Interwencja w sprawie członka samorządu pielęgniarek i położnych do władz izby pip. 5 marca. Mamy 4 kwietnia. I co? Brak odzewu!?

Działaność władz izby pip.

............................................

                                                       Warszawa, dn. 05.03.2014
                                                                                            

Ewa Przesławska

                      PRZEWODNICZĄCA WARSZAWSKIEJ OKRĘGOWEJ IZBY

       PIELĘGNIAREK I POŁOŻNYCH

Warszawa

.
Szanowna Pani Przewodnicząca,

.
Zwracamy się z ogromną prośbą o aktywne działania i pomoc w sprawie Pani Agnieszki Plak, która bezprawnie została zwolniona z pracy ze stanowiska Starszej Położnej w szpitalu im. Św. Rodziny w Warszawie.
Zdecydowaliśmy się na napisanie kilku listów otwartych do najwyższych władz Państwowych oraz do władz grupy zawodowej, do której od wielu lat należy Agnieszka Plak, aby pomóc jej odzyskać utracone życie.
Jeden z listów jest skierowany do Pani, ponieważ wiemy, że doskonale zna Pani sprawę i może Pani pomóc Pani Agnieszce – doświadczonej i bardzo kompetentnej osobie, wrócić do czynnego wykonywania zawodu położnej.
Prosimy Panią, aby nie akceptowała Pani niszczenia z premedytacją osoby, która, jako jedna z nielicznych nigdy nie zapomniała, co znaczy słowo SŁUŻBA w grupie zawodowej, tzw. służbie zdrowia.
Prosimy o ponowne zaangażowanie się w sprawę Pani Agnieszki, która mimo wygranej sprawy w sądzie pracy, nie może wrócić do pracy w w/w szpitalu ani znaleźć pracy w innej placówce szpitalnej. Która skazana jest na nierówną walkę z osobami pozbawionymi skrupułów, które piastują wysokie stanowiska Państwowe.
Prawa Pani Agnieszki, a także prawa innych pracowników szpitala im. Św. Rodziny są notorycznie łamane i nie powinno być na to zgody.
Pani Agnieszka Plak, od kilku lat walczy z układami i czarnym PR, który jest dziełem Dyrektora Szpitala im. Św. Rodziny Pana Bogdana Chazana i Pani Wiesławy Kłos – byłej dr. Finansowej tego szpitala, która obecnie pełni obowiązki Prezesa NFZ.
Bardzo prosimy o pomoc, ponieważ nadal wierzymy, że żyjemy w Państwie prawa, a nie układów.
Bardzo zależy nam na tym, aby Pani Agnieszka Plak, odzyskała swoje dobre imię oraz pracę, która jest jej największą pasją. Dzięki temu pacjentki będą mogły korzystać z jej fachowej opieki medycznej.

Wszystkie szczegóły dotyczące sprawy Pani Agnieszki Plak oraz dane kontaktowe do Pani Agnieszki, znajdują się na stronie www.agnieszkaplak.pl.

Z wyrazami szacunku:
Oddane Pacjentki Agnieszki Plak,
Wieloletni współpracownicy Agnieszki Plak
Przyjaciele Agnieszki Plak
oraz wszyscy ludzie, dla których prawda, moralność i życie innych ludzi ma znaczenie

.

Zobacz więcej informacji w sprawie położnej Agnieszki Plak Ponad 100 KOMENTARZY!

.

Zapraszamy na stronę www.agnieszkaplak.pl
oraz na FB na stronę: „Ratujmy Agnieszkę Plak - Doskonałą i Doświadczoną Położną o Wielkim Sercu”
Tylko tam jest prawdziwa historia Agnieszki Plak

.

Komentarze użytkowników

#1  2014.04.04 19:56:01 ~a.plak

Szanowne koleżanki i koledzy. Mało tego, że nie ma reakcji na LIST SPOŁECZNOŚCI ( pacjentek, byłych współpracowników - stojących w tym momencie na straży moralności i prawożądności . ) - skierowany do Przewodniczącej WOIPiP. Od czasu bezprawnego "WYROK" zerwania ze mną relacji pracowniczych przez Pracodawcę ( mam podstawy sądzić, iż ze współudziałem WOIPiP i BZP ); ŻADNA ORGANIZACJA POWOŁANA DO OCHRONY PRAW PRACOWNICZYCH I ETOSU ZAWODU - NIE WYCIĄGNĘŁA DO MNIE POMOCNEJ DŁONI; NIE REAGUJE RÓWNIEŻ NA PRAWOMOCNY WYROK SĄDU, ABY POMÓC MI GO WYEGZEKWOWAĆ U NIEUCZCIWEGO PRACODAWCY . POMÓŻCIE WY SWYMI KOMENTARZAMI. Z wyrazami szacunku: A. Plak.

#2  2014.04.04 20:38:29 ~ja

Co za kurewstwo! Co ta pani tam jeszcze robi? Gdzie są władze tego państwa? Po co my płacimy na te izby'? One i tak mają nas głęboko w dupie! Zobaczcie jak pomogły P.Agnieszce! Czas na zmiany w WOIPIP.Kto nas reprezentuje? Zenada! Pani Agnieszko pozdrawiam i proszę walczyć do końca!

#3  2014.04.04 20:44:33 ~ela

Jak może reagować WOIPIP skoro obecna naczelna byłego szpitala Agnieszki jest w tej izbie członkiem sądu , myślę że to towarzystwo wzajemnej adoracji . Jeśli to ta sama Pani, która wypowiadała się w reportażu u p. Jaworowicz to nie wygląda to dobrze. Tylko głośna zdecydowana zadyma może coś zmienić .

#4  2014.04.04 20:50:19 ~:)

Popieram ! Nie reagują WŁADZE ? Czas na nas.

#5  2014.04.04 20:55:27 ~bercia

To co robimy? Niszczyły te panie? Ich kariera dobiegła już końca!

#6  2014.04.04 21:20:04 ~gość

Wstyd i hańba mieć takich przedstawicieli! Dlaczego my pielegniarki i położne nie reagujemy na to? Nie dajmy się niszczyć.Jesteśmy dużo więcej warte niż te panie z izb razem z panią przewodniczącą!

#7  2014.04.04 21:41:28 ~ela

Może zasypmy te instytucje do których zostały powysyłane listy swoje prywatne zapytania co dalej z tą sprawą ? Może gdyby upierdliwie wysłać kilka tysięcy listów do takiej WOIPIP , do NIPIP , może do OZZPIP , dlaczego nie reagują gdy dzieje się takie jawne kurestwo ? Można ściągnąć do tego szpitala Inspekcję pracy , może to zrobić np. OZZPIP , można napisać do NIK z prośbą o kontrolę działalności WOIPIP , Chciałam tak na marginesie zapytać czy Agnieszka jest członkiem OZZPIP ? Nawet jeśli nie jest to może zwrócić się o pomoc .Chciałabym też wiedzieć czy może potrzebna jest kasa na prawnika - adwokata . Myślę że tak . zrzućmy się proszę , tyle to na pewno możemy zrobić .

#8  2014.04.04 21:49:58 ~xyz

Czytajcie uważnie. To już nie jest Nasza władza. To jakaś nowa KORPORACJA ( była dyrektor finansowa, dziś po Prezes NFZ ( 3 - cia od grudnia ); nowa naczelna - członek Sądu WOIPiP i p. Przesławska. Kto to, czy oby na pewno Nasza Przewodnicząca. Chyba jeszcze jedynie formalnie, bo w praktyce mamy przykład ! . Smutne to wszystko. Dokąd to zmierza nie mam pojęcia.

#9  2014.04.04 21:52:12 ~ela

Właśnie przelałam stówę na Agi konto jak dostanę pensję 10 -tego bo tak u nas płacą przeleję drugą . To nie jest dużo ale jak więcej osób tak zrobi to się uzbiera . Umówmy się na jakiś dzień np. poniedziałek że wyślemy listy do izby warszawskiej z zapytaniem dlaczego nie bronią swojego członka ? Za dwa dni np. we czwartek wyślemy listy do NIPIP . Ale musi być tego dużo z różnych miast nawet kilka tysięcy . /Dużo osób odwiedza tę stronkę więc powinno się trochę uzbierać .

#10  2014.04.04 22:00:59 ~ela

Ja złożę skargę do rzecznika odpowiedzialności zawodowej WOIPIP na przewodniczącą tej izby o nieetyczne zachowanie wobec swojej koleżanki , bo za takie uważam brak reakcji na dziejącą się krzywdę . A może lepiej złożyć skargę od razu do rzecznika naczelnej izby ? zróbmy tak proszę wszyscy będą zmuszeni zająć stanowisko!

#11  2014.04.04 22:08:15 ~a . plak

Nie chciałam się włączać ponownie w polemikę i WASZE stanowiska. Zmuszona jednak jestem podziękować. SERDECZNE DZIĘKI WAM WSZYSTKIM. POZDRAWIAM AGNIESZKA .

#12  2014.04.04 22:34:42 ~piel.

I co Pani Przesławska. Za wysokie progi na twoje nogi. Liczymy na dalszą karierę, co. O, O, O. Przyklasnąć p. Agnieszce, że broni praw personelu to szczyt pani możliwości ( wywiad ). Obrona Jej, w momencie, gdy Ją za to zlinczowano i upodlono to już nie pani sprawa. Czy to efekt zysków i strat. Nieładnie, oj nieładnie. Wstyd mi za panią. Oj wstyd.

#13  2014.04.04 22:55:39 ~ela

Wykorzystajmy wreszcie ten portal w jakiś sensowny sposób , niech będzie narzędziem do obrony elementarnej przyzwoitości , jesteśmy tak dużą korporacją że na pewno znajdzie się spora grupa osób , która usiądzie w weekend i napisze parę zdań z zapytaniem dlaczego samorząd warszawski nie broni Agnieszki . Zgaśmy wreszcie to światło średniowiecza nad naszym zawodem bo chyba eksploduję ze złości !

#14  2014.04.05 13:44:59 ~rk

Przestałam płacić na izby i wy tak zróbcie !

#15  2014.04.05 18:01:35 ~jasmin

No tak tylko to w tej chwili niczego nie zmieni w sprawie Pani Agnieszki !

#16  2014.04.05 18:31:56 ~:-)

A może jednak da! Zamiast na izby przekażmy Pani Agnieszce te pieniądze.Ona jest tego warta.To Ona walczy w naszym imieniu.Szacunek Pani Agnieszko.

#17  2014.04.05 18:51:51 ~jasmin

Czcze , z dupy wzięte gadanie . Ona potrzebuje pilnie naszej mobilizacji i jakiegoś pomysłu. No chyba żeby wszyscy przestali - ale jakoś tego nie widzę .

#18  2014.04.05 23:16:42 ~gość

Sprawa pani Agnieszki to skandal, a udostępniony materiał sugeruje korupcjogenne praktyki na szczycie Władz. Premedytacja w niszczeniu tej położnej zasługuje na potępienie. Nie dawajmy przyzwolenia tego typu praktykom. Co to za POTWORY WYZBYTE UCZUĆ. Wszyscy: dyrektor i prezes NFZ , ta Przesławska i pozostali. Wszyscy winni ponieść konsekwencje.

#19  2014.04.05 23:36:25 ~zibi

Ludzie ogarnijmy się trochę i zróbmy coś !

#20  2014.04.06 00:06:43 ~ela

Słowa , słowa , słowa ,słowa, wyrazy cisną się do głowy , przypominając piosenkę Manamu chcę powiedzieć że mówić to za mało trzeba jeszcze coś zrobić ale pielęgniarki nigdy nie były w tym dobre, co Agnieszce po naszym szacunku ona potrzebuje konkretnego działania

#21  2014.04.06 00:10:16 ~jasmin

Przesławska nie jest prezesem NFZ tylko szefową izby warszawskiej, jeśli ona wie co znaczy słowo szefowa

#22  2014.04.06 00:14:14 ~Aga

A swoją drogą jak to możliwe że wybieramy do samorządu takie miągwy ?

#23  2014.04.06 07:53:31 ~delegat

Jako delegat po przeanalizowaniu przebiegu wyborów stwierdzam. Były i obecny ZARZĄD sam dokonał wyboru osób liczących nasze głosy - od lat te same osoby. Wygrywają również zawsze te same osoby; tylko na różnych funkcjach Organu Izbowego a to tylko dlatego, że po 2 kadencjach nie można ponownie ubiegać się o tę samą funkcję. Tak też od lat w IZBIE mamy te same osoby tyle, że w nieco zmienionym co 8 lat charakterze. TO ZAMKNIĘTA KASTA. TWÓR PRZEGNIŁY I SKORUMPOWANY. A DELEGAT TO JEDYNIE ZABAWKA. PRZYKRYWKA DLA NICH, A NIE OSOBA MAJĄCA JAKIKOLWIEK WPŁYW. Co do sprawy proponuję protest przed szpitalem z którego Agnieszkę usunięto.

#24  2014.04.06 08:35:40 ~ela

Nawet niezły pomysł, nie wiem jak to zorganizować i kiedy ?

#25  2014.04.06 09:03:53 ~delegat

Sugeruję jak najszybciej. Proponuję: wniosek do p. Mariusza o przygotowanie inf. dla p. Prezydent o proteście, publikację i rozesłanie zaproszeń do przedstawicieli innych org. Związkowych do udziału ( skoro nasze się nie interesują to np. Solidarność ); zaproszenie na łamach portalu przedstawicieli z całego kraju - walka o p. Agnieszkę to wstęp do zmian w traktowaniu i nagradzaniu NAS WSZYSTKICH. A Warszawa to dobre miejsce na przedstawienie oburzenia w przedmiotowe sprawie i NASZYCH POSTULATÓW. Pokażemy, że dłużej nie będziemy tolerować upodlania i wyzyskiwania NAS.

