Pielęgniarka (absolwentka LM) objęła stanowisko z pensją 9700.

Wynagrodzenia pielęgniarek i położnych

PIELĘGNIARKA (ABSOLWENTKA LM)

OBJĘŁA STANOWISKO Z PENSJĄ 9700

Zobacz także: Szpital Wojewódzki - zarobki pielęgniarek względem: administracji, lekarzy, obsługi.

czersk.pl

Swoją edukację zaczęła w Liceum Medyczno-Pielęgniarskim w Bydgoszczy. Skończyła studia I stopnia z zakresu zarządzania i marketingu i II stopnia na kierunku ekonomia. W swoim CV ma też studia podyplomowe na Akademii Ekonomicznej w Poznaniu – Zintegrowane Systemy Zarządzania, w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Pile – pielęgniarstwo, na Uniwersytecie Warszawskim – zarządzanie ryzykiem w opiece zdrowotnej oraz w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie – zarządzanie projektami.

– Podczas postępowania konkursowego kandydatka wykazała się dużą wiedzą w zakresie ochrony zdrowia i bardzo ciekawą koncepcją funkcjonowania naszej placówki – mówi przewodnicząca komisji konkursowej Zastępca Burmistrza Czerska Bogumiła Ropińska. Nowa szefowa SP ZOZ-u zacznie pracę w najbliższych dniach. 

Zobacz więcej w sprawie w artykule prasowym pt.: Jest nowa dyrektor SP ZOZ w Czersku

źródło: czersk.pl

Zobacz podziękowania składane ministerstwu: Związek pielęgniarek dziękuje ministerstwu za 1600 złotych.


Zobacz także:


Komentarze użytkowników

#1  2019.05.01 09:00:43 ~#1

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów :-)

#2  2019.05.01 09:10:23 ~2

Jak widać - choć tytuł ma sugerować co innego- bardzo wykształcona osoba! Gratulacje.

#3  2019.05.01 09:23:26 ~Nick

Co to są za studia podyplomowe -pielęgniarstwo?

#4  2019.05.01 09:24:23 ~Go

Dokładnie- tak,jak pisze Koleżanka w komentarzu nr 2.

#5  2019.05.01 10:37:17 ~piel

Ciągle na tym portalu dodawane opinie,że te po LM to takie zatrzymane w rozwoju i nie wiedzą do czego służą studia.A tu taka niespodzianka.Brawo!

#6  2019.05.01 10:38:54 ~Plg

Koleżanki nie komentować,tylko gratulować.Wreszcie pielęgniarka z adekwatną pensją do zajmowanego stanowiska.Wiele pielęgniarek jest z kilkoma mgr w dziedzinie pokrewnej ,i biją rekordy z wiedzy o pielęgniarstwie.

#7  2019.05.01 10:47:13 ~Plg

Większość pielęgniarek po LM i SM ma wyższe wykształcenie w dziedzinach pokrewnych.O takich pielęgniarkach młodsze koleżanki mówią nieuki.W ten sposób zaniżają prestiż naszego zawodu.My nie zatrzymałyśmy się na LM.My z pokorą przyjmujemy obelgi ,i czekamy emerytury.Dla tej Pani,która awansowała Wielkie,Wielkie Gratulacje.Powodzenia.

#8  2019.05.01 11:00:56 ~Stara plg

Kiedyś plg kończyły studia związane z wykonywanym zawodem. To nasze koleżanki na górze zepchmęły nasze wykształcenie do LM ,ciągle krzycząc tylko mgr pielęgniarstwa.Dobrze wiedzą,że w ten sposób bardzo poróżniły naszą grupę zawodową.Niedługo nie będą miały kogo skłócać.Te niewykształcone,nieuki odejdą na emeryturę ,zpodlone i upokorzone do potęgi N.

#9  2019.05.01 14:12:48 ~#9G

Gratulacje,oby pamiętała o swoich korzeniach !

#10  2019.05.01 16:16:10 ~Smutna.

Jastem absolwentką LM. Nikt mi nigdy nie powiedział nieuk. Szanuję osoby z tytułem naukowym, wzajemny szacunek i współpraca.

#11  2019.05.01 16:20:26 ~Pani

Tylko szczujecie LM na mgr. ,wredni jesteście i tyle.

#12  2019.05.01 17:22:28 ~Nikt

Poziom komentarzy osiąga dno.proszę ogarnięcie się i nie piszcie głupstw.

#13  2019.05.01 17:29:13 ~doris275

Szczere gratulacje! Pielęgniarka też może być świetnym szefem Zoz-u. Świetnie to udowodniła! Wreszcie lekarze, prawnicy i inni ze świecznika zostali pozamiatani! Piguły górą! To świetnie wykształcone i mądre osoby!

