Szpital Powiatowy poszukuje pielęgniarek do pracy na oddziałach zabiegowych oraz na oddziałach zachowawczych.

Krajowe oferty pracy dla pielęgniarek


OFERTA PRACY

Kliknij i zobacz szczegóły oferty pracy dla pielęgniarki

Szpital Powiatowy w Pszczynie poszukuje pielęgniarek do pracy na oddziałach zabiegowych:

  • oddział chirurgii ogólnej i laparoskopowej,
  • oddział chirurgii urazowo-ortopedycznej,

oraz na oddziałach zachowawczych:

  • oddział chorób wewnętrznych,
  • oddział neurologiczny.

Dobre warunki zatrudnienia.

Poznaj szczegóły oferty...

Zobacz inne oferty pracy dla pielęgniarek i położnych.

Dodaj BEZPŁATNIE swoją ofertę pracy dla pielęgniarki i położnej (nie dotyczy ofert pracy za granicą).


Zobacz także:


Gazeta branżowa pielęgniarek i położnych

Z myślą o pielęgniarkach i położnych...


Chcesz poznać więcej szczegółów? ► Zamów prenumeratę!

Proponujemy różne opcje:
⇒ 3-miesięczna 
⇒ 6-miesięczna 
⇒ 8-miesięczna


Komentarze użytkowników

#1  2019.05.17 14:31:56 ~P

Najcięższa praca dla pielęgniarek ( niestety fizyczna) jest właśnie w powiatowych szpitalach - ofert będzie przybywać ! Nie znam stawki wynagrodzenia ale na pewno nie jest to atrakcyjna oferta.

#2  2019.05.17 14:48:39 ~Rrr

Oferta wolontariatu?

#3  2019.05.17 16:38:01 [email protected]

Najcięższe oddziały więc trudno sie dziwić,ze brakuje chętnych do harówki za 'trzech " i za półdarmo.

#4  2019.05.17 21:37:29 ~Iza

No właśnie tak będzie niech przychodzą te które wróciły z zagranicy podobno w/ Izb dużo wraca więc je zaproście ha ha

#5  2019.05.17 21:58:43 ~Śląsk

Śmiesznie niskie stawki - najniższe w okolicy.

#6  2019.05.18 07:00:55 ~Ja

To ja juz wole prace w dps.8 podopiecznych, 200 zl.do reki za kazdy dyzur.

#7  2019.05.18 07:59:53 ~Gosia

Szukam pielęgniarek do pracy w priv ośrodku leczenia uzaleznien. Okolice Gdańska.

#8  2019.05.18 08:52:36 ~Jola

Jakie są u was stawki kontraktowe ja mam 32 zł plus zembalowe czy to dużo ?

#9  2019.05.18 09:58:08 ~Hahaha

Te zagranicy wcale nie wracają . Mamy tu zagranica b.dobre pensje hahaha

#10  2019.05.18 17:00:58 ~Origantes

U nas 23 zl/h na kontrakcie. Więc 32 jest nieźle :)

#11  2019.05.18 20:22:58 ~do 6

Więc dlaczego DPS-y tak narzekają? Czy to prywatny DPS?

#12  2019.05.18 20:27:57 ~Katowice

27-45 zł na zleceniu i 50 zł na kontrakcie.

#13  2019.05.19 10:29:50 ~Jola Jola

20 zł na zleceniu za godzinę pracy a na ciężkich oddziałach niestety stawka zróżnicowana w kraju dlaczego tak jest

#14  2019.05.24 13:48:35 ~Piel

Do 10. Cieszysz się z 32 zł? Czemuś biedny? Bom głupi. Dlaczego głupi? Bom biedny. Za 40 mi wstyd wstać z łóżka.ale jak co komu pasuje. Pozdr Poznań 50zł.