Położna – Lubin

Informacje o zatrudnieniu:

Nazwa stanowiska: Nie jest wymagana
Proponowana forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Opis stanowiska: praca w poradni położniczo-ginekologicznej przygotowanie gabinetów ginekologicznych przeprowadzanie wywiadu położniczo-ginekologicznego prowadzenie edukacji przedporodowej wykonywanie badań specjalistycznych (KTG, pomiar parametrów życiowych płodu) pobieranie materiału do badań diagnostycznych asystowanie przy zabiegach Wymagania: wykształcenie wyższe kierunkowe aktualne prawo wykonywania zawodu nastawienie na jakość obsługi Pacjenta empatia, wysoka kultura osobista oraz dobra organizacja pracy własnej Oferujemy: stabilne warunki zatrudnienia wsparcie zespołu oraz miłą atmosferę pracy uczestnictwo w szkoleniach możliwość pracy w innowacyjnej, dynamicznie rozwijającej się grupie medycznej

Miejsce pracy:

Regionalne Centrum Zdrowia Sp. zo.o.
ul. Gen. Józefa Bema 5 - 6
Lubin, 59-300