Kto może niech wesprze panią Agnieszkę Plak .....

Pielęgniarstwo 2014.

.....................................

Zobacz reportaż  telewizyjny (niestety poprzedzony reklamami przez 1,5 minuty)

.

7 marca 2014 roku - To musi zobaczyć każda pielęgniarka i położna! Sprawa dla reportera - Naczelna Pielęgniarka własną krwią na ścianie swojego gabinetu napisała: "Czy aby zyskać sprawiedliwość, trzeba poświęcić życie?". Zobacz dlaczego! Czytano ponad 8 500 razy. 34 KOMENTARZE!

20 marca 2014 roku - To może dotknie także TWOJEGO miejsca pracy! Chodzi o outsourcing SZPITALNEGO PERSONELU PIELĘGNIARSKIEGO! Czytano ponad 3 500 razy, 61 KOMENTARZY!

.

Obecnie pani Agnieszka Plak jest bez pracy, bez środków do życia. Pod komentarzami w artykułach informujących o przedmiotowej sprawie, niektórzy użytkownicy Portalu Pielęgniarek i Położnych spontanicznie zgłaszali akces dla finansowego wsparcia pani Agnieszki. Wobec powyższego publikujemy dane konta, na które można przekazać środki finansowe. Potrzeby są znaczne. Niebawem kolejne rozprawy sądowe:

08.04.2014 roku - Sąd Okręgowy przy ul. Płockiej 9; Warszawa (mobbing i dyskryminacja zawodowa),
22.05.2014 roku - Sąd Rejonowy przy ul. Marszałkowskiej 82; Warszawa (przywrócenie do pracy po niewykonaniu prawomocnego Wyroku Sądu).

Dane konta bankowego:

33 1240 1037 1111 0000 0620 1881
Agnieszka Plak
ul. Reymonta 8 m 510
01- 842 Warszawa

.

Wejdź na profil na facebooku - Ratujmy Agnieszkę Plak

.

Mariusz Mielcarek

.

Komentarze użytkowników

#1  2014.03.28 11:46:17 ~Monika

Chętnie bym pomogła, jakbym sama miała pracę. Jestem pielęgniarką, bezskutecznie poszukującą pracy od 9 miesięcy. Teraz mogę tylko cieszyć się że nie mam dziecka, bo nawet nie miałabym za co kupić mu jedzenie.

#2  2014.03.28 12:58:10 ~a.plak

Serdecznie dziękuję Panie Mariuszu. Pozdrawiam całą Redakcję Portalu i jego użytkowników. Z wyrazami szacunku A. Plak.

#3  2014.03.28 21:19:22 ~tez monika

Pani Agnieszko proszę się nie poddawać jestem z Panią i oczywiście wspomogę.

#4  2014.03.29 08:03:49 ~ja

Pielęgniarka poszukuje pracy ? a wszpitalach nie przyjmują bo oszczędzają a wy się na to godzicie ?

#5  2014.03.29 09:42:30 ~asia

Drogie Koleżanki! Wesprzyjmy P.Agnieszkę.Kto ile może.Bądźmy solidarne.Nie pozwólmy jej zniszczyć.Oni by się cieszyli! I tak nas mają za nic.

#6  2014.03.29 11:11:20 ~mono

ZRÓBMY NA SWOICH ODDZIAŁACH ZBIÓRKĘ DLA PANI AGNIESZKI. JA TAK ZROBIĘ, BO NIE KAŻDY ZAGLĄDA NA TEN PORTAL.

#7  2014.03.29 16:18:15 ~a.plak

APEL osób broniących mojej osoby i wartości - skierowany do Władz w Listach Otwartych i przekazany mediom brzmi: " Kolejna afera w służbie zdrowia; Dyrektor Szpitala Św. Rodziny i była Dyrektor finansowa - obecnie p.o Prezes NFZ zniszczyły życie poł. A. PLAK. - prosimy o nagłośnienie." dotychczas media milczą, a Listy pozostają bez odpowiedzi. Moje obecne bezrobocie nie jest kwestią wyboru - lecz czarnego pijaru stosowanego wobec mnie jak wskazano w wywiadzie. Pracodawca zignorował Wyroki wydane przez Sądy. Stąd obecny Apel Pana M.Mielcarka w mojej sprawie.

#8  2014.03.29 16:47:15 ~prawda

Solidaryzuję się z koleżanką położną ( Naczelną ). Zapoznałam się z materiałem dostępnym na stronie i Facebooc; gorąco polecam. Ten Dyrektor, to zdaje się już odbył nagłośnione na portalu szkolenie. Popieram przyłączenie się i wsparcie dla koleżanki. Ona broniła zasad i dobra swych podwładnych oraz pacjentek; czemu dały wyraz chociażby w dostępnym reportażu sprawy dla reportera. Niewygodna, bo uczciwa i prawa.

