Kto może niech wesprze panią Agnieszkę Plak …..

1 min czytania
AktualnościSprawa położnej Agnieszki Plak
Kto może niech wesprze panią Agnieszkę Plak …..

……………………………….

Zobacz reportaż  telewizyjny (niestety poprzedzony reklamami przez 1,5 minuty)

.

7 marca 2014 roku – To musi zobaczyć każda pielęgniarka i położna! Sprawa dla reportera – Naczelna Pielęgniarka własną krwią na ścianie swojego gabinetu napisała: "Czy aby zyskać sprawiedliwość, trzeba poświęcić życie?". Zobacz dlaczego! Czytano ponad 8 500 razy. 34 KOMENTARZE!

20 marca 2014 roku – To może dotknie także TWOJEGO miejsca pracy! Chodzi o outsourcing SZPITALNEGO PERSONELU PIELĘGNIARSKIEGO! Czytano ponad 3 500 razy, 61 KOMENTARZY!

.

Obecnie pani Agnieszka Plak jest bez pracy, bez środków do życia. Pod komentarzami w artykułach informujących o przedmiotowej sprawie, niektórzy użytkownicy Portalu Pielęgniarek i Położnych spontanicznie zgłaszali akces dla finansowego wsparcia pani Agnieszki. Wobec powyższego publikujemy dane konta, na które można przekazać środki finansowe. Potrzeby są znaczne. Niebawem kolejne rozprawy sądowe:

08.04.2014 roku – Sąd Okręgowy przy ul. Płockiej 9; Warszawa (mobbing i dyskryminacja zawodowa),
22.05.2014 roku – Sąd Rejonowy przy ul. Marszałkowskiej 82; Warszawa (przywrócenie do pracy po niewykonaniu prawomocnego Wyroku Sądu).

Dane konta bankowego:

33 1240 1037 1111 0000 0620 1881
Agnieszka Plak
ul. Reymonta 8 m 510
01- 842 Warszawa

.

Wejdź na profil na facebooku Ratujmy Agnieszkę Plak

.

Mariusz Mielcarek

.

Komentarze

Oceń artykuł

Średnia ocen: 0 / 5. Ilość głosów: 0

Bądź pierwszym, który oceni wpis

7239 artykułów

O autorze

Czynny zawodowo specjalista w dziedzinie pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej terapii. Były członek Okręgowej i Naczelnej Izby oraz delegat na Zjazd Krajowy samorządu zawodowego. Założyciel Ogólnopolskiego Portalu oraz Gazety Pielęgniarek i Położnych.
Artykuły
Zobacz także
Aktualności

Takie pielęgniarki powinny być eliminowane.

2 min czytania
Pielęgniarki zamieszane w przestępczy proceder Funkcjonariusze z Centralnego Biura Śledczego Policji – na terenie województw śląskiego, lubelskiego i pomorskiego – zatrzymali 14…
AktualnościNowa siatka płac

MZ – podział pielęgniarek na grupy nie jest siatką płac.

3 min czytania
Wynagrodzenie pielęgniarek określone w ustawie nie jest siatką płac W dzisiejszym niedzielnym artykule Ogólnopolskiego Portalu Pielęgniarek i Położnych pragnę się podzielić z…
AktualnościPielęgniarki w pandemii

Przestępczy proceder pielęgniarek.

2 min czytania
Pielęgniarki przestępcami Media od kilku tygodni informują o sprawie pielęgniarek z Kalisza, które zhańbiły zawód pielęgniarki – zawód zaufania publicznego. Trzy pielęgniarki…
Komentarze