#26  2014.04.06 09:36:07 ~ela

08-04-2014 odbędzie się sprawa w sądzie okręgowym w Warszawie o mobbing i dyskryminację . To trochę za szybko żeby coś zorganizować . 22-05-2014 będzie z kolei sprawa o przywrócenie do pracy . obie te daty jak i numer konta Agnieszki zamieszczono na portalu w informacji z dnia 28-03-2014 .Dlatego pisałam wcześniej żeby zasypać pewne instytucje korespondencją - np. w formie skargi - bo to szybciej i prościej a efekt może być nawet lepszy niż manifestacja . gdybyśmy to zrobili masowo mogłoby się udać . ja mieszkam sporo kilometrów od Warszawy i jest to komplikacja . choć jak trzeba będzie to przyjadę ale musi to mieć jakiś sens .Co wy na to ? Wiem że czyta te informacje naprawdę sporo osób zmobilizujmy się proszę wszystko jedno w jaki sposób

#27  2014.04.06 09:39:56 ~poł.

Brawo. W końcu jakiś konkret. Popieram wniosek do p. M. Mielcarka. Jako redaktor ma możliwości właściwego zredagowania wniosków i zaproszeń, a jako osoba związana zawodowo i walcząca o prestiż zawodu mam nadzieję, że włączy się czynnie w kwestie organizacji protestu. Wykorzystajmy w końcu naszą siłę liczebnościową i powiedzmy STOP uwłaczaniu naszej godności i godności wykonywanego przez nas zawodu.

#28  2014.04.06 10:14:33 ~a.plak

Drogie koleżanki i koledzy wielki SZACUNEK dla WAS. WIERZĘ, ŻE WASZE DZIAŁANIA BĘDĄ EFEKTYWNE. W każdej kwestii jestem do dyspozycji. Kontakt na mojej stronie. Serdecznie pozdrawiam. A. Plak.

#29  2014.04.06 12:16:26 ~ela

Coś za mało osób deklaruje swoje zaangażowanie , myślę że jest dużo wejść ale za mało jest chętnych do działania . Może zróbmy tak, żeby osoby skłonne wziąć udział w jakiejś akcji zgłosiły na razie na zasadzie deklaracji swoją chęć żebyśmy mogli się po prostu orientacyjnie policzyć dobra ? Później zadecydujemy co robimy ,ok ? Pamiętajmy jednak że jest mało czasu , ale byłoby super gdyby udało się zmontować jakąś spontaniczną oddolną akcję .

#30  2014.04.06 14:38:20 ~poł.

- 4 położne Warszawa deklarują.

#31  2014.04.06 18:48:43 ~pielęgn.

W - wa SOLEC : 5 pielęgniarek, 2 położne; deklarujemy.

#32  2014.04.06 20:13:10 ~ela

No dawać babki, śmiało,mamy okazję coś pożytecznego zrobić a nie tylko narzekać . I nie chodzi tu tylko o Agnieszkę - to będzie z pożytkiem dla nas wszystkich . Panów też zapraszamy !

#33  2014.04.06 22:45:03 ~pielęgn.

Garwolin - 3 pielęgniarki deklarują.

#34  2014.04.07 15:47:31 ~B-)

No dziewczyny czekamy na zgłoszenia! Zmobilizujcie się! Nie dajmy sie! Zróbmy coś wartościowego.Pomóżmy Agnieszce,bądźmy solidarne.Wierzę w Was.Mężczyźni oczywiście też!

#35  2014.04.07 21:18:58 ~wolna

Prośba do Redakcji portalu. Czy nie można w najbliższych dniach ponowić apelu o pomocy dla Pani Agnieszki, gdyż zauważyłam, że po kilku dniach od artykułu mało osób cofa się od poprzednich artykułów, tylko zajmują się aktualnymi. Gdyby artykuł znowu ponowić może byłoby więcej zgłoszeń dla poparcia Pani Agnieszki. Ja deklaruję pomoc finansową. W ubiegłym miesiącu wpłaciłam pewną kwotę i w tym miesiącu też wpłacę.Osobiście deklaruję pisma i masową korespondencję do IZB piel.

#36  2014.04.07 22:48:49 ~ela

Same widzicie koleżanki drogie , że trochę nędznie to wygląda , mało nas do pospolitego ruszenia , ja też prawdę mówiąc bardziej skłaniałabym się do napisania do izb, jak dostaną kilka tysięcy listów w sprawie Agnieszki to zbaranieją, nie obrażając baranów . Chociaż może pojechać do sądu w dzień rozprawy dot. przywrócenia do pracy - 22-05-2014 - co o tym myślicie ?

#37  2014.04.08 00:10:13 ~a.plak

Serdecznie zapraszam na dzień 22.05.14 roku. W tym dniu zeznania przed Sądem składać będzie moja następczyni; zarazem wieloletnia członkini Sądu pielęgniarskiego WOIPiP. Nie miałam niestety okazji stanąć z Nią do KONKURSU- uniemożliwiono mi ubieganie się o kolejną kadencję. Jak napisał mi p. Dyr. Dyrekcja Szpitala zdecydowała o doborze kandydatów na stanowisko; po czym przeprowadzono konkurs. Zatem zapraszam : 22.05.14; ul. Marszałkowska 82. Liczę na koleżanki i kolegów i Wasze wsparcie z widowni.

#38  2014.04.08 15:10:50 ~:-)

Czy coś się dzieje w sprawie Agnieszki? Do cholery jasnej! Panie Mariuszu,czy Pan coś wie? Tak nie może być,ta dziewczyna podejrzewam ma już wszystkiego dość.Przecież ta cała sytuacja jest chora! Czy ten dyrektor poniesie w końcu konsekwencje,wszyscy ci ludzie zamieszani w tę sprawę.Jak oni mogą! To nie są ludzie,to są zwyrodnialca.Zwierzęta się dużo lepiej traktuje!

#39  2014.04.08 16:20:48 ~ela

Co się dzieje ? Nic się nie dzieje ! Pan Mariusz tego sam nie załatwi ! Trzeba zebrać tyłek do kupy i zadeklarować swoją chęć do pomocy - wesprzeć Agnieszkę chociażby swoją obecnością w Warszawie w dniu rozprawy . Myślę że bardzo dobrze by to wizerunkowo wyglądało gdyby w sądzie pojawiła się grupa pielęgniarek z całej Polski chociażby na zasadzie obserwatorów rozprawy . Myślę że te osoby , które wyraziły chęć pomocy dalej przy tym trwają . Jest naprawdę sporo czasu aby móc wykombinować ten jeden dzień i wesprzeć koleżankę .

#40  2014.04.08 21:11:58 ~poł.

Dziewczyny. Pomóżmy naszej koleżance. W dostępnym materiale doczytałam, że udaremniła prywatyzację szpitala. Znam też dyrektora. IMiDZ - w którym wiele lat pracowałam, do dziś nie może się tym panu podnieść. W porę Śp. Dyrektor usunął go z funkcji szefa Kliniki poł-gin ( podstawa :zagraża zdrowiu i życiu pacjentek ); usunięty też z funkcji Konsultanta Krajowego. Ale cóż. Znajomości i układy robią swoje. Biedna dziewczyna. Sama jest bez szans. Ten człowiek jest nieobliczalny. Niszczy ludzi bez mrugnięcia okiem. A Izby, ZZ; same widzicie. Personel szpitala nie drgnie palcem; bo zdążył go poznać.

#41  2014.04.08 21:55:36 ~gość

Zgadza się. Polityka, układy, znajomości, działalność dla własnych korzyści uprzywilejowanych - zniszczyły już nie jednego człowieka. Popieram chęć wsparcia koleżanki, ale w tym przypadku obowiązek ten lerzy po stronie Organu Samorządowego. WOIPiP, NIPiP; wsparcie stanowiskiem ZZPIP . To polityka. Tu krzyki nie pomogą. Popieram lawinowe składanie wniosków do tych instytucji o pilne podjęcie działań w sprawie Agnieszki P. Dziewczyna już tak długo nie pracuje. Szkoda, że tyle zwlekała z upublicznieniem sytuacji. Wnioskujmy o odwołanie tego Dyrektora. Przerwijmy ogniwa układu w obronie tak szanowanej koleżanki . Szacunku nie włoży do garnka.

#42  2014.04.09 07:28:46 ~xx

Ot i obraz pielęgniarstwa w Polsce i możliwości pielęgniarek i położnych ! .

#43  2014.04.09 08:51:00 ~do 39

Masz rację. Nie pozwólmy w XXI wieku na powielanie schematu " Ludzie ludziom zgotowali ten los " Obecność w Sądzie 22.05. to świetny pomysł. Pojedzmy tam, aby na własne oczy zobaczyć, jak pielęgniarka dla kariery ? występuje przeciwko koleżance notabene tak cenionej. Jestem pod wrażeniem ocen, opinii. Chciało by się pogratulować, ale Ona nie tego chyba oczekuje ! Zamanifestujmy 22 swą dezaprobatę dla tego typu kariery, działań dyrekcji i braku wsparcia IP. Pozdrawiam i liczę na koleżanki i kolegów. Aga - trzymaj się. Masz prawomocny wyrok pamiętaj o tym. Wierzę, że osoby chcące Cię wyeliminować poniosą konsekwencje.

#44  2014.04.09 18:17:52 ~ela

Ten artykuł czytano ok 1000 razy ,a wpisów deklarujących czynne wsparcie jest niewiele . Co z Wami babeczki ? Z tego co pamiętam to zgłosiło wprost swoją deklarację 15 osób razem ze mną .Dobre i to ! Może jeszcze ktoś się zgłosi ? W maju będziemy musiały się konkretnie umówić na 22 ok ? Podam swojego maila i dogadamy się co i jak . Panie Mariuszu a może ponowić ten artykuł ?

#45  2014.04.10 12:56:14 ~lili

Jaką wypasioną brykę bidulka:(

#46  2014.04.10 13:02:22 ~genia

Kto zatrudni osobę która się okalecza, robi z siebie ofiarę.Koleżanki poznajcie fakty.

#47  2014.04.10 14:20:17 ~:-)

Ty lili i genia- jakie z was głupie krowy! Nie dorastacie Agnieszce do pięt,co,prawda boli? Już wiadomo kto pisze źle o Agnieszce.Mam nadzieję że zapłacicie za to wszystko.Trzeba mieć trochę oleju i rozumu,żeby zrozumieć dlaczego zrobiła ten manifest! Odkąd wyrzucili JĄ z tego szpitala,od tamtej pory tam jest DNO! NIKT TAM NIE BRONI POŁOŻNYCH. I PIELEGNIAREK.I każda boi się odezwać,bo ją zwolnią.Tam nie ma takich osób jak Ona.Wstyd i hańba!

#48  2014.04.10 14:44:11 ~kris

Jednak kobiety są okropne! Co was interesuje czym Pani Agnieszka jeździ! Nikt jej nie dał za darmo.Popatrzcie na SIEBIE,oceńcie najpierw swoje osoby.I proszę przestać pluć na P.Agnieszkę.Zapznalem się że wszystkimi materiałami.I. wiem jedno,Pani Agnieszka jest bardzo mądrą i wartościową kobietą.Brawo Pani Agnieszko.Proszę OLAĆ te wpisy tych PODŁYCH I ZAWISTNYCH TAK ZWANYCH KOLEŻANEK:-)

#49  2014.04.10 15:06:53 ~maja

45 i 46,ale jesteście proste i puste! Moje koleżanki już oceniły wasze wpisy.Żałosne jesteście. Współczujemy Pani Agnieszko,że miała Pani takie "koleżanki".Ttrzymamy za Panią kciuki.

#50  2014.04.10 15:28:18 ~witek

Histeryczna reakcja na zwolnienie, okaleczanie się świadczy o braku równowagi i dojrzałości emocjonalnej.Jak zatem można zaufać osobie o tak labilnej psychice?

#51  2014.04.10 15:55:27 ~lusi

O! Jakie znajome słownictwo.I tak się sami oczerniacie-Do Witka.Pani Agnieszko ,ruszają ich te wszystkie wpisy.Prawdziwe.Bo wszyscy wiedzą że "oni" kłamią i oczerniają Panią.Co za świnie!

#52  2014.04.10 18:13:54 ~munio

Do genia.Może nikt nie zatrudnic i to jest wielki bol i problem.A szkoda dziewczyny.

#53  2014.04.10 19:48:15 ~a.plak

Oj zabolały fakty słabszy, karierowiczów idących po trupach do celu. Szkalujących mnie poza moimi plecami i przed Sądem przez 19 miesięcy sądząc, że Sąd jest naiwny i padnie na kolana przed obliczem Dyrekcji i ludzi Władzy. Rozumiem; przegrana boli ale nieustępliwość wobec mnie - obrońcy zasad i morale nie ustaje. W Państwie PRAWA niektórzy czują się bezkarni niczym Bogowie, a koleżankom usuwa się grunt. Ja poświęciłem się pracy na rzecz pacjenta - walcząc o morale i prestiż ZAWODU. SZACUNEK DLA PERSONELU PIELĘGNIARSKIEGO. TYCH WARTOŚCI BĘDĘ BRONIĆ ZAWSZE, A SPOSÓB JEST ZALEŻNY OD SYTUACJI I OKOLICZNOŚCI . W TYM PRZYPADKU W GRĘ WCHODZIŁ JEDYNIE OSTRY SPRZECIW. DZIĘKI, ŻE TO ROZUMIECIE. NIE MOŻE BYĆ INACZEJ. NIE ZAMIERZAM JEDNAK REAGOWAĆ NA PROWOKACYJNE ZACHOWANIA WIADOMO KOGO. Pozdrawiam : A. Plak

#54  2014.04.10 20:59:10 ~mimik

46 obys się myliła.Jakie fakty?