#9  2014.03.30 09:19:38 ~szkolenie

U Pani Agnieszki zadziałali już lekarze i dyr po tym szkoleniu zapewne jak zwalczać skutecznie te zbyt mądre,konkretne i te co nie pozwalają na krzywdę piel,poł. i pacjentów.Jak szkolenia pójdą w ruch-dołączymy do Ciebie i . Reszta może się tylko bać lub wreszcie do cholery zgrać się w całość i coś robić. Ja u siebie też zrobię akcję Agnieszka. Trzymaj się Koleżanko!

#10  2014.03.30 19:38:54 ~Monika

Pielęgniarka poszukuje pracy ? a wszpitalach nie przyjmują bo oszczędzają a wy się na to godzicie ? A co ja sama mogę? Kto ma znajomości, ten ma pracę, takie są realia.

#11  2014.04.01 09:34:26 ~szok

Co za czasy nam zafundowano w Naszym Kraju: by mieć pracę pielęgniarki trzeba mieć znajomości (co potwierdza ww. Monika), żeby być Pacjentem-też trzeba mieć znajomości, a lekarze mają Eldorado, bo minister to ich kolega po fachu nie zwolniony z kodeksu etyki więc działa TYLKO na rzecz lekarzy! Nie może bowiem inaczej! Skandal. Lekarzy na dyżurach dziennych jest więcej niż pacjentów i chowają się po dyżurkach, których mają multum,a są oddziały gdzie pielęgniarki nie mają nawet pokoju socjalnego. To wszystko jest chore!

#12  2014.04.01 11:08:45 ~a.plak

Wygłam 2 krotnie sprawę w Sądzie, ale pozostaję bez pracy pomimo 2 krotnych nakazów Sądu o dopuszczenie mnie do pracy. PRACODAWCA - nagannie przedstawiony przez Sąd w Uzasadnieniach Wyroków; pracuje nadal- kontynuując Swą naganą - dyskryminacyjną politykę kadrową. Nadal wykorzystuje prawo wbrew jego społeczno - gospodarczemu przeznaczeniu, publicznie szkaluje moją godność osobistą np. TVP Info 20.05.14 ( czarny PR ); Gdzie moje prawa gwarantowane przez KONSTYTUCJĘ RP. Czy może być na to przyzwolenie społeczne ?

#13  2014.04.01 18:07:12 ~M

Nie. FB : Ratujmy Agnieszkę Plak; lajkuj polubienia strony i wybranych postów : dołącz do nas. Czytaj listy otwarte www.agnieszkaplak.pl

#14  2014.04.10 15:14:08 ~figa

P.Plak Pani ma ładny drogi samochód

#15  2014.04.10 18:20:26 ~kicia

I co z tego,niech ma.Zapracowała na niego kiedyś.

#16  2014.04.10 20:03:31 ~a.plak

Mam też pieniądze, niestety mimo prawomocnego Wyroku Sądu - bezprawnie przetrzymywane na KONCIE PRACODAWCY !

#17  2014.04.10 22:57:19 ~x

To s.y. Ratujmy. Nie; wspierajmy a. plak. To nasza szansa. Jutro u siebie zaproponuję zbiórkę. Poznań pozdrawiam.

#18  2014.04.11 07:40:28 ~olo

JEST BRYKA - TRZEBA NA PALIWO. OJ JAK BOLI, ŻE POŁOŻNA, CZY PIELĘGNIARKA MA SAMOCHÓD. JA TEŻ JESTEM MOBILNY. NA MÓJ MOTOCYKL I NA MNIE RÓWNIEŻ GŁUPIO SIĘ GAPIĄ PRZED SZPITALEM. WIADOMO KTO.

#19  2014.04.11 21:37:15 ~Agnieszka

Mysle, ze nie chodzi o pomoc finansowa tak bardzo jak o pomoc moralna i prawna. Sprawa nadaje sie do E. Jaworowicz. Dobrzy byloby gdyby Redakcja wlaczyla sie poprzez wyslanie zgloszenia do programu wraz z dolaczonymi przez pielegniarki i polozne wpisami. Pozdrawiam

#20  2014.04.12 10:56:50 ~Z

Myślę, że powinno się pomóc oferując Pani Plak pracę,ktoś z pielęgniarek lub położnych, które mają możliwość decydowania.Nie dosyć, że dostała "podziękowanie" za pracę, to jeszcze wypowiedzenie, to za dużo na raz.

