Pielęgniarka: gdybym w przeciągu swoich 40 lat pracy chociaż na jednej nocy w roku miała samopoczucie niespójne z rzeczywistością to tyle samo ofiar miałabym na koncie!

Pielęgniarstwo 2018.

Poniżej publikujemy projekt okładki grudniowego wydania miesięcznika branżowego pielęgniarek i położnych, który jest kolportowany do 600 szpitali w całej Polsce.

Jakieś sugestie, opinie?

Mariusz Mielcarek  

Komentarz na pielegniarki.info.pl

Tak się kończą obrady i porozumienia podpisywane w środku nocy, gdybym w przeciągu swoich 40 lat pracy chociaż na jednej nocy w roku miała samopoczucie niespójne z rzeczywistością to tyle samo ofiar miałabym na koncie!!!!!! Ta mała tabelka to lustrzany obraz szacunku do zawodu, do wykonywanej przez nas pracy przez kolejne rządy i nieskazitelne utytułowane przedstawicielki izb i związków!!!!! Szkoda tylko że przez głupotę i niechlujstwo z czasem dojdzie do zamknięcia szpitali z braku pielęgniarek, cała masa kolejnych roczników po LM i SM odejdzie bo zaczyna mieć dość dokopywania na każdym kroku!!!! Stypendia, licencjaty dla Ukrainek, dofinansowania 2 pierwszych lat pracy itd a reszta pomimo doświadczenia i Dyplomu z którego jestem całe życie dumna okazuje się niepotrzebna, pamiętam w pierwszych latach pracy jak dbano o najstarsze - finansowo!!!! Świat zwariował, pielęgniarka z sercem nazywana jest służalczą, mówi się o partnerstwie z lekarzem w procesie leczenia tej z mgr i specjalizacją!!!! Jestem przekonana że partnerstwo było kiedyś, zaufanie i słuchanie drugiej strony!!!! Teraz tylko panie żyjące między innymi z kształcenia żyją w bajce niemożliwej w rzeczywistośc !!!! Szukają pomysłów jak przekonać młodsze do pozostania w kraju - strzelając jedocześnie sobie w kolano - podwyżki nie dając ciężarnym na długich L-4, jak po porodach mają wrócić jeśli już czują się tak jak my po latach!!!!! Nie ujęcie koleżanek chorujących długo z dużym bagażem lat pracy to barbarzyństwo!!!!! Ale wierzę, karma wraca i boli .....

Dane autorki komentarza do wiadomości redakcji portalu

Zobacz więcej komentarzy na fanpage Portalu Pielęgniarek i Położnych