#55  2014.04.10 21:51:59 ~a.plak

Uzasadnienie Wyroku: 1. Sąd Rejonowy Marszałkowski 82; 2. Sąd Okręgowy Płocka 9; Odpis 13 zł. Zapraszam po fakty. A. Plak.

#56  2014.04.10 22:51:11 ~x

Aga. Jesteś super. Tak trzymaj. To dopiero klasa. Dziewczyny ( chłopaki też ). Co. Będzie rewolucja? . Napisz tak, lub nie. Aga pozdrawiam.

#57  2014.04.11 07:20:48 ~olo

A JEDNAK PIELĘGNIARKA I POŁOŻNA MOŻE POKAZAĆ,ŻE MOŻNA WALCZYĆ I ZWYCIĘŻAĆ. SAMA AGNIESZKA ZAMIESZAŁA NA SZCZYTACH WŁADZY I UDOWODNIŁA, ŻE MOŻNA. NIE CHCĄ JEJ, BO PRZEKONALI SIĘ O JEJ SILE I DETERMINACJI. LUDZIE. ILE MOŻEMY ŁĄCZĄC SIŁY. WZOREM AGNIESZKI KTÓRA WALCZY O PRAWDĘ I INNYCH, KTÓRZY WYWALCZYLI SOBIE PŁACE I POZYCJE. NAWET IPIP MILCZY - LICZĄC, ŻE SPRAWA UCICHNIE - DNO. BOJĄ SIĘ AGNIESZKI I TEGO, ŻE JEST PRAWDZIWA I NIE ULEGA UKŁADOM. WIDZĘ, ŻE ZŁE EMOCJE WYSZŁY PO DEKLARACJACH O UDZIALE W SPRAWIE 22.05.14 ( zauważyłem, że brakuje godziny, jeśli można proszę p. Agnieszkę o podanie ). LUDZIE, BĄDŹMY TAM. PRZED SĄDEM MOŻEMY ZAMANIFESTOWAĆ WŁASNE NIEZADOWOLENIE Z ZAROBKÓW I WYKORZYSTYWANIA NAS ! STOP NIEWOLNICZEJ PRACY I GŁUPIM POMYSŁOM MZ.

#58  2014.04.11 23:36:04 ~piel.

Nie rozumiem. położna ma wyrok sądu. są jednak tacy, którzy go nie przyjmują do wiadomości i domyślam się, kto to jest. u mnie też są tacy, którzy są ponad wszystko i nie słuchają prawdy. pełno ludzi egoistycznych - dbających jedynie o siebie. ale gdzie do ch.y są IP, ZZ. to te instytucje powinny dbać o zachowanie norm etycznych wykonywanych przez nas zawodów. co do p. agnieszki to podziwiam ją. jej osoba winna być dla nas wzorem ( gratuluję opinii ) i co; IP milczy; udaje że nie ma tematu. po co te dyrdymały o etyce. skąd wypalenie zawodowe. wszystko to polityka. nieczuła i ponad prawem. nie podoba mi się to. nie taki zawód marzyłam wykonywać. niech się pani nie poddaje- nikogo nie interesuje szczucie pani przez tych żałosnych egoistów i karierowiczów. a do IP apeluję - zacznijcie wypełniać swe zadania. my wszystko widzimy.

#59  2014.04.12 00:10:10 ~a.plak

IP moją sytuację znała od 2010 r; tak działała, że w 2011 zerwano ze mną relacje pracownicze. Bezprawnie, za wiedzą WOIPIP, co usłyszałam otrzymując kartę obiegową i nakaz opuszczenia Szpitala w trybie natychmiastowym. Czy więc dziwi obecna postawa IZBY. Nie każdy umie przyznać się do błędu, naprawić go i przeprosić. Przyznać, że działało się pod presją. OZZPIP na FB napisał, iż postawa Przewodniczącej IP jest żenująca. Jest. Lecz p. Przewodnicząca nadal nic. Czy w obliczu prawomocnego Orzeczenia Sądowego z dn. 09.05.2014 roku reprezentant ORGANU SAMORZĄDOWEGO ma do tego prawo ?

#60  2014.04.12 00:24:45 ~a.plak

Przepraszam - Orzeczenie Sądu z maja 2013 roku.

#61  2014.04.12 07:25:35 ~ela

To co dzieje się w sprawie Agnieszki to jest taki klasyk kołtuństwa że w głowie się nie mieści. Uwierzcie mi, że w mojej regionalnej IPIP byłoby to niemożliwe ! Nasza przewodnicząca w sytuacjach gdzie trzeba kogoś bronić rozmawia z dyrektorami , z władzami organów założycielskich , ściąga konsultantów krajowych na kontrolę , inspekcję pracy a nawet NIK . Brałam udział ostatnio w trochę podobnej do Agnieszki historii - o tyle podobnej, że też chciano wyeliminować Naszą koleżankę i udało się wszystkimi siłami do tego nie dopuścić ! Swoje siły połączyły izby , związek piel. w naszym szpitalu , który ja reprezentowałam no i oczywiście personel pielęgniarski z oddziału, którego sprawa dotyczyła . Nie ukrywam że w tym właśnie czasie pojawiła się w mediach "sprawa Agnieszki " , którą mówiąc brzydko posłużyłam się w różnych sytuacjach strasząc pewnych decydentów że nagłośnimy nasz problem z P. Jaworowicz włącznie .

#62  2014.04.12 07:30:56 ~ela

c.d.Nie obchodzi mnie ile Agnieszka ma samochodów i jakie . Spotkała ją wielka niesprawiedliwość i to jest najistotniejsze - będę tak długo " wiercić dziurę w brzuchu" aż coś wymyślę ! Pozdrawiam wszystkich przy sobocie , idźcie na spacer bo fajna pogoda .

#63  2014.04.12 08:51:51 ~xxx

Niesamowite. Dyrekcja Szpitala w porozumieniu z IP i BPZ usuwa Naczelną pielęgniarkę - bo ma odmienne zdanie w sprawie komercjalizacji i miejsca w tym procesie zatrudnianych tam piel. i poł. Domyślam się, że zdaje sobie sprawę ze swego położenia. Wcześniej próba usunięcia ze stanowiska - dzieło samego Biura Polityki Zdrowotnej. Manifestuje draństwo wobec niej. Obecnie krzyczą, że ma samochód. Czy to było powodem zerwania z Nią Umowy ! Sugerują Jej niestabilność ! Pani Agnieszko ; życzę wytrwałości. Wygrywając w Sądzie mając wszystkich przeciwko dokonała pani niemożliwego. Chcą ją zniszczyć bo popsuła im szyki. Nie wykonują Wyroku i innych odciągają od zainteresowania Jej sprawą, czy przed udzieleniem Jej pomocy. To rodzaj szczególnego okrucieństwa i braku jakichkolwiek zasad. Ci ludzie mają poważne problemy ze sobą. To im jest potrzebna pomoc.

#64  2014.04.12 09:24:37 ~piel...

I tak doszliśmy do meritum sprawy. Położna ( nie istotne, że Naczelna, członek Zarządu ) kupuje sobie samochód. Tak nie może być. No jak to. Żyjemy przecież w Kraju możliwości. Sprywatyzujmy Szpital, a takie jak Ona będą na Nas pracować. To nam elitom należy się kasa. Okazała się twardym przeciwnikiem. Nie uległa presji, poszła do Sądu. Jak śmiała, czy wie z kim zadarła. Wyrzućmy ją - wystarczą pozostałe. To jest po prostu niesamowite. W jakim Kraju my żyjemy. TO SPRAWA DLA TRYBUNAŁU KONSTYTUCYJNEGO. Jak można pozwalać na niszczenie tak wartościowej osoby . Gdzie położne i pielęgniarki z tego Szpitala. Dużo krzyczymy nawet na tym forum, a co robimy. Nie potrafimy nawet solidarnie bronić osoby stojącej na straży wartości i morale zawodu !

#65  2014.04.12 10:15:49 ~delegat

ŁÓDŹ. Sugeruję delegatom Izby Warszawskiej złożenie wniosku do Naczelnej Izby, o weryfikację działań przedstawicieli WOIPIP. Ten przypadek, to ewidentne łamanie praw pracowniczych i działanie na szkodę Samorządu Zawodowego. Postawa Przewodniczącej i brak działań z Jej strony są karygodne i godne potępienia.

#66  2014.04.12 10:34:23 ~myszka

No oczywiście,bo jak to położna ma samochód? Jakim prawem? Najlepiej żeby jeszcze obdarta chodziła! I jeszcze uslugiwala panom doktorom! Ale są w naszym środowisku takie położne.Przykre,dlatego tak nas traktują.Dziewczyny bierzymy przykład z P.Agnieszki.Nie dajmy się tak traktować.Brońmy naszejgrupy zawodowej.Przestanmy im usługiwac.Szanujmy się. A sprawa P.Agnieszki-Trybunał Konstytucyjy.Pozdrawiam Pani Agnieszko:-)

#67  2014.04.12 20:26:30 ~veto

Niewiarygodne. Położna, której Św. Rodzina zawdzięcza obecny kształt jest poniewierana, bez pracy i środków na normalne życie. Tak moi drodzy. To właśnie dzięki inicjatywom p. Plak podjętym w 2003 r Szpital otrzymał zgodę na modernizację i rozbudowę. To dzięki Niej nie został zamknięty; jak planowano. Gdzie są świadkowie tamtych zdarzeń. Dlaczego pełniąc w dalszym ciągu ważne funkcje państwowe i samorządowe milczą - dając przyzwolenie na dyskryminowanie tej zasłużonej osoby. Jak Dyrekcja znająca fakty, mogła ją tak potraktować. NIE AKCEPTUJĘ TAKIEGO TRAKTOWANIA CZŁOWIEKA. NIE AKCEPTUJĘ AROGANCJI WOBEC WYROKÓW SĄDOWYCH. W PAŃSTWIE PRAWA, NIE AKCEPTUJĘ LUDZI STOJĄCYCH PONAD PRAWEM.

#68  2014.04.13 08:51:56 ~meritum

Ten, kto zna Św. Rodzinę to wie, że w ostatnich latach Szpital przeszedł kompleksową modernizację i rozbudowę. Powiem więcej - otrzymał na ten cel największe, pokaźne środki z budżetu miasta W- wy. Łakomy kąsek ; nie dziwi chęć przekształcenia i prywatyzacji; obsada stanowisk pracy ludzmi z układu. PANI AGNIESZKA NATOMIAST BRONIĄCA RÓWNEGO DOSTĘPU DO REALIZOWANYCH TAM ŚWIADCZEŃ , PROTESTUJĄCA PRZECIWKO MOCNO PRZESADZONYM CENOM W CENNIKU USŁUG . - ZACZĘŁA PRZESZKADZAĆ . Nakazy dopuszczenia Jej do pracy - potwierdzają Jej wiarygodność. Obowiązkiem wszystkich obywateli jest wymuszenie na RZĄDZIE dopuszczenie Jej do pracy i wyegzekwowanie zadośćuczynienia za poniesioną krzywdę i straty moralne.

#69  2014.04.13 09:53:45 ~działacz

W mieście, gdzie pracuję i działam w Zakładowej Organizacji ZZPiP - śledzimy sytuację i losy p. Agnieszki, od czasu emisji Sprawy dla Reportera. Obserwujemy również Jej profil na FB. Jednogłośnie twierdzimy, że Przewodnicząca IP ( pozostałe osoby do których skierowano listy o interwencję również ); zachowują się skandalicznie. W naszej ocenie brak interwencji w sprawie tak oczywistego łamania prawa i dyskryminowania pracownika, godzien jest nie tylko potępienia, ale nade wszystko wyciągnięcia konsekwencji i odpowiedzialności służbowej. Do p. Przewodniczącej kierujemy APEL : jeżeli nie czuje się PANI na siłach realizować należycie SWYCH obowiązków statutowych, to może czas pomyśleć o rezygnacji ze stanowiska !

#70  2014.04.14 09:16:56 ~Pacjent

Do: MZ; Szanowny Panie Ministrze, proszę o natychmiastową konsultację i podjęcie leczenia chorego SYSTEMU OPIEKI ZDROWOTNEJ, ZE SZCZEGÓLNYM UWZGLĘDNIENIEM ODCIĘTEJ KOŃCZYNY - KADRY PIELĘGNIARSKIEJ.

#71  2014.04.14 10:08:18 ~iwona

I udzieleniem pomocy leczniczej Zarządowi owego świętego szpitala i ludziom tam pracującym!

#72  2014.04.14 10:27:00 ~majka

Oczywiście że nikt nie dał jej samochodu za darmo, tylko jako naczelna odbierała porody za pieniądze więc gdzie tu etyka mówi się , że zapobiegła prywatyzacji szpitala ,jeżeli zapobiegła ,to w swoim własnym interesie nie mogłaby zarabiać tak jak zarabiała

#73  2014.04.14 11:59:40 ~ja

Agnieszka-położna wspaniala,pełen profesjonalizm.Zaplacilabym każdą kwotę pieniędzy,aby tylko Ona była przy narodzinach mojego kolejnego dziecka! Teraz tam w tym szpitalu nie ma takiej położonej.Warta jest każdej ceny. A cennik ustala Dyrekcja tego szpitala.Powtarzam jeszcze raz-cudowna jako osoba i położna! I przestańcie Ją opluwać!

