Szpital zatrudni pielęgniarki w bardzo wąskiej specjalizacji...

Krajowe oferty pracy dla pielęgniarek i położnych


OFERTA PRACY

Kliknij i zobacz szczegóły oferty pracy dla pielęgniarki  

Centralny Szpital Kliniczny Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Warszawie zatrudni pielęgniarki instrumentariuszki:

•    blok operacyjny Kliniki Neurochirurgii,
•    blok operacyjny Kliniki Urologii i Urologii Onkologicznej,
•    blok operacyjny Kliniki Kardiochirurgii.

Forma zatrudnienia: do uzgodnienia.

Zobacz wymagania dotyczące tej oferty: Szpital zatrudni pielęgniarki w bardzo wąskiej specjalizacji...

Zobacz inne oferty pracy dla pielęgniarek i położnych.

Dodaj BEZPŁATNIE swoją ofertę pracy dla pielęgniarki i położnej (nie dotyczy ofert pracy za granicą).


Zobacz także: Pielęgniarki: tak nas traktował ordynator!

Zobacz także: Pielęgniarki - miesięcznik branżowy - pielęgniarka pomyliła krew...

Zobacz także: Pielęgniarkę zwolnił szpital. O ukaranie dyrektora wystąpiła... policja! 


Komentarze użytkowników

#1  2019.04.16 14:45:38 ~Gabi

Szukajcie,powodzenia.

#2  2019.04.16 18:47:24 ~szkoda

,że te co się dokształcają nie są doceniane ,po liceum maja co niektóre dużo więcej nawet 700 zł do podstawy .Czy w ogóle warto wydawać pieniądze

#3  2019.04.16 20:01:27 ~Do2

Te 700 zł to jest moje stażowe jak popracujesz też Ci się będzie należało

#4  2019.04.16 21:47:41 ~Do2

Macie zasadnicze takie same jak doświadczone plg albo i więcej.Popracujesz 20 lat będziesz też miała 20% stażowego.Nas już nie będzie.

#5  2019.04.17 06:34:51 ~jak to

Możliwe,że cały trud włożony w kursy nie przekłada się w uposażenie ,tj tak ,że jak komuś chce się dać wyższe uposażenie podstawowe to czasami wykształcenie nie ma znaczenia! Można po liceum medycznym zrobić karierę finansową i mieć tyle samo na jedną zmianę co nie którzy na zmiany pracując w nocy i święta! Przecież Izby pielęgniarskie i związki zawodowe znają wszystkich uposażenia ,bo pobierają procentowo.

#6  2019.04.17 06:37:47 ~procent

Czyli podstawy znane Izbom PiP,podstawy po liceum medyczne jawne dla Izb

#7  2019.04.17 07:07:20 ~Piel

Czyli pielęgniarkom bez matury dziękujemy hehe

#8  2019.04.18 16:46:17 ~Do 7

Czego hehasz? Tych plg bez matury już nie ma.Jesteś plg ,wstydź się koleżanko.

#9  2019.04.18 19:34:33 ~Mloda

Hm. Dziwne. Ostatnio jak składałam tam cv powiedzieli ze tylko na urologie poszukują. Powiedziałam im ze uro nie chce, wolę kardio albo neuro to pani mi podziękowała za rozmowę. Trochę przykro mi sie zrobiło, ale później pomyślałam ze dobrze sie stalo, ze z taki osobami beznadziejnymi nie muszę współpracowac, co normalnie niepotrafia przekazywać informacji. Takze widzę ze od tego czasu nikogo nie znaleźli na żaden oddzial. Na własne ich życzenie!