MZ zamiast ogłosić, które uczelnie od października będą prowadzić dofinansowane studia pomostowe dla pielęgniarek i położnych (a jest to informacja bardzo oczekiwana przez pielęgniarki i położne, po prostu chcą wiedzieć czy będą płacić czy nie za studia) ogłosiło w dniu 20 sierpnia, że . . . .

Dofinansowane studia pomostowe dla pielęgniarek i położnych 2010.

 

.

. . . . zobacz treść komunikatu.

 

Zobacz także:

12 sierpnia 2010 roku - Kiedy będzie wiadomo jakie uczelnie będą prowadzić dofinansowane studia pomostowe dla pielęgniarek i położnych w roku akademickim 2010/2011? W poprzednim roku ogłoszono to 29 lipca.

 

Komentarze użytkowników

#1  2010.08.20 18:39:23 ~ann

Nie piszcie już o tych studiach pomostowych. Wszystkie pozostałe informacje są ważne i rzeczywiście ciekawe. Problemów w naszym zawodzie nie brakuje, dlatego proponuję zajmować się tym co istotne, a artykuły o pomostówkach wywołują tylko niepotrzebne emocje.

#2  2010.08.23 10:51:20 ~Renata

Jakie POMOSTOWE ? dżiwoląg nie-słowotwórczy,prymitywne określenie !

#3  2010.08.26 17:21:05 ~Mila

POMOSTOWE - NIESTETY! nie dla każdego , decyduja punkty ktore uzyskuje sie po ukonczeniu kursow a na takowe sa wysyłani uprzywilejowani . Złożylam dokumenty , opłacilam wpisowe i juz wiem ze nie zostane przyjęta .Przykro mi , naprawde przykro bo podjecie nauki po 50 - tce jest juz duzym wyzwaniem i skoro sa dofinansowane uwazam ze kazy chętny powinien miec prawo nauki. Pozdrawiam

#4  2010.08.28 14:15:51 ~piel

Zostałam wstępnie przyjęta na tzw. pomostówkę WUM-WARSZAWA.Rekrutacja zakończona 27.08.10.Zainteresowanie ogromne.Chętnych ok.600,miejsc ok.170.Zdobyłam ok.20 punktów,podobno to wystarczy.Niestety koleżanki bez kursów nie miały szans-przykre ! Chwalę sobie organizację rekrutacji w wum -nieporównywalna do tej lipcowej w wshe przy jagiellońskiej!

#5  2010.08.28 14:17:21 ~piel

Zostałam wstępnie przyjęta na tzw. pomostówkę WUM-WARSZAWA.Rekrutacja zakończona 27.08.10.Zainteresowanie ogromne.Chętnych ok.600,miejsc ok.170.Zdobyłam ok.20 punktów,podobno to wystarczy.Niestety koleżanki bez kursów nie miały szans-przykre ! Chwalę sobie organizację rekrutacji w wum -nieporównywalna do tej lipcowej w wshe przy jagiellońskiej!

#6  2010.08.28 14:19:38 ~piel

I ja zostałam przyjęta.Cieszę się bardzo,bo tylko 2 semestry i BEZPŁATNIE ! :):):)

#7  2010.08.28 14:20:37 ~piel

I ja zostałam przyjęta.Cieszę się bardzo,bo tylko 2 semestry i BEZPŁATNIE ! :):):)BEZPŁATNIE W WUM WARSZAWA !

#8  2010.08.28 18:10:03 ~AKA13

Koleżanki gratuluję podjęcia decyzji i życzę powodzenia.

#9  2010.08.30 10:29:51 ~piel

Bardzo dobrze,że podnosimy swoje kwalifikacje mając mały czy też duży staż w zawodzie.Napewno zwiększą się nasze szanse na podniesienie prestiżu zawodowego czy też wzrost płac(niestety nic za darmo).Gratuluję Koleżankom,które rozpoczną wkrótce powyższe studia dokształcające(pomostowe rzeczywiście to dżiwoląg).Pozdrawiam.

#10  2010.08.30 11:27:41 ~DO PIEL

GRATULUJĘ PRZYJĘCIA NA STUDIA.MAM JEDNAK PYTANIE. SKĄD WIADOMO,ŻE NA WUM W WARSZAWIE BĘDĄ STUDIA BEZPŁATNE SKORO NIE MA INFORMACJI Z MZ O WYNIKACH PRZETARGU-POZDRAWIAM

#11  2010.08.30 16:18:47 ~piel

Uzyskałam informaję z Dziekanatu o bezpłatnym studiowaniu.Przetarg już się odbył w WUM.Dziękuję za gratulacje.Pozdrawiam.