#74  2014.04.14 12:11:24 ~do 72

Działalność na Madalińskiego jest poza etatowymi godzinami pracy. Nie rozumiem jednak związku. Dzięki p. Agnieszcenasze płace wynosiły w 2009 roku średnio 3300+ dodatek nocny + dodatek świąteczny + premia stała 200 + nadgodziny, a szpital miał dodatni wynik finansowy. Po wywaleniu p. Agnieszki premie, dodatki. zabrano, a kondycja finansowa coraz gorsza. Bez Niej ten Szpital to już nie to. A w naszym zespole zrobiła się masakra. Obecnie żałuję, że tu pracuję. Renoma też już nie ta. Pacjentki przychodziły tu dzięki Niej. I co tu ma do rzeczy, że w wolnym czasie zajmowała się porodami. Imponowała nam tym. Nie była Urzędnikiem. Była położną jak my.

#75  2014.04.14 13:45:56 ~a......a

Nie tak jak obecna Naczelna. Z zeszyciem dokonując zapisów pacjentek w godzinach pracy do szkoły rodzenia, którą prowadzi ( pielęgniarka ), a w międzyczasie preferująca wsród personelu umowy kontraktowe. Nigdy nic nie wie, a każde durne polecenie to niby zalecenie Dyrektora. Pracować się nie chce. Jedynie. Cieszcie się , że macie pracę i tak za dużo zarabiacie w innych Szpitalach tyle nie mają, a Szpital ma długi. Dziwne. Jakoś wcześniej nie miał. Porażka.

#76  2014.04.14 13:55:07 ~Położne

PANI EWO-PRZEWODNICZACA WOIPIP ZWRACAMY SIĘ. DO PANI O PMOC I ZAJĘCIE STANOWISKA W SPRAWIE PANI AGNIESZKI.PROSZĘ UWIERZYĆ ŻE WARTO.TAKICH OSÓB JAK ONA NIE ZOSTAWIA SIĘ SAMYCH.

#77  2014.04.15 10:14:08 ~m:-P

A ostatnio obecna Naczelna powiedziała mi że jak nie przyjdę na próby chóru, to wyciągnie konsekwencje służbowe! A ten cały chór to porażka! Takimi rzeczami tam się teraz zajmują.I ma być dobrze?

#78  2014.04.15 15:32:33 ~piel.

Pani Agnieszko, współczuję Pani sytuacji w jakiej Pani sie znalazła. Niestety nasze środowisko nie ma poparcia w naszych władzach. Co konkretnego w tej sprawie robi np Naczelna Izba Pielęgniarek? Najlepiej wychodzi każej Pani z Izb,wszystkich, pokazywanie się na zebraniach przy zastawionych stołach, liczeniu kasy ze śmiesznych kursów wszelkiego rodzaju, pozowaniu do zdjęć. A jeśli powstanie taka sytuacja jak Pani to cisza, brak efektywnej reakcji, bo po co się narażać, to burzy dobry wizerunek, lepiej siedzieć cicho i udawać, ze coś sie robi, wielkie zakłamanie. Jak obserwuję stuację ogólną jaka panuje w naszym środowisku to śmiem sądzić, że tylko głęboka reorganizacja naszych władz jest w stanie cokolwiek zmienić w pozytywnym kierunku w kwestiach naszego zawodu. Likwidacja większości Izb i wymiana totalna personelu w tych pozostawionych. To przykre, że trzeba wyjeżdzać z kraju do pracy za godne pieniądze i godne warunki. Być może i Pania czeka taki los.

#79  2014.04.18 21:06:59 ~piel .

Już w maju będą świętować i się wzajemnie odznaczać. Większej obłudy nie widziałem. Pozdrawiam i wesołych Świąt tym pracującym, a nie nagradzającym się za nic !

#80  2014.04.21 14:15:31 ~wiki

Pani Ewo nie wiem czy czyta Pani te bzdury powypisywane? .Ja wiem co Pani zrobiła w mojej sprawie i nie tylko w mojej, wiem od koleżanek, których pracodawca bez powodu próbował zniszczyć. Kiedy ktoś ma problemy ,zawsze może na Panią liczyć. Pani Ewuniu kiedyś marzyłam ,że doczekam jedności wśród pielęgniarek i połoznych ale czytając dziś te kłamstwa wiem, że nie za mojego życia BĘDZIEMY RAZEM się wspierać tak jak to robią lekarze .Ach chór to też Pani zasługa-gratulacje i dla koleżanek.Jesteście wspaniałe!

#81  2014.04.21 14:49:00 ~do 79

Nie wiem co robisz i gdzie pracujesz? U mnie do medalu są wybierane koleżanki przez delegatów i za ciężką, długoletnią pracę.Ten Twój wpis to zdaje się ZAZDROŚĆ.To właśnie jest nasze PIELĘGNIARSTWO! WSTYD a gdzie GODNOŚĆ I ETYKA? A tak naprawdę obraziłaś koleżanki,ale pewnie nie znasz takiego słowa

#82  2014.04.21 17:01:20 ~do 81

No właśnie. Gdzie godność i etyka. Wejć na stronę koleżanki - tam są Wyroki; są listy do Władz; FB opinie i wnioski. Dziewczyna zasłużona i szanowna. Przez kogo ? PACJENTÓW, WSPÓŁPRACOWNIKÓW ? Nie znam Jej, ale o zwykłych ludziach tak się nie pisze ! Nie pracuje - naliczyłam 1,5 roku. Wygrała w Sądzie. Nie wykonano Wyroku. Czy to normalne. Dlaczego Izba nie zajęła stanowiska ? Obejrzyj filmie na FB, kim jest ten dyrektor, że Izba go chroni i nie wypowiada się w sprawie. Nawet OZZPIP krytycznie na FB ocenił postawę p. Przewodniczącej. Nie podoba mi się to normalne! .

#83  2014.04.22 00:38:53 ~miro

Pozdrawiam z już po świątecznej nocki. Dziewczyny - koleżanki, nigdy nie będzie dobrze jeśli sami nie będziemy się szanować. Wystarczy, że któraś zostanie oddziałową - to już czuje się Bóg wie kim i bardziej trzyma z lekarzami przeciwko swoim. Nie podoba mi się, że nie potrafimy trzymać się solidarnie razem. Szkoda, że Izba nie konsoliduje grupy. Pamiętajcie w jedności siłą, a oddziałową, czy inną funkcyjną się bywa. Pielęgniarką - Pielęgniarzem się jest. Solidaryzuję się z p. Agnieszką i apeluję o pomoc Izby dla Niej.

#84  2014.04.24 15:26:49 ~ja&

Pani Agnieszko: Nie wiem, czym Pani naraziła się szanownej Dyrekcji, że nie chce mieć Pani w swoim zespole? Trzeba było przystąpić do konkursu, choć w tym czasie zmieniły się zasady wyboru kierownika zespołu pielęgniarek i położnych / licencjat to za mało/ Czemu nie przywrócono Pani na poprzednie stanowisko? Jednej rzeczy nie rozumiem. Szpital nie jest sprywatyzowany. A więc za opiekę nad przebiegiem porodu, zdrowia matki , dziecka odpowiada szpital. Więc skąd na litość tyle prywatnych położnych przy porodach w państwowym szpitalu. Pielęgniarka w czasie dyżuru prywatnego może tylko być przy chorym. Za wszystkie czynności, zabiegi pielęgnacyjne przy chorym odpowiada pielęgniarka pełniąca dyżur i ona się pod nimi podpisuje. Za to płaci Nfz zawierając umowę ze szpitalem. Też bym chciała, na terenie swojego oddziału, choć 2 razy w miesiącu zarobić po 500 zl/ tyle kosztuje połozna prywatna/ I gdyby Pani mi coś takiego ułatwiła, też bym Panią BRONIŁA.

#85  2014.04.24 20:03:23 ~do 82

Koleżanko,nie bądź śmieszna. Jak p. Agnieszka miała stać do konkursu, skoro wcześniej za pomocą próbowano Ją z funkcji usunąć. Ostatecznie przyznano, iż kwalifikacje posiada zgodne. Na marginesie Oddziałowa I. Przyjęć jest po Liceum Med. bez szkoleń i to Dyrekcji nie przeszkadza. To nie tu tkwi problem. Dyrekcja wraz z częścią Zespołu Lekarskiego zdecydowały o komercjalizacji Szpitala, ale zyski pomiędzy siebie, a położne pod firmę zew. za grosze. Złamali w Umowie Ustawę o Zawodzie - gdzie tu prawo ! Ceny za usługi z kosmosu ( gdzie tu morale ). Czym naraziła się Agnieszka - mądrością i stanowczością, a takie w Zawodzie są eliminowane. Obecnie proponują nam przyjazdy do porodu jako DULA. Jaka pacjentka zapłaci 1500 zł. za trzymanie przeze mnie za rękę i oczekiwanie na dyżurną z jakimkolwiek działaniem.Prawo i standardy, gdzie. Obecnie przy porodzie jesteśmy same bez lekarza poł. i pediatry śpią po dyżurkach za 2000 za dyżur.

#86  2014.04.24 20:25:20 ~skutek

Do 85. Skutek polityki kadrowej Szpitala Św. Rodziny - obecnie sprawa w prokuraturze ( zgon okołoporodowy grudzień 2013 ); tak to jest, gdy przestają być przestrzegane standardy, a górę bierze interes własny liderów ! Polecam wątek , ochrona zdrowia ma cechy przestępczego systemu .

#87  2014.04.25 10:27:52 ~poł.

WAŻNE : poród drogą zaplanowanego c.c; proszę nie używać położnych jako tarcz do rozmycia i zatajenia odpowiedzialności. Czas za działania ponieść odpowiedzialność.

#88  2014.04.25 15:01:31 ~~`ja&

Koleżanko, położna staje do porodu sama i fajnie. A lekarza niech broń Boże nie budzi , bo chłopina musi się wyspać przed drugą pracą, może kolejnym dyżurem za 2 koła. To tylko w naszym zawodzie tak oszczędzamy doktorów, a oni i tak mają nas za nic.

#89  2014.04.25 23:36:57 ~cd. 87

Sytuacja, o której mowa dzieje się w ciągu dnia. Planowe c.c i niefrasobliwość dyr. d/s med. Pani A. współczujemy Sobie równieź ! Dzieją się cuda , a odpowiedzialności brak. Znienawidzili Ją - bo nie chciała ukrywać prawdy. Współczujemy mamie po tragedii. Poł. Mad.

#90  2014.04.26 19:43:58 ~ewa

W tym szczególnym dniu Kanonizacji Ojca św. pozdrawiam Panią p. Agnieszko. Wierzę, że osoby mające wpływ na Pani sytuację podejmą wreszcie działania w Pani sprawie i wyciągną konsekwencje wobec osób, które z premedytacją niszczą Pani osobę i dobre imię. Ja i wiele osób, które dzięki Pani poznałam nie godzimy się na to. Zdecydowałam się w dniu dzisiejszym zaapelować ponownie. Nie do Urzędników - lecz do ludzi mających serce. Osoby pani pokroju ( uczciwe, serdeczne, wykonujące Zawód z miłością. ) nie mogą być tak traktowane i poniżane. Ja się na to nie godzę. Uzasadnienia Pani Wyroków to dość argumentów na podjęcie koniecznych decyzji wobec Dyrekcji Szpitala zwanego Świętą Rodziną.

#91  2014.04.28 13:36:30 ~!!!!!!

W tym kraju nie warto być uczciwym, a wręcz nie wolno. Zbyt duże konsekwencje jak widać. BEZPRAWIE.

#92  2014.04.28 13:47:38 ~Chórzystk

Od dwóch lat w szpitalu na Madalińskiego istnieje chór. Pielęgniarka Naczelna nikogo nie zmusza do śpiewania w chórze ani nikogo nie karze. Na próbach jest wesoło i sympatycznie. Traktujemy to jako dobrą zabawę i relaks.

#93  2014.04.28 14:33:51 ~do 92

Pomyliła Pani zawód i powołanie. Jak jest Pani rozliczana za udział w próbach i jakie zatem w Szpitalu obowiązują normy zatrudnienia. Wnioskuję, że limity nie obowiązują. To w dzisiejszych czasach sytuacja niecodzienna; każdy może brać udział - kto wówczas pracuje i odpowiada za pacjenta ? Czy treść wpisu 86 to efekt śpiewającego, beztroskiego podejścia do obowiązków zawodowych na terenie Szpitala. Nad iloma tego typu sytuacjami , zdarzeniami - przechodzicie Państwo śpiewająco ?

#94  2014.04.28 19:29:51 ~Śpiewaczk

BARDZO ZABAWNIE I ŚMIESZNIE! A ten stary pryk,który tam przychodzi , to jest dopiero masakra.Ale pasuje on do was! Jest taki zabawny i żałosny jak WY-CHORZYSTKI ZE SPALONEGO TEATRU. Byłam tam raz,i byłam zmuszona.Nigdy więcej.Wolę iść na piwo z PRZYJACIÓŁMI.

#95  2014.04.28 19:43:37 ~do 94

Ten " stary pryk " jak piszesz, to taki sam pracownik jak ja, czy ty. Poza tym to znany i szanowany muzyk - czyniący nasz chór profesjonalnym. Daruj więc sobie kąśliwe uwagi.

#96  2014.04.28 19:56:16 ~do 95

Na każdym kroku oszczędzać ! O premiach od 2 lat zapomnij. A tu proszę, pensja dla wirtuoza ! Czy to z tej puli, którą zaoszczędzono zabierając nam po 200 zł premii motywacyjnej. Zabawa ? Bawcie się, ale czemu naszym kosztem i w godz. pracy ! Może czasem warto zapytać, czy nie potrzebujemy pomocy. A może zmieńcie profesję.