#14  2019.05.01 18:45:35 ~Ja

Owszem jesg absolwentka LP ale pozniej skonczyla studia. I bardzo dobrze,ze obejmie odpowiednie stanowisko. Nie tak dawno byla na olx oferta dla pielegniarki w prywatnej placowce w Wilanowie. Pensja 8000,ale bylo tyle wymagan ze nie wiem czy w ogole znalezli odpowiednia pielegniarke

#15  2019.05.01 19:07:49 ~Plg

Wszystkie jesteśmy mądte tyko zaszczute.

#16  2019.05.01 20:55:00 ~Www

Owszem wszystkie studia powinny związane z medycyną powinny być nam zaliczane nie jesteśmy głupie wszystkie na oddziałach wykonujemy jednakową pracę a jesteśmy różnie wynagradzane koleżanki po ok wcale nie są głupsze system kształcenia się zmienił to MSI dojść o świadomości społeczeństwa studiowałam i robiłam specjalizacje noi tam spotkałam koleżanki które otrzymały dyplom ale ich dyplom z ich umiejętnościami i wiedza nie ma nic wspólnego pracuje z nimi nadal szczęście nie na jednym oddziale bo mimo swojego braku wiedzy arogancji pewności siebie nic nie posiadają prócz tytułu na pieczątce i innego wynagrodzenia od koleżanek które się nie kształciły bo różnie życie się poukładało wstyd mi jak widzę stosunek do pacjentów i ich rodzin przestaje się dziwić że ludzie są tacy jacy są a tej Pani gratuluję nie tylko pieniędzy ale odwagi i wiedzy

#17  2019.05.01 22:05:03 ~do 16

Ło matko

#18  2019.05.01 23:21:03 ~#18

W wielu placowkach wystarczy,że dyrektor jest lekarzem,pielegniarka nawet po studiach pielegniarskich,zeby zostac dyrektorem musi wykazać się jescze wieloma innymi dyplomami ukonczenia renomowanych uczelni.No cóż,to jakis krok do przodu.Mam nadzieję,że w przyszlosci więcej pielegniarek bedzie zajmowac takie stanowiska,swietnie wyksztalcone,ambitne,po kilku kierunkach studiów,może zmienią to co boli najbardziej nas pracownikow i pacjentow,bo jak widac lekarze dyrektorzy z tym swoim wyksztalceniem pociagneli ochronę zdrowia na dno.

#19  2019.05.02 02:39:06 ~Elwira

U mnie w zoz tez pielegniarka zostala dyrektorem i byl to wielki blad tak jak nas ponizala kolezanka pielegniarka to jest niewyobrazalne oszustwa i klamstwa w sprawie kontraktow wykazywanie tych samych pracownikow na roznych oddzialach stworzenie nieistniejacych oddzialow i stanowisk to tylko miektore kwiatki ktorych sie dopuscila i o ktorych wiemy dlugi po niej splacamy do dzis podwyzki zlotowki nam nie dala twierdzac ze jest nas za duzo a jak sie komus nie podoba to za brama stoja tlumy chetnych do pracy pielegniarek a ona ma stos podan o prace na biurku no a teraz nie ma ani pani dyrektor ktora nagle sie rozchorowala i jeszcze pol roku ciagnela chorobowe ani tlumu chetnych pielegniarek zostaly tylko dlugi to tyle w temacie pielegniarki dyrektora zycze ppwodzenia pracownikom

#20  2019.05.02 06:31:13 ~ja

11 zmykaj nie dziell ludzi!

#21  2019.05.02 06:31:38 ~od 20

Za dużo jedno l

#22  2019.05.02 06:33:57 ~Piel.

Do 20 brawo a do 8 prawda do dziś nie uznana promocja zdrowia (studia) jak i licencjat i nikt, żadne stowarzyszenie czy inna organizacja temu się nie przedstawiła! Wskażniki nadal te same!

#23  2019.05.02 06:41:17 ~Obser.

Do 22 popieram! Zgadza się co z tych naszych organizacji np. wejdzcie na stronę FB p.Doroty Kiliańskiej przewodnicząca Polskiego Towarzystwa Pielęgniarskiego ile tam własnego lansu. Ostatnio uczy pielęgniarki, żeby jadły owsiankę (odkrycie! ) to nie będą się szybko starzeć. A może tak o wpływie licznych, ponadwymiarowych nocy? Dużo artykułów po angielsku, po co to komu? A poza tym logopeda też by się tej pani przydał.Nadmierne odchudzanie u starszych postarza i po co taki lans?