#21  2014.04.12 12:03:05 ~a.plak

Do Z. O to właśnie chodzi. Potrafię na siebie zarobić, tyle że zgodnie z zapowiedzią uniemożliwiono mi podjęcie zatrudnienia. Prostując : 2010 r - wypowiedzenie funkcji piel. Naczelnej ( rzekomy brak kwalifikacji ); wycofanie wypowiedzenia po złożeniu pozwu. 2011 zerwanie Umowy na czas nieokreślony bez wypowiedzenia; 2013 rok w wykonaniu Wyroku nakazującego dopuszczenie do pracy - wręczenie po 0,5 godz. pobycie na stanowisku pracy kolejnego wypowiedzenia i nakaz opuszczenia Szpitala. Odrębna Umowa o świadczenie indywidualnej opieki okołoporodowej - realizowana od 1998 roku nie wypowiedziana do dziś. Wyroki Sądowe zignorowane. Czytaj NIETYKALNI Anny Skibniewskiej ( Zdeptana ; pomimo fikcji literackiej opisuje model zarządczy ).

#22  2014.04.13 07:32:07 ~do 14

Kimkolwiek jesteś, a mogę się jedynie domyślać - żal mi cię. Materiał na temat p. Agnieszki jest nadto obszerny, logiczny i uzasadniony. Ja osobiście nie wyobrażam sobie życia bez stałych dochodów - może spróbuj figo. Widzę, że bardzo Ci zależy, aby Jej nie wspierać. Pamiętaj - uczynki powracają. Pani Agnieszko ; uważa Pani na tzw. życzliwych. Obejrzyjcie Sprawę dla Reportera. Link wyżej.

#23  2014.04.13 09:00:07 ~urwis

Do przodu pani Agnieszko! proszę się nie poddawać. Pracuję jako pielęgniarz 17-lat w zawodzie z kobietami pielęgniarkami, czasami zastanawiam się DLACZEGO W POLITYCE JEST TAK MAŁO PIELĘGNIAREK skoro jesteśmy najliczniejszą grupą zawodową. Rady powiatu ,sejmiki,parlament widać tylko lekarzy, prawników każdy dba o swój interes. A DLACZEGO NIE PIELĘGNIARKI! Jesteśmy niezżytą grupą zawodową, jedna drugiej oczy by wydrapała, pielęgniarka pomyśli tak " dlaczego druga ma mieć lepiej". Zmieńmy myślenie bo zginiemy. Sam padłem ofiarą Państwowego Systemu Ratownictwa Medycznego ,pracuję w strukturach szpitalnych i od tego roku jeżdżę w zespole dwuosobowym. Pisma do rady powiatu nic nie przyniosły, a wiecie dlaczego bo radnymi są kolesie dyrektora szpitala. Życzę pani wytrwałości w dążeniu do celu i ofiaruję moje skromne wsparcie.

#24  2014.04.15 14:15:22 ~ja

Do 14.Ale jesteś głupia! Szkoda mi ciebie.

#25  2014.04.15 21:52:10 ~susi

O co w tym wszystkim chodzi? Gdzie sprawiedliwość. .

#26  2014.04.16 20:05:04 ~xxi

Nie ma sprawiedliwości. Są układy. Polityczne zależnosci. W tym kraju nie ma miejsca na uczciwość. Uczciwych jak p. Agnieszka poprostu się eliminuje. A gdzie Samorząd i Związki Zawodowe - mają to w d.e. Robią swoje interesy i tyle.

#27  2014.04.21 17:44:39 ~piel.

Apel do firm, Pracodawców - wesprzyjcie naszą koleżankę. Są Święta. Czy spędza je godnie ? Szanowana, wychwalana - sponiewierana ! Przy naszych poborach to trudne. P. Agnieszko. Wierzę, że są uczciwi ludzie i instytucje ! Pozdrawiam Ewa.

#28  2014.07.18 19:45:41 ~Doris

Do 14- Ma samochód, bo nie ma dzieci wiec moze sobie na taki pozwolić! A nie prosi tu innych o pieniądze tylko o wsparcie w słusznej sprawie wiec co ma samochod do tego?

#29  2015.01.26 23:52:24 ~EUREKA

Koleżanki i koledzy ! . Na to KONTO powinny wpływać Nasze składki. Ta Osoba, jednostka. prawdziwie walczy. Z Pracodawcą, Systemem; w którym Nas jako członków po prostu nie widać. Po prostu nie ma ! . Stop korupcji. Stop Układom i zależnościom politycznym. Walczmy, o Swoje. Solidaryzujmy się ! .