#97  2014.04.28 20:14:31 ~- x -

A może to ktoś z rodziny Dyrekcji. Nie miał gdzie chłopina dorobić, to go upchnęli w Szpitalu. Mało to takich dziwaków kręci się po szpitalu - co to nie wiadomo kim są i czym się zajmują.

#98  2014.04.28 20:22:40 ~Malina

Do 94- Ja jestem młoda i piękna.A w szpitalu zajmijcie się lepiej pracą, pacjentami,personelem żeby nie był wykorzystywanym przez lekarzy darmozjadów i nygusów.A jak chcecie śpiewać to do Opery,ale to wasze pianie to się nadaje.Profesjonalizm-duuuuużo wam brakuje. Drodzy Państwo,oni tam śpiewają,a ludzie cierpią,są wykorzystywani i nic nie mogą zrobić,żeby to zmienić.

#99  2014.04.29 17:20:05 ~jest

Jest Dyrektor, który aby zapanować nad Szpitalem ma 4 zastępców. Każdy z tych zastępców ma swoich zastępców. Jest dział Kadr z Kierownikiem na czele + pracująca gdzieś w domu Kadrowa od czarnej roboty kadrowej; rozczłonkowane działy dla potrzeby st. Kierowniczych. Jest Kierownik Sekretariatu będący także Kierownikiem Porani i asystętką p. Dyr. Są Ordynatorzy i każdy ma zastępcę, a ten kolejnego. DLACZEGO MIAŁO BY NIE BYĆ MUZYKA? To dobry model ochronny z rozmytą odpowiedzialnością ludzi interesu własnego; połączony wewnątrz koligacjami rodzinnymi. Nie udało się dotychczas przeksztaLcić i sprywatyzować; zła położna - była Naczelna ciągle utrudnia. Mimo zakazu poszła do Sądu, do TV i jeszcze ta jej strona. Musimy przeczekać . Umilmy więc sobie oczekiwanie muzyką. PORAŻKA SYSTEMU OCHRONY ZDROWIA.

#100  2014.04.29 18:13:09 ~no proszę

Nie bez kozery p. Dyrektor w reportażu dla Kuriera Warszawskiego odsyła p. Agnieszkę, aby poszukała pracy poza Warszawą. Tam, gdzie mieszka. No przecież Jest doświadczona. Myślę, że to właśnie Jej ogromne doświadczenie, osiągnięcia Zawodowe, walka o warunki pracy, dobro pacjenta, równe traktowanie;stały się podstawą usunięcia Jej i arogancji wobec Wyroków Sądowych. Aby osłabić Jej pozycję uprzednia próba usunięcia Jej ze stanowiska. Czarny PR ( rzekomy brak kwalifikacji i ośmieszenie w środowisku ). Powstaje pytanie. Dlaczego Szpital nie chce tej rangi specjalistów, którzy Swą ciężką pracą dowiedli Swej wartości. Odpowiedź jest jedna - DĄŻENIE REALIZACJI INTERESÓW WŁASNYCH, A PACJENT TO JEDYNIE NARZĘDZIE I SKARBONKA. Przykre. Bo zasadniczy koszt inwestycji pokrywa UM z pieniędzy podatników. Dodatkowo Lekarz - Dyrektor, który od 4 lat niszczy bezpodstawnie kobietę, wieloletniego - zasłużonego pracownika - jest dla mnie NIKIM. Nie oddała bym się pod jego opiekę.

#101  2014.04.29 20:47:30 ~@

- do 94. Nie obrażaj ludzi. Ty też kiedyś będziesz stara. Kij ma dwa końce.

#102  2014.04.29 22:38:08 ~:-P

Ja nie obrazam ludzi.To wy wszystko niszczycie .Tego co było,nigdy już nie będzie.Dobrze że już nie pracuję w. tym szpitalu . Mam porównanie,szpital a szpital. No i właśnie- KIJ MA DWA KOŃCE.

#103  2014.04.29 23:12:08 ~do 101

Poprawę i rachunek sumienia rozpocznij od siebie. Twe moralitety zupełnie nie kombatybilne z postawą nie ruszają NIKOGO. ROZUMIESZ PUSTA LALUNIU ! . CZYTAJ UWAŻNIE TO FORUM. NIKOGO NIE NABIERZESZ NA PUSTE SŁÓWKA I BEZCZYNNOŚĆ I MILCZENIE WOBEC FAKTÓW. APEL: do 101 i do przedstawicieli Samorządu. Milczy i nadyma się w toalecie. Tu - czas na działanie i stanowiska. Nie odprowadzamy składek za bierność. TO SPRAWA OBYWATELSKA I SPOŁECZNA JAK WIDAĆ !

#104  2014.04.30 00:22:41 ~tajfun

Czekajcie drodzy decydenci i przyglądajcie się biernie jak niszczy się: LUDZI, ZESPOŁY, TRADYCJE, HISTORIĘ, A PRZEDE WSZYSTKIM DOBRO OGÓŁU, MORALE ZAWODOWE I BEZPIECZNĄ PRZYSTAŃ DLA PACJENTA. TO, ŻE OSTATECZNIE WSZYSCY -WCZEŚNIEJ, CZY PÓŹNIEJ STANIECIE PRZED ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - TO NIEWĄTPLIWE. DLACZEGO JEDNAK POZWALACIE NA KONTYNUACJĘ UPADKU WARTOŚCI I MORALE. NOWY BUDYNEK I SPRZĘT NIE ZASTĄPIĄ WARTOŚCI LUDZKICH. To co czytam, nie jest ich gwarantem.

#105  2014.04.30 08:12:08 ~pie.

Bo są persony NITYKALNE. PONAD PRAWEM I NORMAMI SPOŁECZNYMI. Ludzie, których nie rozlicza się z zaniedbań . ,cedując skutki na zwykłych, bezbronnych - jak widzimy na co dzień w mediach ludzi - NAZYWAJĄC TEN STAN DEMOKRACJĄ .

#106  2014.04.30 10:12:31 ~B-)

I za lizanie dupy mają stanowiska kierownicze. Sà to osoby , które nie mają pojęcia o pracy.Przykre,że takich czasów doczekaliśmy.Liczą się układy.Nie człowiek, który jest dużo wart.

#107  2014.05.02 16:57:02 ~adam.

Jestem zażenowana tym co wypisują osoby , które według mnie są zazdrosne , że nie mogą pracować w takim szpitalu jakim jest szpital Św.rodziny.Szpital , który cieszy się bardzo dobrą opinią , jest super wyposażony , ma bardzo dobrych lekarzy , położne, kierownictwo , tu nikt nikomu nic każe , nie zmusza,Dyr jest osobą dystyngowaną,nikomu nie robi krzywdy, wszystkich szanuje,P.Naczelna ma wiele dobrych pomysłów , robi wiele dobrego dla P.i Położnych , to że nie macie takiego kierownictwa po prostu jesteście zazdrosne.

#108  2014.05.02 17:40:49 ~ewa

Dlaczego wszyscy , którzy bronicie P.A.P, jesteście tacy zaślepieni , ktoś kto targnie się na własne życie z powodu straty stanowiska kierowniczego , jest po prostu pusty ,czy bycie na świeczniku to pełnia szczęścia? Jeżeli tak to tym bardziej taka osoba nie zasługuje na to , żeby ją bronić. Ta pani nie mogła być Naczelną ponieważ swoją postawą nie dawała przykładu pracownikom,ciągle ubrana niechlujnie , marynarka"biała" i , dżinsy w , których chodziła po ulicy ,ciągle niezadowolona, nigdy nie pracowała na oddziałach tylko w swoim pokoju z koleżankami przesiadywała , czasami przeszła przez szpital , ale nigdy nie potrafiła powiedzieć nawet"dzień dobry" , brak kultury , nie szanowała pracowników , tylko swoje koleżanki,nie interesowała się tym czym powinna. To co teraz wypisuje na temat szpitala, dyrekcji świadczy tylko o niej o jej kulturze , ale cóż ta pani nawet chyba nie wie co to znaczy słowo kultura.

#109  2014.05.03 10:14:20 ~iwona

Do 107 i 108.Takie kłamstwa to napiszcie na swój temat,jakimi jesteście fałszywymi i biednymi osobami.Taką Naczelną jaką była P.Agnieszka nigdy tam nie było i nie będzie.I kto tam jest taki dystyngowany? I Pani Agnieszka zawsze była na oddziałach .I szanowała wszystkich pracowników.Nie tak jak teraz.A dżinsy zawsze miała fajne, czyste . Już niedługo zapłacicie Jej za te chamski obelgi i kłamstwa.Kultury to wy się nauczcie.A przykładu to wy nie dajecie pracownikom! Wszyscy widzą co się dzieje! Niby ludzie na poziomie.Żenada!

#110  2014.05.03 10:27:20 ~położna

JEZU JAKIE KŁAMSTWA WYPISUJĄ NA TEMAT PANI AGNIESZKI.PRZYKRE.ZAWSZE BYLA Z NAMI I ZA NAMI.BYLA I JEST WSPANIAŁĄ OSOBĄ.MODLĘ SIĘ CODZIENNIE ŻEBY SKOŃCZYŁY SIĘ JEJ PROBLEMY.A WY TACY KULTURALNI PRZESTAŃCIE PISAĆ FAŁSZYWE KLAMSTWA.PANI AGNIESZKA PISZE PRAWDĘ- A WY NIESTETY NIE! PANI AGNIESZKO PRÓBUJĄ CIĄGLE PANIĄ ZNISZCZYĆ,ALE NISZCZĄ SIEBIE.POZDRAWIAM I PROSZĘ NIE DAĆ SIĘ IM SPROWOKOWAĆ.

#111  2014.05.03 11:06:38 ~jola

Do 108,widzisz jaką jesteś pustą osobą.To nie chodzi o stanowisko kierownicze.Pomyśl najpierw zanim coś napiszesz.Pani Agnieszka przede wszystkim jest i zawsze będzie POŁOŻNĄ.A wy kim jesteście.Ludźmi bez honoru i klasy.To wam zależy na stanowiskach.Wstyd.Ale czego tu się spodziewać?

#112  2014.05.03 12:23:45 ~ewa.

Położną , która pracowała przede wszystkim za pieniądze - do porodów za , które pacjentki płaciły , ale co tu dewagować , jesteście zaślepione,to ona was nakręca , owinęła sobie was w koło palca ,a wy tańczycie jak ona wam zagra .głupota ludzka nie zna granic.

#113  2014.05.03 12:31:21 ~x

Do 107 i 108: i tak wszyscy wiedzą, że ten Szpital wygląda tak tylko dzięki p. Agnieszce. Wy uzurpatorzy cudzych osiągnięć nie dorastacie jej do pięt. Gdzieś już słyszałam o tych dżinsach ( już kojarzę :-! ). Agnieszka wywalczyła modernizację Szpitala, egzekfowała właściwą realizację zadań, a wam cwaniakom, nygusom to nie odpowiadało : jej nadzór nad systemem kolejkowym ( jaka kolejka? - pierwszy ten, co płaci. Jakie dochodzenie nad zdarzeniem medycznym - personel nigdy nie jest winny ! Dobrze, że się za WAS wzięła i nie odpuszcza. AGA. WALCZ Z TYMI CWANIAKAMI I KASIARZAMI . ŚLIZGAJĄ SIĘ NA UKŁADACH SZKODZĄC SPOŁECZNIE.

#114  2014.05.03 13:02:10 ~czy

Czy to zpowodu Swej mądrości Władze Szpitalne zaniechały obowiązujących konkursów na: Ordynatorów, Oddziałowe, Z-ców Dyrektora ? Klika ludzików wzajemnej adoracji dbająca jedynie o Własne d.y ! Gdzie prawo i zasady ? Gdzie kontrola zapowiadana przez MZ, co tak cicho o zgonie okołoporodowym z grudnia ? Czy to dla własnej ochrony p. Dyr . tak się obstawił kolesiami i nijakim towarzystwem. Wejdzie na stronę www.agnieszkaplak.pl - Sąd ocenił to towarzystwo wzajemnej adoracji. Nie ukryjecie prawdy ! Agnieszko - ignoruj jak dotychczas te durne wpisy TYCH CHORYCH Z NIENAWIŚCI LUDZI. GDZIE JEST STANOWISKO I DZIAŁANIA IP ? MY CZEKAMY !

#115  2014.05.03 13:35:41 ~a.p.

Pragnę przypomnieć WSZYSTKIM, iż w mojej sprawie wydano prawomocny Wyrok Sądu. Jednym z elementów Uzasadnienia Wyroku jest wykorzystywanie przez Szpital prawa wbrew jego społeczno - gospodarczemu przeznaczeniu. I to jak sądzę wystarczy jako argument z mojej strony. Serdecznie pozdrawiam wszystkich zaangażowanych w moją sprawę i prawdę. Cieszę się, że jest tyle osób dobrej woli; uczciwych i prawych. Zapraszam na moją stronę: www.agnieszkaplak.pl i na FB: Ratujmy Agnieszkę Plak. Pozdrawiam.

#116  2014.05.03 13:39:11 ~:-P

Do Ewy 112.Wstydzcie się.Pracowała jako POŁOŻNA.A WY jako kto? Jak tam wizyta u PROKTOLOGA? DUŻO WAZELINY JESZCZE POTRZEBA?