#12  2010.08.30 17:44:48 ~do piel

Dziwne.Przetarg przeprowadza Zakład zamówień publicznych przy MZ.Nie są znane wyniki przetargu.Pytałam w Departamencie Pielęgniarek i Położnych w MZ i uzyskałam odpowiedź,że wyniki będą podane pod koniec tego tygodnia.Również w dziekanacie UZ nie mają informacji,które uczelnie dostaną dofinansowanie.Ja również czekam na wyniki.Pozdrawiam

#13  2010.08.31 09:21:22 ~x

"Przetarg już się odbył w WUM". Buahahahaha Czyżby ta uczelnia urządzała sobie własny, osobny przetarg?

#14  2010.08.31 16:31:18 ~ja

Do x : co to za buahahaha? Od dżiwolągów aż głowa boli. Nie łap za słówka.Nieistotne czy przetarg się odbył w wum czy z udziałem wum.Liczy się fakt.O tym,że studia będą refundowane było wiadomo już w sierpniu.

#15  2010.09.02 12:02:08 ~POL

ZE ZDZIWIENIEM CZYTAM KOMENTARZE ODNOŚNIE STUDIÓW POMOSTOWYCH .W ŁODZI SEMESTR LETNI Z POŁOŻNICTWA ROZPOCZĘŁO ZALEDWIE 19 POŁOŻNYCH

#16  2010.09.02 18:59:58 ~piel

19 to też dobrze.WAŻNE,ŻE SIĘ DOKSZTAŁCAMY I TAK WŁAŚNIE TRZEBA TRZYMAĆ !

#17  2010.09.02 22:20:44 ~hi

Masz rację Renato sam kształt i budowa kształcenia dziwoląg intelektualny katedr szefowie (np.lekarze) praktycy a asystentki panie pielęgniarki teoretyki,czy zawodu uczą osoby nie praktykujące hi,hi

#18  2010.09.04 15:38:32 ~łał

Ja bym dodał ( w sprawie kształcenia)i kierowniczki-doniczki, odwieczny kult u "żłoba"

#19  2010.09.08 10:29:42 ~x

Do "ja" widać że obcowanie z Internetem należy u Ciebie do rzadkości. "Dżiwolągiem" to widocznie Ty jesteś, skoro masz takie plecy i wiedziałaś kto ma dofinansowanie już w sierpniu to nie chwal się tymi korupcjogennymi newsami. O tym, że studia będą refundowane wiadomo od lat, ale o tym które uczelnie będą je prowadzić nadal oficjalnie nie wiadomo, choć mamy 08 września. A skoro Cię głowa boli to weź tabletkę, a nie wypisujesz bzdury z błędami, ortograficznymi i merytorycznymi.

#20  2010.09.12 19:00:30 ~ja

Do `x : kiepściutka jesteś! Zanim wytkniesz czyjeś błędy spójrz na swoje(gramatyka i logika się kłania! ).A CZY TY WIESZ CO TO JEST KORUPCJA? UWAŻAJ CO PISZESZ !

#21  2010.09.13 08:28:00 ~x

"gramatyka i logika", no brawo! W liceum medycznym Cię tak kiepściutko wyszkolili? Może Ty mi powiesz co to jest korupcja? W moim poście to słowo nie padło, w Twoim owszem, więc wyjaśnij proszę nam wszystkim!

#22  2010.09.19 09:35:42 ~ja

Rzeczywiście masz ogromne problemy z LOGIKĄ(zapewne i to określenie jest dla Ciebie obce! ).Piszesz "nie chwal się tymi korupcjogennymi newsami"(o proszę Polacy nie gęsi. :)Czy ty naprawdę nie rozumiesz co piszesz? Jeśli tak to co Ty tutaj robisz? Wyjaśnij NAM WSZYSTKIM ! No cóż ponownie się pochwalę.TAK STUDIA POMOSTOWE W WUM W ROKU AKADEMICKIM 2010/2011 BĘDĄ REFUNDOWANE! I TA POWYŻSZA INFORMACJA(ZAMIESZCZONA WYŻEJ)BYŁA INFORMACJĄ DLA INNYCH ZAINTERESOWANYCH A NIE ZAZDROSNYCH.JAKŻE MALUTKA JESTEŚ! ELMINUJMY TAKIE !

