Kontrakty pielęgniarek w szpitalach

Wideo - ministerstwo zdrowia podało dane odnośnie liczby pielęgniarek i położnych zatrudnionych w szpitalach powiatowych. Ile z nich wykonuje zawód w ramach umów kontraktowych?

Pielęgniarki i położne w szpitalach powiatowych.

Szpital ogłasza przetarg na świadczenia zdrowotne udzielane przez 12 pielęgniarek na SOR. Zobacz jakie szkolenia będą musiały ukończyć pielęgniarki w ciągu 1 roku umowy. Szpital oceniając oferty pielęgniarek będzie punktował: rodzaj wykształcenia, doświadczenie zawodowe, posiadanie specjalizacji, kursu kwalifikacyjnego.

Pielęgniarki kontraktowe.

70% cena, 15% staż pracy, 15% kwalifikacje - to kryteria oceny oferty na kontrakty pielęgniarskie w oddziałach szpitalnych.

Pielęgniarstwo 2013.

Pielęgniarki w jednym ze szpitali przeszły w ciągu dwóch lat na kontrakty. Osiem pielęgniarek na 100 nie wyraziło zgody na umowy kontraktowe. Dyrektor oddelegował je do pracy jako rejestratorki i sekretarki medyczne. Pracują na strychu i w piwnicy, porządkując szpitalne archiwum. A przedtem pracowały na OIOM. 7 KOMENTARZY.

Kontrakty pielęgniarek.

Dyrektor kontraktuje świadczenia pielęgniarskie. Umowa na 10 lat. W ofercie pielęgniarka musi podać stawkę za swoją pracę. Gdzie? W szpitalu!

Grudziądz: dyrektor ogłasza przetarg na kontrakty dla 265 pielęgniarek. One wynajmują prawnika. Dyrektor nie chce z prawnikiem rozmawiać.

Działy aktualności