Pielęgniarka/Pielęgniarz – Warszawa

Informacje o zatrudnieniu:

Nazwa stanowiska: Anestezjologiczna
Proponowana forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Zakres zadań: • przygotowanie stanowiska do znieczulenia, • przygotowanie pacjenta do znieczulenia, • współpraca z lekarzami anestezjologami, • opieka nad pacjentem w sali pooperacyjnej, • prowadzenie dokumentacji medycznej. Oczekiwania: • posiadają wykształcenie w zakresie pielęgniarstwa, • mają specjalizację w dziedzinie pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej opieki lub ukończony kurs kwalifikacyjny w dziedzinie pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej opieki, • cechują się komunikatywnością, empatią, odpowiedzialnością, sumiennością i wysoką kulturą osobistą, Oferujemy: • pracę w renomowanej klinice leczącej bezpłodność, • pakiet medyczny, • elastyczny czas pracy • pracę w komfortowych warunkach z możliwością stałego podnoszenia kwalifikacji.

Miejsce pracy:

BIGRAM Warszawa
Ul. Cybernetyki 7
Warszawa, 02-677