#23  2010.09.20 08:30:12 ~x

Tak, ale dopiero teraz opublikowano oficjalne wyniki! Ja reprezentuję zupełnie inną grupę zawodową i nie będę dłużej z Tobą polemizować bo to nie ma sensu. Swoim zachowaniem kolejny raz udowadniasz, że pielęgniarki to furiatki. Idź na ten swój WUM i dokształć się dziewczyno! Tylko nie wiem czy rok to nie za krótko na wyleczenie tylu kompleksów!

#24  2010.09.20 08:34:11 ~piel

Do "ja". Ogarnij się dziewczyno bo wstyd środowisku przynosisz.

#25  2010.09.25 13:17:40 ~Piel R

Do piel: popieram "ja" i dziękuję za sprawdzone informacje,dzięki informacji od "ja" zdążyłam z dokumentami na WUM .Od 1 pażdziernika rozpoczynam studia pomostowe,nieodpłatne.Do piel. : poraża mnie to "ogarnij się", jakże uboga wypowiedż-nie zajmuj więc czasu i uwagi innym.Niekonstruktywna krytyka to zwyczajne NIC.NIC TU NIE WNIOSŁAŚ,CO BY SŁUŻYŁO POZYTYWNIE NASZEJ KORPORACJI ZAWODOWEJ.

#26  2010.09.25 13:22:09 ~NURSE

Do x : co ty tutaj robisz? wypowiedzi twoje pełne zawiści,nie życzymy sobie TAKICH! Inny zawód i aż tak duże emocjonalne zaangażowanie? DZIWNE,BARDZO DZIWNE,he.

#27  2010.09.25 22:10:17 ~ja

Dziękuję przyjaznym,mądrym Koleżankom za tak życzliwe wsparcie.A x przeraża swoją zazdrością i brakiem jakiejkolwiek ogłady i kultury.Tym bardziej jest obca naszemu środowisku-rzeczywiście co ona tutaj robi ? Cyt. '' idż na ten swój WUM i dokształć się dziewczyno.itd.I o czym to świadczy ? Tak kompleksy,zawiść,zazdrość,prostactwo-ale TWOJE !

#28  2010.09.25 22:13:03 ~mgr

Do x : lecz się dziewczyno,chyba wiesz gdzie? tak co ty tutaj robisz ?

#29  2010.10.01 09:55:25 ~NIE PIELĘ

Zawsze wiedziałam ,że pielęgniarki nie grzeszą mądrością .Drogie Panie życzę DOBREGO ROZUMU

#30  2010.10.01 14:23:50 ~x

Ha ha ha ha ha Poszłabym się leczyć, ale obawiam się że mogłabym tam spotkać WAS!

#31  2010.10.17 12:31:22 ~mgr

Do NIE PIEL: A ty kim jesteś? Reprezentujesz zwyczajny brak kultury,obrażasz naszą całą korporację zawodową! Zastanów się co piszesz.Być może jutro ta "głupia pielęgniarka" uratuje twoje życie.Jakże polskie stereotypy są prymitywne !

#32  2010.10.17 12:34:35 ~mgr

Do x: jakże malutka jesteś,zawistna,elminujemy takie. Twoja choroba jest nieuleczalna,drąży ciebie niczym nowotwór !

#33  2010.10.19 09:17:32 ~x

Dajcie spokój z tą swoją "korporacją". Korporacje to mają taksówkarze. A pani "mgr" ma kompleksik wyraźny bo epatuje swoim tytułem. Proszę mi nie grozić Pani mgr, i nie stawiać diagnozy co do moich chorób bo to nie leży w Pani kompetencjach.

#34  2010.10.30 10:55:06 ~do x

Korporacja to o wiele szersze znaczenie-odsyłam do encyklopedii.Typowa polska zawiść z tym mgr.Drobiazgowa jesteś i zawistna.A co to za x ? to twoje imię ? IKSIE KŁÓCISZ SIĘ ZE WSZYSTKIMI JAK MAŁA DZIEWCZYNKA.ŻYCZĘ WIĘCEJ DOJRZAŁOŚĆI !

#35  2010.10.30 10:58:17 ~piel

Do x : piszesz same pierdoły weż się za porządną robotę,działania merytoryczne,zazdrościsz tytułów,jakim prawem to wytykasz? każdy ma prawo do swoich pseudonimów !

#36  2011.09.22 00:04:03 ~iguś

Cała radość się skończyła mamy pomostówkę na wum płatną chyba jedyna uczelnia w wawie. dostaną się wszyscy ci co mieli 20 i ci co mieli 4 punkty. aby tylko chcieli zapłacić za studia. dużo osób rezygnuje