Wyceniają kwalifikacje pielęgniarek. Studia 5 punktów, doświadczenie 5, za każdy kursik 5.

Pielęgniarstwo 2019.


Zobacz także poprzednie odcinki pielęgniarskiego vloga


WYCENIAJĄ KWALIFIKACJE PIELĘGNIAREK.

STUDIA 5 PUNKTÓW, DOŚWIADCZENIE 5, ZA KAŻDY KURSIK 5.

Zobacz także: Pielęgniarki - ratownik w oddziale to: łamanie prawa i fałszowanie dokumentacji. 

Czytaj także: Pielęgniarki - rząd mówi, że nie będzie LM. Ale zrobimy tak jakby były...

Jeden ze szpitali ogłosił konkurs na wykonywanie przez pielęgniarki świadczeń zdrowotnych w Stacji Dializ. 

W szczegółowych warunkach konkursu określono kryteria wyboru ofert:

Przedstawiam je poniżej:

Tak na pierwszy rzut oka:

Co to znaczy aktualny kurs ekg,

5 punktów za studia i 5 punktów za RKO

5 punktów za specjalizację i 5 punktów za aktualny kurs ekg.

Zapraszam do dyskusji.

Zobacz także: Pielęgniarki - ratownik w oddziale to: łamanie prawa i fałszowanie dokumentacji. 

Czytaj także: Pielęgniarki - rząd mówi, że nie będzie LM. Ale zrobimy tak jakby były...

Wybrał: Mariusz Mielcarek


Zobacz także: Pielęgniarki - wiceminister w sejmie o Liceach Medycznych. 

Zobacz także: Pielęgniarki: tak nas traktował ordynator!

Zobacz także: Pielęgniarki - miesięcznik branżowy - pielęgniarka pomyliła krew...

Zobacz także: Pielęgniarkę zwolnił szpital. O ukaranie dyrektora wystąpiła... policja! 


Komentarze użytkowników

#1  2019.03.20 08:17:27 ~irena

No tak się honoruje pielęgniarskie wykształcenie w Polsce - durny kursik mielony wielokrotnie na studiach, ,specka '', która jest powieleniem modułów kształcenia na Uniwerytetach - wszystko ocenia sie taką samą punktacją jak 5 LAT STUDIOWANIA NA UCZELNI - skandal ! poprostu skandal !

#2  2019.03.20 08:59:32 ~E tam

Kazdy ma prawo do swoich kryteriow rekrutacji. Wiekszosc z nich to podstawy ktore maja juz absolwenci z pol roczna praktyka: ekg, rko, studia, krwiolecznictwo, i 120h dyspozycyjnosci. A jak ktos ma doswiadczenie i specjalizacje to wiadomo ze na plus.

#3  2019.03.20 09:49:41 ~***

Tu piąteczka tam piąteczka, dyspozycyjność też piąteczka, doświadczenie zawodowe piąteczka / chyba za każdy przepracowany rok w tych oddziałach/ ! Jeszcze o plusikach zapomnieli !

#4  2019.03.20 11:19:34 ~Jasiczek

Nie ma pielęgniarek to komu chcą te punkty przyznawać .co z nami robią .

#5  2019.03.20 11:25:49 ~haha

Pewien mężczyzna ,niesprawny,porusza się na wózku inwalidzkim.Lubi podróże,podróżuje po świecie.Będąc w USA chciał podjechać gdzieś TAXi,poprosił kierowcę,aby ten pomógł mu wsiąść,kierowca odpowiedział,nie mogę bo nie mam kursu postępowania z osobą niepełnosprawną.Ubłagał przechodnia,ten z niechęcią pomógł,potem poprosił kierowcę,aby wziął wózek do bagażnika,ten znowu odpowiedział,że nie nie ma takiego kursu,a jeśli to zrobi bez kursu ,czeka go wysoka kara.Także wszystko przed wami,pomysłów na kursy nie zabraknie.

#6  2019.03.20 12:55:39 ~ona

A co mają tyle ofert że przebierają w nich dając takie wymagania śmiech

#7  2019.03.20 13:15:38 ~Pat

Pielegniarki same doprowadziły do tego, ze sa traktowane jak uposledzone. Niedlugo bez kursu nie bedziecie mogly oproznic basenu :)

#8  2019.03.20 14:12:13 ~e tam

Moze potrzebuja jedna osobe i w formie konkursu to szybkie klarowne porownanje wielu osob. Ludzie nie przesadzajcie w sluzbach mundurowych tez sa takie punkty, za kursy, za wyksztalcenie i dodatkowo egzamin sprawnosciowy. tam nikt nie robi fochow bo dostal mniej punktow za np jedno mniej podciagniecie lub 20s dluzszy bieg.

#9  2019.03.20 17:23:44 ~do 8

Słuzby mundurowe to niech lepiej nie wypowiadają się w kontekście pielęgniarek. Tylko 15 albo 25 lat pracy i życie na cudzy rachunek.

#10  2019.03.20 17:27:13 [email protected]

Jeśli post nr 8 napisała pielęgniarka to wybitnie głupia i nieświadoma.

#11  2019.03.20 18:13:00 ~Kqnkes

Do 9 A bronił ktoś iść w mundur i zaznać tego miodu ?

#12  2019.03.20 18:51:44 ~Piel.dyp.

Szoookkk Pielęgniarek brak a tu punkciki liczone hehe a do tych punkcikow ZAKRES OBOWIAXKOW POPROSZE GLUPOTA SCIGA GLUPOTE.

#13  2019.03.20 18:52:37 ~Ktos

Do nr.9 ją na twój rachunek nie żyje więc pocałuj mnie w dupę tyle tego.

