Położna – Szczecin

Informacje o zatrudnieniu:

Nazwa stanowiska: Położnictwo
Proponowana forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Zadania: • Rejestrowanie wizyt pacjentów i pracę z dokumentacją medyczną • Przygotowywanie pacjentów do zabiegów i procedur medycznych • Asystowanie przy zabiegach i pracę w punkcie pobrań • Obsługę programu informatycznego Oczekujemy: • Aktywnego prawa wykonywania zawodu Położnej • Sprawności manualnej i predyspozycji do pracy w gabinecie zabiegowym oraz przy rejestracji pacjentów • Komunikatywności i szczególnego zorientowania na pacjenta Możemy Ci zaproponować: • Stabilne zatrudnienie na cały etat na podstawie umowy o pracę • Konkurencyjne wynagrodzenie • System pracy 7,35 • Pakiet świadczeń pracowniczych Osoby zainteresowane zapraszamy do aplikowania przez formularz https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=cd56bd1f869743a2bf8289845ed7f3bd

Miejsce pracy:

Klinika Bocian
Plac Brama Portowa 1
Szczecin, 70-225