#117  2014.05.03 13:59:54 ~I

Przykładowy dialog Asów z Madalińskiego : Panie Ordynatorze, Pan znowu na dyżurze? Ord. Gin : a co, gdybyś wiedziała ile zarobiłem z tych swoich kapci byś wypadła. Nie widzisz ile przyjąłem. KULTURA ŻE CHEJ. PRACOWAĆ SIĘ ODECHCIEWA. SAME ASY Z $ W OCZACH. TEJ PODŁOŚCI NIGDY NIE ZAPOMNĘ.

#118  2014.05.03 17:35:54 ~temida

Do pań Adam i Ewa ( p. Adam jest zażenowana ). Kultura i dystyngowanie - odsyłam do Encyklopedii. Ci kulturalni ludzie na czele z Panem Dyrektorem nawet nie patrzą Swym rozmówcom w oczy. Ich mniemanie o sobie jest ponad ludzkie. Nie szanują nakazów Sądowych, ludzi, pracowników. Lekceważą pacjentów i ich prawa do równego traktowania ( nawet mama Lekarza Medycyny Pracy nie mogła doczekać się operacji, co spowodowało, że zabrał Ją do innego szpitala, a sam zrezygnował z pracy w Szpitalu. Priorytet pacjentki korzystające z indywidualnej opieki lekarskiej w godz. pracy za 2500 zł. Wielu ludzi oczekuje na interwencję.

#119  2014.05.03 19:34:01 ~oj oj

Adam & Ewa : z Pań wypowiedzi przede wszystkim wylewa się jadowita dyskryminacja. Żenująca postawa jak na pracowników Szpitala. Kręgosłupa moralnego niestety u Pań nie widać.

#120  2014.05.04 09:49:55 ~++++

Adam i Ewa zostali wygnani z Raju; za brak posłuszeństwa wobec obowiązujących zasad. Państwa wypowiedzi nacechowane brakiem poszanowania ludzkiej godności i obowiązujących norm społecznych i stosunków międzyludzkich - winny zostać rozstrzygnięte w ten sam sposób. Bezprawne długotrwałe działania destrukcyjne wobec p. Agnieszki ukierunkowane na wyeliminowanie jej; nie są Społecznie akceptowane. Wiele z Nas dało temu wyraz na profilu FB. Jakże odmienne stanowiska i oceny p. Agnieszki umieszczają na profilu FB odbiorcy świadczeń; zachęcam do zapoznania się z materiałem i opiniami dostępnymi na stronie i na FB. Nadto nazwisko p. Agnieszki znajduje się na złotej liście najlepiej ocenianych położnych. Jej osiągnięcia dodatkowo potwierdzają Dyplom wręczony w uznaniu zasług za pracę na rzecz Szpitala. Zasług, które obecny Zarząd prubuje przypisać jedynie sobie, a czyni to Zarządzając Szpitalem przez mobbing. Nie chcemy takiego modelu Szpitala. WNOSIMY O AKTYWNE DZIAŁANIA ADRESATÓW LISTÓW.

#121  2014.05.04 21:29:48 ~koleżanki

Agnieszko zawsze byłaś i będziesz naszym wzorem .Pamiętaj,że. jesteś wspaniałą osobą,która ma SERCE.JESTEŚMY Z CIEBIE DUMNE.

#122  2014.05.04 21:34:38 ~istota

Och. Już kończy się uroczy - długi weekend. Szkoda; od jutra na nowo wrócą chórki i panie z tipsami. Sugeruję parę kamerek zainstalować w gabinecikach służbowych, może to wpłynie na zaangażowanie pracą. W Szpitalu damy i divy ? nie są potrzebne.

#123  2014.05.05 14:57:42 ~pinokio

Czy P. Palak i Kochane koleżanki mogą dać święty spokój Szpitalowi Św, czy nie dosyć wam wypisywać tych bzdur , jeszcze pracują panie , które pamiętają jaka była p.Plak- wyższe pensji , premie , szkolenia tylko dla swoich koleżanek , społecznie nic nie robiła,to jaki jest szpital to nie zasługa p.Plak , tylko naszej dyrekcji. Osoby , które pracują i pracowały kiedy p.Plak dała swój popis nie chcą za żadne cukierki powrotu do szpitala p.Plak. Niech wszystkie panie na czele z p.Plak wezmą się za pracę , a nie pisanie takich głupot , to wstyd dla nas wszystkich , że są taki osoby , które zajmują się plotkami zamiast pracować i dawać dobry przykład.

#124  2014.05.05 15:54:06 ~iwa

I znowu Pinokio Kłamie,a nos ma coraz dłuższyyyy. Pani. A.PLAK WSZYSTKICH TRAKTOWAŁA RÓWNO.ZA JEJ CZASÓW BYŁY PREMIE.A TERAZ MOŻESZ SOBIE. POMARZYĆ! I właśnie chcemy Jej powrotu.Proszę nie kłamać. I PROSZĘ WYKONAĆ WYROK SĄDOWY! A pieniądze dostał szpital dzięki właśnie P.A.PLAK.I proszę nie wypisywać KŁAMSTW I WYMYŚLONYCH RZECZY NA TEMAT PANI AGNIESZKI PLAK.

#125  2014.05.05 16:11:20 ~koleżanki

Ale brednie! Chcialybyśmy mieć większe premie,pensje.I chodzić ciągle na szkolenia.I prosimy NAS nie obrażać. GRATULUJEMY WYMYŚLANIA CORAZ TO NOWYCH RZECZY.ALE. PROSIMY JUŻ NIE ,DOSYĆ TYCH BREDNI I NIESTWORZONYCH RZECZY.

#126  2014.05.05 17:42:12 ~adam

Właśnie dosyć tego , pamiętajcie prawda leży zawsze po środku , od wydawania opinii i mówieniu co jest prawdą ,a co kłamstwem może tylko TEN co jest NA GÓRZE, tylko on będzie wszystkich rozliczał, ale już nie za życia, teraz każda powinna uderzyć się w piersi i pomyśleć czy to co piszecie jest czegoś warte , czy nie macie większych problemów , czy nic gorszego was nie spotkało w życiu, czy pieniądze , stanowisko to w życiu najważniejsza rzecz , targnięcie się na własne życie to najgłupsza rzecz na świecie, życie ma się tylko jedno i powinno się go szanować , a może tak zadać pytanie P.Plak czy nie żałuje tego co zrobiła, czy to nie zaważyło na tym co teraz się dzieje , że nie ma pracy , że nikt jej nie chce zatrudnić, że ma więcej przeciwników niż zwolenników, i teraz tego żałuje i w taki sposób się broni i szuka popleczników , apeluję do odrobiny pozostałej mądrości w waszych głowach.Dajcie spokojnie ludziom żyć i pracować, obrażając bezpodstawnie innych obrażasz SIEBIE.

#127  2014.05.05 18:02:14 ~a.plak

Proszę. Pinokio dobrał sobie właściwą ksywkę. Proszę nie zmyślać. Zapewne w BPZ znajdują się pisma z moimi wnioskami o modernizację Szpitala i wdrożenie planu naprawczego placówki z 2004 R; zna je rownież Z -ca Dyrd/s Logistyki - do 2010 pracownik BPZ. Plany nie przewidywały przekształcenia i prywatyzacji po zmodernizowaniu placówki. Miał to być komfortowy ośrodek dla SPOŁECZEŃSTWA z równymdostępem gwarantowanym Konstytucją. KTO PREZENTUJE NIEZGODNE FAKTY OCENIŁ SĄD I WYDAŁ PRAWOMOCNY WYROK. POZWANY SZPTAL ZŁAMAŁ WOBEC MNIE STOSUNKI MIĘDZYLUDZKIE I NADUŻYWA PRAWA WBREW JEGO PRZEZNACZENIU. SZPITAL NIE WYKONAŁ PRAWOMOCNEGO WYROKU.

#128  2014.05.05 18:15:58 ~a.p.

Do adam 126; czy wyglądam, jakbym kiedykolwiek chciała się Św skrzywdzić. Ujawni tożsamość pani adam, a złożę Pozew o zniesławienie. Nie mój problem, że nie rozumiesz etosu i rangi zawodu. Krok po kroku budowałam Coś, co zachłanność, egoizm i pycha jednostek zniszczyły. Nie dziwię się , że wartościowym pracownikom to się nie podoba.

#129  2014.05.05 19:05:52 ~adam

Tak , dosyć tego, chcemy spokojnie żyć i pracować, a nie zajmować się plotkami , oszczerstwami , obrzucaniem się błotem , nie ma człowieka na ziemi , który nie popełnił nigdy żadnej głupoty, osądzać nas będzie TEN co JEST na GÓRZE , ale już nie za życia! Życie każdy z nas ma tylko jedno , ale jeżeli go nie szanuje,i chce sobie je odebrać zyskując coś w ten sposób , to już jego problem , a może by tak zapytać P.Plak czy nie żałuje tego co zrobiła? Straciła pracę , ma więcej wrogów niż przyjaciół, pisząc takie oszczerstwa chce zdobyć sobie popleczników , ale oni są tylko na papierze , w rzeczywistości ich jest bardzo mało, młoda kobieta a już żyje z zasiłku ,chcąc się wybielić ,oczernia innych , czy tak postępuje mądry człowiek? Apeluję do resztek mądrości w waszych głowach dajcie spokój tej głupocie, nakręcacie się.Obrzucając kogoś kłamstwami wydajecie świadectwo o swojej głupocie i zaślepieniu , nie bądżcie jak te owce idące na żeś .

#130  2014.05.05 19:24:26 ~a.p

Na ziemi od wydawania Wyroków jest Sąd i wydał takowe. W tej chwili pani Adam podważasz - nadal pod pseudo - nie tylko FAKTY LECZ NADE WSZYSTKO DZIAŁALNOŚĆ NIEZAWISŁYCH SĄDÓW ; po to tylko aby ukryć swe KOŁTUŃST, PERFIDIĘ . JESTEŚ BIEDNĄ, MALUTKĄ I BEZWARTOŚCIOWĄ ISTOTKĄ. Pamiętaj. Oliwa sprawiedliwa zawsze na wierzch wypływa. Pozdrawiam karierowiczkę bez wartości i morale. Za złe czyny wcześniej, czy później się płaci. Zło tak jak i dobro wraca.

#131  2014.05.05 22:00:23 ~hola

Hola, hola. Resztki mądrości pozostały wam - ukrywającym prawdę, żądnym kariery czyimś kosztem. Możecie ukrywać, ale zmarszczki pod kilogramami tapety. Waszą mądrość widzimy na co dzień; jak kładzie się cieniem nad możliwościami szpitala. Bruzdy na waszych licach coraz głębsze od kombinowania, jak Nam jeszcze dokopać. Co, będzie kolejna propozycja nowej Umowy, okraszona : " podpiszmy ją wszystkie ! " Co się dzieje, że Szpital zaczął przynosić straty, że nie ma premii, zapowiadanych wcześniej podwyżek, a jedynie kombinowanie jak Nas jeszcze oskubać. O czyjej głupocie zatem adaś piszesz. Jakie jeszcze kombinatorskie myki Nas jeszcze czekają.

#132  2014.05.06 17:57:08 ~koleżanki

PANI AGNIESZKO JESTEŚMY Z PANI BARDZO DUMNE.BARDZO, BARDZO SIĘ CIESZYMY-WIE PANI Z CZEGO. Bardzo nam zależy na spotkaniu z Panią.Liczymy na pozytywną odpowiedź. Koleżanki z Madalinskiego.

#133  2014.05.06 20:04:46 ~Józef

Pani Agnieszko, przecież Pani ma pracę. Kto Pani pomógł? Czy już jest dobrze? Pozdrawiam Józek

#134  2014.05.06 22:13:03 ~agnieszka

Sz.p. JÓZEFIE, naturalnie zawdzięczam to swej postawie życiowej: prawda powoli bierze górę nad czarnym PR. Zawdzięczam to oczywiście swym przyjaciołom i pacjentom, dzięki którym fakty zaczęły rozwiewać fałszywe oszczerstwa rozsiewane pod moim adresem. Niestety przede mną jeszcze daleka droga - egzekucja prawomocnego Wyroku zignorowanego przez pracodawcę, czyniąc tym samym przykre i w znacznym stopniu nieodwracalne skutki dla mnie i moich najbliższych. Cieszę się , że w końcu zetknęłam się z życzliwością ludzką i zostałam zatrudniona. Dziękuję za przyjęcie mnie przez WSZYSTKICH z taką sympatią ! Niestety, długa jeszcze droga przed wyeliminowaniem skutków tak długiego bezrobocia i niestety, nie wszystko da się naprawić ,czego bardzo żałuję. Czasu jednak nie da się cofnąć. Wierzę jednak, że osoby odpowiedzialne za złamanie mi życia poniosą odpowiedzialność. Pozdrawiam.

#135  2014.05.06 22:43:34 ~Stokrotki.

Agnieszko zobacz jak szybko się dowiedzieli. I telefonów też tam pewnie dziś wykonali sporo.Wszystko wiemy! A gdzie byli jak potrzebowalaś jakiejkolwiek pomocy i wsparcia? Dobrze że są jeszcze dobrzy ludzie na tym podłym świecie.I przynajmniej tam mają do Ciebie szacunek.Prawda zawsze zwycięży.Pozdrawiamy tak zwanych ZNAJOMYCH.