#14  2019.03.20 19:16:39 ~Do 10

Wytlumacz czemu, nie obrazaj.

#15  2019.03.20 19:49:56 ~Pielęg.

No i znowu głupie dogadywania a Ci co punktację wymyślili śmieją się że udało się skłócic pielęgniarki bo nie myślą racjonalnie i tematu nie ma

#16  2019.03.20 20:29:23 ~do 10

Właśnie bardzo świadoma w SW pielęgniarka też jest oceniana :"PREFERENCJE W ZAKRESIE POSIADANEGO WYKSZTAŁCENIA, UMIEJĘTNOŚCI: "wykształcenie wyższe (tytuł zawodowy magister, magister inżynier lub równorzędny) uzyskane po ukończeniu studiów na kierunku przydatnym do służby w Służbie Więziennej, związanym z kształceniem w zakresie pielęgniarstwa, ratownictwa medycznego – 20 punktów. Wykształcenie średnie lub średnie branżowe - 10 punktów, do tego dochodzi test psychologiczny i sprawnościowy. To był tylko przykład by zobrazować. Nikt nikomu nie każe robić wszystkich kursów i specjalizacji i mieć doświadczenia. Jak ktoś jest zainteresowany to złoży ofertę jak nie jest to nie podejmie próby. Czemu w ogolę to komentować? Niektórzy przyjmą tylko z kursem anestezjolicznym na OIT inni nawet swieza po dyplomie. Jedni równiez ratowników medycznych na oddziale a inni tylko pielęgniarki. Dowiedzcie sie gdzie wam odpowiada i tam pracujcie ;) pozdrawiam Świadomie.

#17  2019.03.20 20:38:38 ~Iva

Tylko się uśmiać można

#18  2019.03.20 20:57:41 ~Ola

Jeśli was bolą służby mundurowe to droga otwarta tylko testy trzeba zdać a do tego trzeba być mieć trochę oleju w głowie i nikt nie żyje cudzym kosztem bo każdy w służbie też pracuje na emeryturę i proszę nie obrażać służb mundurowych a pielęgniarki w służbie też ciężko pracują mile panie szanujcie się nawzajem i dopiero o oczekujcie szacunku od innych bo żrecie się i opluwacie wstyd

#19  2019.03.20 21:04:04 ~on

A niech mmnnie w dupe pocałują. nie bede brac udziału w konkursach bo jakby co zgłosze sie do milionerów

#20  2019.03.20 21:04:10 ~piel

Ile tam płacą,że takie drobiazgowe kryteria? Są w ogóle jakieś kandydatki,czy tylko takie co piątą umowę chcą sobie dobrać?

#21  2019.03.20 21:08:00 ~Plg

Stara pielęgniarka. Na litość opamiętajcie się.Ktoś wymyślił głupi temat,a tu już oprócz skłóconych pielęgniarek,skłócone wojsko.Zastanówcie się czy warto robić z siebie pośmiewisko.My Polacy to solidarny naród.Pozdrawiam wszystkich tych grzecznych i niegrzecznych.Wszyscy jedziemy na tym samym wózku.

#22  2019.03.20 21:09:55 ~Do 19

No tak ,choć jeden wpis z sensem.

#23  2019.03.20 21:11:42 ~Ada

To co jest to zasługa naszych koleżanek w izbach siedzą i wymyślają jak nam dokopać byle utrzymać się na stołkach za nasze pieniądze

#24  2019.03.20 21:26:44 ~Lot 52

Niebawem wybory do Izb Pielegniarskich - każdy może i powinien wziąć udział Kadencja trwa 4 lata Nie zaprzepaścić szansy na wykazanie się Polecam

#25  2019.03.20 21:30:26 ~e tam

Tu nie chodziło o wojsko tylko jako miejsce pracy dla pielęgniarki/pielęgniarza w służbie więziennej i miało tylko cel informacyjny, a to że ktoś to źle odbiera to przykre.

#26  2019.03.20 21:42:12 ~piel

No dobra ale co z tych punktów dalej? mam 40 punktów i co?

#27  2019.03.20 21:47:57 ~Was

Tu chodzi o akredytację. Szpital za każdy wasz kurs, specjalizację itp. otrzymuje większe środki finansowe. W "moim" szpitalu wręcz domagano się o przynoszenie wszystkich "papierków" przed akredytacją.

#28  2019.03.20 23:31:00 ~JA

Do 13. SP- D-J !

#29  2019.03.21 00:03:27 ~Położna

Oby te punkty były adekwatne z zarobkami.

#30  2019.03.21 07:56:29 ~Do #13

Brawo. Nie patrzą na siebie lenie, albo zajmą się pampersa i

#31  2019.03.21 08:02:06 ~Edyta

Moje drogie koleżanki współczuję wam ja pracuję jako pielęgniarka w Niemczech i jestem zadowolona pod każdym względem i już nigdy nie wrocilabym do pracy w Polsce za te nędzne grosze. Pozdrawiam was serdecznie i mam nadzieję że będzie lepiej.

#32  2019.03.21 09:36:37 ~Piel

Drogie kolezanki piel szanujcie sie i swoje środowisko zawodwe Wiem i rozumię ze ten niesmak wynika z racji malo klarownego sposobu naliczania wynagrodzenia jak i także kiepskiego wuynagrdzenia oraz braku szacunku politykw do tego zwodu Pielegniarki aby zyc godnie pracuja w kilku miejscach Ja pracuje w Niemczech na jednym etacie i stac mnie na wiele Tam oczywiscie liczy sie wykształcenie ale najwazniejsze jest doswiadczenie i szacunek dla chorego Szanujcie siebie i walczcie o swoje