 30 lat i widzę bardzo niski poziom licencjatu.program jest przeładowany ,chaotyczny brak możliwości powtórzeń.zajęcia praktyczne skromne prowadzone często przez osoby bez umiejętności nie wspominając o aktualnej wiedzy.

#3  2019.02.03 02:49:18 ~MagdalenaW

Myślę, że niestety niski poziom kompetencji części pielęgniarek po różnych szkołach w pewnym stopniu wynika z tego, że mamy negatywną selekcję już przy wyborze tego zawodu. Kandydatki do szkół pielęgniarskich muszą mieć świadomość, że ich zarobki po szkole nie będą wysokie a pracy będzie dużo i to zmianowej. Niech więc rozwijają się studia licencjackie i magisterskie także na uczelniach prywatnych, jak w Akademii Humanistyczno - Ekonomicznej w Łodzi, która zbiera wiele pozytywnych opinii, bo pielęgniarki powinny mieś świadomość, że mogą mieć w miarę atrakcyjną ścieżkę rozwoju zawodowego.

Dodaj komentarz