#136  2014.05.06 23:29:21 ~ Joanna

To wprost niewiarygodne pani Agnieszko. Można by sądzić, że jest pani inwigilowana. Jak to możliwe, że informacja o rozpoczęciu przez panią pracy niespełna 2 dni temu -już ujrzała światło dzienne. Powtarzam pani. Jak to tylko będzie możliwe to proszę zmienić miejsce zamieszkania i przenieść się chociażby na stancję. Tylko wówczas odzyska pani wolność i swobodę. Panie Józefie. Skąd pańskie zainteresowanie osobą pani Agnieszki, gdzie pan był przez minione 30 miesięcy oczerniania jej i poniżania. Gdy egzystowała bez środków do życia - przepraszam pani Agnieszko, że o tym wspominam; wiem że dla pani to drażliwy temat, ale nie potrafię inaczej. Co nadto mogło zasadniczo ulec zmianie po przepracowaniu 2 dni. Wiem, że to dla pani budujące - lecz mimo wszystko osobowość ludzka jest dla mnie zadziwiająca !

#137  2014.05.07 11:36:25 ~smrodek

Św. Juzek ze św. Rodziny ! Za szkody ponosi się odpowiedzialność. Nie ma skutku bez przyczyny. To tak chce się uniknąć konsekwencji. Dla sprawiedliwości nie ma wyjątków panie B. i świta. Pani Agnieszko. Do przodu.

#138  2014.05.07 20:16:16 ~xxx

Media, prasa, portale społecznościowe niemal co kilka dni donoszą o nieudolności systemu opieki zdrowotnej. Przykład okołoporodowe zgony noworodków, pijany lekarz 3 promile w karetce, kolejki do onkologa, dziś koordynacja karetek do wypadku. MZ nagminnie zapowiada działania i kontrolę, z których nic nie wynika. Jak ma być dobrze, gdy prestiżowe funkcje pełnią kolesie, decydenci z partyjnego klucza, a ludzi wartościowych się eliminuje odbiera zaszczyty i godność. Proponuję publiczne usunięcie tego dyrektora ze stanowiska.Jako osoba znająca sytuację św. Rodziny iobecny poziom opieki zdrowotnej mówię nie kolesiostwu, zachłanności i cwaniactwu. Apeluję ostre restrykcje wobec klice na Madalińskiego, która dba jedynie o interes własny. Dziękuję za możliwość wypowiedzenia się.

#139  2014.05.09 23:58:38 ~do 138

Jak sądzisz. Dlaczego Dyrektor łamiący nakazy prawne nadal jest Dyrektorem. Co znaczy ocena Sądu w naszym kraju - mam wątpliwości. Wiem, że wyleciał z poprzednich stanowisk i funkcji. PLECY ! Czy mam na tym zależy; nie i po stokroć NIE ! Kto to czyta; czy to dociera . Tego Pana usuwano z wszelkich funkcji: kontrowersje, egoizm - zagrożenie ! Nie czuje się członkiem społeczeństwa. Ma nazbyt ponad- ludzkie mniemanie o sobie. Współczucie. Nie temu Panu ! Gdzie PRAWO. Nie chcemy MENGELE !

#140  2014.05.10 12:35:05 ~bella

W mojej ocenie to wprost niewiarygodne. Jest Wyrok. Sąd wydał nakazy, pracodawca nic; Samorząd, ZZ. pomimo upublicznienia i nagłośnienia sprawy przez panią Agnieszkę ciągle nic. Dobrze, że przynajmniej udało się pani znaleźć w końcu zatrudnienie. Dla Nas jako pracowników tego sektora to przykład, jak nas szanują i dbają o Nasze interesy. Pielęgniarstwo zeszło na psy. Zarabiamy grosze, jesteśmy wykorzystywane, nikt Nas nie szanuje. Tak kreują politykę, że grupa zawodowa skonfliktowana wewnętrznie ( w mętnej wodzie łatwiej ryby łowić ). Jak ktoś jest nadgorliwy i chce coś pozytywnie zmienić jak pani Agnieszka to się go eliminuje. To mafia, nie opieka zdrowotna.

#141  2014.05.13 23:12:39 ~piguła

Zamiast działania związkowcy i samorządowcy wolą świętowanie. To to od imprezki do impreki zajmuje im czas. Co tam problemy grupy zawodowej. Kogo to obchodzi. Płacić składki i nie marudzić. Co rok ta sama maskarada. Porażka systemu opieki zdrowotnej. Gdzie są pielęgniarki i położne, gdzie Nasze sprawy i prawa ? .

#142  2014.05.14 10:48:25 ~obserwator

Do 141 : nasze sprawy i prawa powierza się niekompetentnym Dyrektorom tudzież Naczelnym. Dyrektor Św. Rodziny ignoruje Wyroki Sądu. Pielęgniarka Naczelna - członek Sądu pielęgniarskiego WOIPiP. Jaką trzeba być hipokrytką, aby rozstrzygać i wypowiadać się w sprawach wpływających do Sądu pielęgniarskiego w sytuacji, gdzie jest się członkiem Dyrekcji Szpitala łamiącego prawa pracownicze, nie wykonującego Wyroków i nakazów Sądu. Czytając wszelkie materiały w tym temacie staje się nie do uwierzenia brak reakcji i działań ze strony Izby Pielęgniarskiej i MZ.

#143  2014.05.17 20:44:47 ~arogancja

Arogancja pań przewodniczących: Naczelnej i Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych, Związku Zawodowego wobec pani Agnieszki i ponad 550 wspierających Ją w walce o pogwałcenie Jej praw pracowniczych osób, jest nie do przyjęcia. Nie jesteśmy w stanie uwierzyć, iż jedyną inicjatywą stało się polubienie strony FB p. Agnieszki przez ZZ piel. i poł. i krytyka postawy przewodniczącej IP w sprawie. Oczekujemy, że w końcu Apele zostaną poważnie potraktowane - tak jak to powinno się dziać w demokratycznym państwie prawa. Dla Nas los prawych obywateli i jednostek użyteczności publicznej nie jest obojętny !

#144  2014.05.18 09:05:30 ~niestety

Niestety. Reakcji brak, a ludzkie dramaty się rozgrywają. Co stanowi przyczynę narodzin noworodka na 0 pkt. Apgar; 1pkt po.po reanimacji. Czy tym razem osoby nadzorujące Szpital zareagują ?

#145  2014.05.19 11:45:55 ~praco.

My pracownicy wiemy kto pisze na tej stronie , , Szpital Nasz jest w dobrej kondycji i nie obawiamy się o przyszłość i te anonimowe wpisy , szpitalowi nie są wstanie zaszkodzić. , a o tym kto ma rację wszyscy się niedługo przekonamy . chętnie odpowiemy na wasze pytania w Szpitalu , odpowiedzą na to również osoby nowo zatrudnione . .

#146  2014.05.19 15:04:55 ~zawód

My tu o bezpieczeństwie dla pacjenta i szacunku do Niego i prawa, a pracownicy o samozadowoleniu z siebie. Niedorzeczne. Po to APEL o interwencję.

#147  2014.05.20 14:09:28 ~do-zawód

Niedorzeczne jest to pisanie i przekazywanie informacje o tym co się dzieje w naszym szpitalu. Podobne i jeszcze trudniejsze sytuacje dzieją się w innych placówkach.Chcesz działać to zatrudnij się w intrewencji telewizyjnej - już raz byłaś, nie pokazałaś twarzy. Kobieto , pracujemy z człowiekiem i dla człowieka i wiele może się zdarzyć.Jeśli tego nie rozumiesz to zmień zawód. To my apelujemy do Ciebie i Twojego sumienia o rozsądek - nie obrażaj naszych pracowników My mówimy DOSYĆ tych pomówień!

#148  2014.05.23 09:39:09 ~prawda.

No i kto ma rację? No i co? Kłamstwo ma krótkie nóżki! Agnieszko te panie- zakłamane nie dorastają Ci do pięt.Trzymaj się dziewczyno.Pamietaj,prawda zawsze zwycięży.

#149  2014.05.24 12:26:00 ~gufi

Przerażające, jak pracownicy dyrekcji pod pseudonimami próbują ukryć i zatuszować bezprawne działania wobec zasłużonego pracownika. Pracownika, który wyszedł naprzeciw potrzebom pacjenta. Jakim trzeba być człowiekiem, aby zdobyć w tych czasach takie poparcie społeczne. Mniemam, iż wątek dotyczy osoby nieszablonowej, posiadającej kręgosłup moralny. Indywidualisty, wychodzącego naprzeciw potrzebom społecznym. Szacunek. Nie mogę powiedzieć nic więcej. Zwracam się jednak z pytaniem do ADRESATKI LISTU - PRZEWODNICZĄCEJ WOIPIP oraz przedstawicieli ZZ; co Państwo zrobiliście w tej sprawie i na jakim jest etapie. Proszę o info w imieniu własnym i wszystkich odwiedzających portal.

#150  2014.05.29 17:29:30 gajka

Drodzy obrońcy p.Agnieszki! Zainteresowałam się sprawą i przeczytałam wywiad z p. Plak. Szok! Szpital na Żelaznej, Solcu, Praski, Bródnowski, Grochowski, zostały przekształcone w spółki. Media trochę pisały o komercjalizacji szpitali w Warszawie. Czy jednak ktoś podciął żyły w którymś z przekształcanych Szpitali? Czy pracownicy tych szpitali opluwali dyrekcję w mediach, Biuro Polityki Zdrowotnej, NFZ itd? Nie! Skąd! To się stało na Madalińskiego, który jak dotąd nie został przekształcony i brak o tym jakichkolwiek wzmianek! O rzekomym outsourcingu personelu informacji brak. Jednak pomimo, że nic z tych rzeczy nie nastąpiło, p.Plak uznała, że trzeba ratować Szpital, który ma się świetnie (klasa sama w sobie) i personel, który zarabia - jak wieść niesie - najlepiej w całej Warszawie. Czy tylko mnie wydaje się, że to jest tak kompletnie absurdalne, że aż nie się wierzyć nie chce? Swój protest dziwnym trafem objawiła w ostatnim dniu bycia Naczelną. Oczywiście jest oburzona, że po ukończeniu Medycznego Studium Zawodowego w Mińsku Mazowieckim ktoś uznał, że ma za małe kwalifikacje. Ja też tak śmiem uważać! Jeżeli większość pielęgniarek ma ukończone studia i tytuł magistra to naczelna powinna też być wykształcona. Na stronie szpitala jest opis nowej naczelnej: Pracownik Szpitala od 1992 roku, funkcję Pielęgniarki Naczelnej piastuje od czerwca 2012 roku. Absolwentka Wydziału Edukacji i Promocji Zdrowia Wyższej Szkoły Humanistycznej im. Aleksandra Gieysztora. Ukończyła studia podyplomowe w zakresie "Bioetyka i prawo medyczne" na Wydziale Prawa i Administracji UKSW oraz "Zarządzanie w podmiotach leczniczych w dobie przekształceń własnościowych" na Wydziale Zarządzania UW. W lutym 2013r. ukończyła studia "Zarządzanie ryzykiem w opiece zdrowotnej na Wydziale Ekonomicznym UW. Organizator i wieloletni wykładowca Szkoły Rodzenia, członek Okręgowego Sądu Pielęgniarek i Położnych, audytor wewnętrzny Systemu Zarządzania Jakością. Wyróżniona odznaką Ministra Zdrowia "Za zasługi w Ochronie Zdrowia". Odznaczona przez Prezesa Naczelnej Rady Pielęgniarek i Położnych "Za zasługi dla Samorządu Pielęgniarek i Położnych". Czy ktoś komuś broni podejść ponownie do konkursu? Nie! Ale każdy głupi widzi jakie szanse miała p. Agnieszka. Więc ostatniego dnia moim zdaniem zrobiła show licząc, że zastraszona Dyrekcja padnie na kolana i wymusi jakąś atrakcyjną posadkę. Podobno tłum zgromadzony bardzo ostro krytykował dyrektora – a kim był ten tłum? Rodzące kobiety czy pacjenci onkologiczni? Czy oni na pewno byli oburzeni zachowaniem dyrektora czy pielęgniarki? Jako pacjentka nie chciałabym aby pielęgniarka na moich oczach, kiedy rodzę w szpitalu tak „protestowała” – niezależnie od powodu. Szpital to szczególne miejsce, na pewno nie dla takich karierowiczek jak p. Plak. Nie rozumiem jak tyle osób może popierać te bzdury. Przecież takich teorii spiskowych nie wymyśliłby nawet autor thrillerów. Osoby popierające niech sobie ją zatrudnią do swoich zespołów i zobaczą jak to jest mieć pracownika, któremu jak się coś nie podoba to podcina żyły w obecności pacjentów. A Madalińskiego to najlepszy szpital w Warszawie.

#151  2014.05.29 23:18:36 ~sybilla

Pani Zofio. Za co te odznaczenia; za fakt bycia od lat członkiem struktur Samorządowych i to Sądu Pielęgniarskiego i coroczne niemalże osobiste zgłaszanie swej kandydatury do odznaczenia. Jest Pani pracownikiem Szpitala od 22 lat. Czemu zatem zainteresowała się Pani funkcją dopiero niespełna 2 lata temu - w momencie, kiedy Pani Agnieszka: 1. Wystąpiła w 2003 r do BPZ, o jego modernizację i renowację, 2. W trakcie Swej kadencji wdrożyła system Jakości ISO i zdobyła z Zespołem Certyfikat: Szpital Przyjazny Dziecku; po to, aby w konsekwencji zostać perfidnie wykreśloną z listy pracowników z zablokowaną możliwością zatrudnienia gdziekolwiek. Czym pochwali się Pani: obłudą, hipokryzją, akceptacją wzrostu płac tylko dla Lekarzy w 2010r- zdobywając tym ich przychylność. Tak się Pani wykształciła, że już nie czuje się Pani pielęgniarką. Poczyta Pani opinie ( chociażby na profilu FB Pani Agnieszki ) - posty innych osób. Tam są opinie odbiorców świadczeń.