#24  2019.05.02 06:42:16 ~do 19

Tak to prawda a jakie mamy od zawsze pielęgniarki w sejmie czy rządówki?

#25  2019.05.02 06:44:08 ~Piel.

Do 12 nie wszystkie proszę nie uogólniać.

#26  2019.05.02 07:21:41 ~Go

Bardzo się cieszę, że Koleżanka wreszcie przebiła się na stanowisko godne jej wykształcenia i doświadczenia (trzeba więcej takich pielęgniarek, ale zwykle wybiera się lekarza, bo mamy taki układ kulturowy) Do 23-czytuję czasem wypowiedzi Tej Pani na różnych portalach medycznych i mam wrażenie, że dla niej każda pielęgniarka to coś na kształt ameby oraz ma bardzo naiwny obraz pracy na oddziale. Zastanawiam się jak poradziłaby sobie praktycznie na jakimś oddziale zabiegowym. Co do szkodliwości pracy na noce-jest bardzo szkodliwa, działa rakotworczo i wywołuje depresję, więc jedzenie owsianki nic tu nie da, ponieważ chodzi o zegar biologiczny i związane z nim cykle biochemiczne organizmu w ciągu całej doby. Ktoś, kto pisze takie bzdury po prostu się kompromituje. Opinia WHO jest jednoznaczna-pracownicy powyżej 45 roku życia nie powinni pracować na zmiany nocne, bo to po prostu zabija w tym wieku,a na pewno b.skraca długość i jakość życia.

#27  2019.05.02 08:44:18 ~Plg

Wyżej czytałam,że na stanowiskach jesteśmy okropne.Różnie to bywa.Nie można każdaj stawiać na pozycji straconej.Spójrzcie ile w rządzie mamy pielęgniarek,lekarzy ,a ilu nauczycieli.Popierajmy swoich.Nauczyciele 1 za 2 poszedłby w ogień.Gratuluję tej Pani stanowiska.Ona wywodzi się z pielęgniarstwa.

#28  2019.05.02 08:52:20 ~Plg

Bardzo mało pielęgniarek w rządzie.Nauczycieli ful.Dlatego mamy ,co mamy.Nawet jak plg startują do samorządu ,słyszałam komentarze koleżanek.Każdy inny ,tylko nie ona.To był oczywiście cytat.

#29  2019.05.02 08:55:01 ~Ja

Dlatego nie ma komu nas bronić.Nie mamy poparcia i przywilejów.Jedna dwie pielęgniarki w Rządzie niczego nie zmienią.Nauczyciele mają nawet prezydentową.

#30  2019.05.02 09:34:33 ~Piel

Gratuluję! Szkoda że tylko 1 pielęgniarka ma taką pensję. Reszta brutto, brutto

#31  2019.05.02 11:09:55 ~dypl piel

Oczywiście,czy np. inżynier lub prawnik po ukończeniu szkoły pielęgniarskiej też może być fenomenalnym pielęgniarzem?

#32  2019.05.02 13:13:09 ~Xd

Gratulacje

#33  2019.05.02 13:14:48 ~Plg do 31

Owszem tak.W kierunkach pokrewnych ,wiele pielęgniarek kończy studia prawnicze,psychologię,pedagogikę ,i są świetnymi plg.Często też ,nie wracają do zawodu.

#34  2019.05.02 17:41:49 ~do#33

To Ich wybór.

#35  2019.05.02 21:31:36 ~pytanie

Ile lat przepracowała w zawodzie pielęgniarki. Stricte przy pacjencie?

#36  2019.05.03 12:16:07 ~Go

Do 35-a jaki staz Cię usatysfakcjonuje? 10,15 czy 20 lat będzie właściwy? Ludzie rozwijają się w różnych kierunkach,poza studiami pielęgniarskimi są jeszcze inne,wg mnie,bardziej kreatywne kierunki,studia interdyscyplinarne,gdzie wiedza przekazywana na studiach mgr z pielęgniarstwa jest tożsama lub nawet w szerszym zakresie.Tak naprawdę każdy jest inny i każdy wybiera sam swoją ścieżkę wewnętrznego i społecznego rozwoju.Prawdziwa bieda z tymi,którzy nie odczuwają takich potrzeb.

#37  2019.05.04 08:22:38 ~do 36

Szkoły pielęgniarskie nadające tytuł pielęgniarki albo pielęgniarza, przygotowują absolwentów do czynności, których nie można wykonywać bez ustawowej zgody państwa (wiąże się to z zapisem ustawowym). Czy możesz być tak przejma/my, aby podać kierunki studiów o których piszesz?