#152  2014.05.30 00:55:19 ~stokrotka

AGNIESZKA JEST UCZCIWA I PRAWA.JEJ NIE DANO SZANS ,ABY MOGŁA WZIĄŚĆ UDZIAŁ W KONKURSIE.I ONA NIE IDZIE PO TRUPACH DO CELU JAK WY,WSZYSCY ŚWIĘCI Z TEGO SZPITALA. WSZYSCY JUŻ TAM MAJĄ DOSYĆ PRACY W TAK ZAKŁAMANYM ŚRODOWISKU.TAM JEST DOBRZE? CHYBA JAKIŚ ŻART.DOBRZE ŻE JUŻ TAM NIE PRACUJĘ,ALE MAM TAM DUUUUŻO KOLEŻANEK,KTÓRE SĄ UCZCIWE I WIDZĄ CO SIĘ DZIEJE W TYM NAJLEPSZYM SZPITALU W WARSZAWIE! A TY GAJKA FAJNIE PISZESZ O SOBIE! SZKOŁY POKOŃCZONE, I CO Z TEGO?

#153  2014.05.30 01:06:38 ~do gajka

Taka wykształcona, a nie potrafi czytać ze zrozumieniem tekstu. Panią Agnieszkę próbowano wyeliminować od 2010 roku. Jak czytamy w wywiadzie pani Agnieszka monitowała problem w: biurze poselskim PIS, u Rzecznika Praw Obywatelskich . Nie mogła w BZP , bo z tamtąd wyszła inicjatywa usunięcia Jej już w 2010 roku. Wycofano się z projektu pod presją pozwu skierowanego przez p. Agnieszkę do Sądu. Zniszczono Jej mienie i przez rok planowano zemstę . Ta była okrutna, ale p. Agnieszka nie uległa. Zamanifestowała Swój sprzeciw i nie poddała się. Ponownie poszła do Sądu i wygrała. Prawomocny Wyrok i jego uzasadnienie miażdzą pracodawcę. Po co zatem te wywody i szkalowanie osoby o takich cnotach moralnych ? I kto tu jest karierowiczem ? Wstyd dla Szpitala.

#154  2014.05.30 11:43:12 ~a.plak

PODKREŚLAM JESZCZE RAZ. Sąd nie uznał racji pozwanego, racji notorycznie przytaczanych i sugerowanych przez Niego nadal, pomimo istnienia prawomocnego Wyroku.Wyroku wymuszającego na pozwanym Szpitalu właściwe zachowanie wobec mnie, po tym, jak pozwany Szpital: 1. złamał wobec mnie obowiązujące zasady współżycia społecznego; 2. wykorzystał prawo wbrew jego społeczno - gospodarczemu przeznaczeniu; 3. pozwany błędnie nie dopuścił mnie do pracy, zatem Sąd nakazał pozwanemu takie zachowanie. 4. Sąd zidentyfikował istnienie konfliktu na podłożu dążeń komercjalizacyjnych pozwanego. Co zrobił pozwany z prawomocnym Wyrokiem; zignorował go i zaszydził ponownie z mojej osoby i orzeczeń Sądowych- dopuszczając mnie na stanowisko pracy na 0,5 h,zignorował nakaz wypłaty całości wynagrodzenia za okres pozostawania bez pracy, po tym jak błędnie uznał, iż moja Umowa po 16 latach wygasła. Dziękuję Wam wszystkim- dla których: prawda, moralność i życie innych ludzi ma znaczenie.

#155  2014.05.30 13:42:13 ~do sybilli

Proszę Pani jakim prawem dokonuje Pani takich wpisów.Jeśli ma Pani dowody to proszę je przedstawić-brednie. , a może sama Pani tak postępuje -Skąd taka wiedza.Kobieto o czym Ty piszesz- modernizację szpitala i rozbudowa to zasługa Dyrekcji, ISO- także.To pracownicy opracowywali procedury i między innymi obecna Naczelna, która dobrze zna pracę bo pracowała z nami i nadal z nami współpracuje-piszesz kłamstwa-wstydź się.To my pracownicy prosiliśmy obecną Naczelną aby stanęła do konkursu i dziękujemy jej za to co robi.A ty niedouczona sibillo nie pisz bzdur. PRACOWNICY

#156  2014.05.30 14:29:38 ~położna

Do 155: proszę się nie wypowiadać w naszym imieniu. Proszę zaznaczyć p. Z. że mówi pani jednym głosem z Dyrekcją, panią E. M - nieprawnie piastującą funkcję Oddziałowej i kilku innych - funkcyjnych z mianowania. Nie wiemy już nawet, jakie funkcje pełnią - raz koordynujące, za chwilę z - cy Oddziałowych - oczywiście również z wyboru. Te z konkursu okazały się nieodpowiednie, dla Dyrekcji oczywiście. A co do wysokości płac, to nie zauważyłyśmy wzrostu conajmniej od 3 lat. Przeciwnie, odebrono nam 200 zł. premi stałej. Proszę sobie nie przypisywać zasług p. Agnieszki. Dzięki p. Z . zatrzymano Regulaminowy przyrost płac. Nadto, dawno dowiedziono, że wykształcenie nie równa się inteligencji.

#157  2014.05.30 17:27:25 ~prawda

Kto opracował procedury i zrobił inne ważne rzeczy w tym szpitalu? Na pewno nie p.Z.Kto to wszystko pisał,doskonale pamiętam-AGNIESZKA.A Teraz bezszczelnie przypisują sobie.No i co wam te szkoły dały? NIC.

#158  2014.05.30 18:11:33 ~sybilla-

Do 155- PROSZĘ MNIE NIE OBRAŻAĆ,JA JESTEM DR NAUK MEDYCZNYCH.I NIE ŻYCZĘ SOBIE.BARDZO DOBRZE ZNAM P.AGNIESZKĘ P, I NIE POZWOLĘ JEJ OBRAŻAĆ PRZEZ WAS, PRACOWNIKÓW TEGO SZPITALA.KAŻDY WIE CO TAM SIĘ DZIEJE.NIC DOBREGO.WIELE OSÒB MA JUŻ DOSYĆ TAM PRACY.

#159  2014.05.30 18:21:47 ~poł. 2

Do 156 i 157: popieram, a słowem komentarza - podnoszenie, uzupełnianie kwalifikacji, dało niektórym niczym nie uzasadnione poczucie wyższości. Zwracam uwagę na fakt, że doborowi pana szefa B. Ch. obrażają Nas pracowników. Informuję, że nie życzę sobie wciągania położnych w intrygi przeciwko p. Agnieszce. A do p. Z; czas na doktorat, bo magistra większość posiada; będzie się pani utożsamiać z pospólstwem ( a co ukończyła I po pani pielęgniarka Szpitala E. M. , czyż nie życzę LM. ) Ha !

#160  2014.05.30 20:57:44 ~położne

Proszę nas nie mieszać i nie wciągać w intrygi , które państwo prowadzą przeciwko P.Agnieszce.My Położne NIC nie mamy do P.A.PLAK. POŁOŻNE.

#161  2014.05.31 08:46:23 ~pracownik

Jako pracownik Szpitala, jestem wprost zdumiona wypowiedzią "gajki".Pracuje tu ok. 300 osób. To, że co najwyżej 30 osób - kupionych funkcjami kierowniczymi i finansami - popiera uwłaczające działania Dyrekcji, to nie znaczy, że pozostałym się to podoba. Co tak naprawdę Dyrekcja osiągnęła zastraszeniem pracowników i traktowaniem Nas jako marionetki - to, że panuje atmosfera wrogości, braku zaufania,fałsz i zakłamanie.Co mają do tego tak wyeksponowane przez Naczelną dyplomy, skoro nie dostrzega upadku morale Zakładu pracy i niezadowolenia kadry, a przez to obniżenia jakości usług i rozczarowanie pacjentów. Tak skupiła się na przejęciu stanowiska i jego utrzymaniu, że zapomniała o jego istocie i misji Szpitala. My chcemy służyć pacjentom, a nie Dyrektorowi i Jego wybrańcom z tytułami, ku zaspokojeniu Ich egoistycznych pobudek. Bardzo zatem proszę, o nie używanie Nas jako tarczy przeciwko pani Agnieszce, którą znaczna większość darzy dużym szacunkiem.

#162  2014.06.02 07:33:05 ~Pracownicy

Wiemy kto dokonuje wpisów A.P przekazywane dane są nieaktualne i donosy K.KI- wstydźcie się. K.K jak ci źle to zmień pracę - Kasprzaka,A aby mianować się dr- skończ licencjat.Ten plebs to Ty.- wstydź się. Obie piszecie bzdury , nic dobrego dla szpitala i nas nie zrobiłyście. Cały czas szukacie jak niszczyć innych.I tak wkoło bez konkretów i dalej kolejny wpis. K.K weź się za pracę o 3.00-za co Ci płacą. BREDNIE, BZDURY, OBRAŻANIE, ZAWIŚĆ - TO WASZE MOTTO ŻYCIOWE.Zróbcie rachunek sumienia - czas najwyższy- bo zrobią to za was inni.

#163  2014.06.02 09:35:00 ~X

Brawo SLD; to właśnie Ci tzw. Święci z piekła rodem- dyrekcja ? Zakłamni biedni ludzie. Trzymamy kciuki za posiedzenie Rady Warszawy i mądrość Radnych. Niech Was nie zwiodą pozory i ta fałszywa skromność pana dyrektora.

#164  2014.06.02 10:01:39 ~obywatel

Brawo ! Najwyższy czas na dymisję. Zakłamanie , obłuda i podłość wylewa się ze św. Rodziny. Nie ma co powielać; obraz nakreślony, a w gierki słowne nie ma co się bawić. Pozdrawiam wszystkich ( p. Z. Ż - powala stres- i ok ).

#165  2014.06.02 10:41:15 ~Pracownicy

Brawo coś zabrakło Ci weny K.K. Wylewa się z ciebie podłość ale już niedługo. Najwyższa pora abyś zmieniła pracę- trzymamy kciuki.Prawda boli. Pamiętaj jaką bronią walczysz , taką zginiesz.Doświadczasz tego co złego robisz innym.Brawo za wytrwałość w kłamstwie.Zło powraca. Z kim walczysz nie wiesz sama-zdecyduj się, każdy wokół to wróg. Nie masz rodziny , nie masz problemów . Problemem jesteś sama dla siebie.Wychodzi z ciebie obłuda, zakłamanie zazdrość i fałsz- daj se siana.

#166  2014.06.02 11:31:08 ~ja

Zachowanie pani Naczelnej oceniam karygodnie. Mobberzy tak jednak mają. Dla takich osób nie powinno być miejsca tak w Szpitalu, jak i Sądzie pielęgniarskim. W strukturach Sądu winny być osoby uczciwe i prawe; nie karierowicze robiący karierę poprzez stringi nocą. Pytasz o autora. Pomyśl, ktoś kto niejednokrotnie miał dzięki tobie ubaw. Życzliwy.

#167  2014.06.02 14:23:38 ~Pracownik.

Sadzisz innych według siebie , co chcesz tym osiągnąć , to co wypisujesz świadczy tylko o Tobie , jaka jesteś wszyscy wiedzą , tym co piszesz nic nie osiągniesz , każdy wie jaka jesteś :po trupach ale do celu : , ale jakiego , co chcesz jeszcze osiągnąć,nikt Cię nie szanuje , tylko mają zabawę z tego co robisz i piszesz . Zastanów się to co robisz jest pośmiewiskiem - ale dla Ciebie. Każdy kto jest mądry i siebie i innych szanuje nie uwierzy w to co piszesz , twoje pismo to tylko pożywka dla tych , którzy zajmują się plotkami .TO WSTYD DLA CAŁEGO ŚRODOWISKA .

#168  2014.06.02 14:43:17 ~do ja

No i co lepiej. Jak się czujesz pisząc takie kłamstwa. Wstydź się . O co Ci chodzi.Jak można wypisywać takie brednie. Zacznij pisać o sobie-można by wiele. Szkoda słów i czasu na komentowanie twojego poziomu.

#169  2014.06.02 14:49:23 ~do ja

Kobieto Ty masz chorą głowę co ty piszesz.Czytam te brednie i brak słów.Zastanów się .

#170  2014.06.02 14:58:19 ~Do ja

Wstyd.Do czego ta strona.Może jeszcze coś napiszesz to się pośmiejemy.Wstyd.

#171  2014.06.02 21:33:48 ~rozsądek

Do: 165,167,168,169 i 170. Szanowni członkowie Dyrekcji.Jakże Wasze wpisy są typowe dla Waszej codzienności, podejścia do pracowników i traktowania Ich. Tu już nikt z Władz nie powinien mieć wątpliwości, że konieczne są pilne działania, aby odizolować Was społecznie, jako ludzi zagrażających społecznemu dobru. Niewątpliwie wniosek o odwołanie pana Dyrektora złożony w Ratuszu - odsłonił prawdziwe Wasze oblicza.W obliczu zagrożenia nie potraficie zachować powściągliwości i publicznie, na forum snujecie domysły i zapowiadacie restrykcje. Sąd już wydał stanowiska stwierdzające wykorzystywanie przez Szpital prawa wbrew jego społeczno - gospodarczemu przeznaczeniu (154); to Was nie powstrzymało w kłamstwach i obłudzie - Szpital idzie za ciosem drwiąc z Systemu prawnego. APEL DO WŁADZ : POWSTRZYMAJCIE PRZEMOC, TERROR, EGOIZM I BEZPRAWIE! ZAPEWNIJCIE PRACOWNIKOM I PACJENTOM BEZPIECZEŃSTWO, SPOKÓJ ORAZ WŁAŚCIWE RELACJE MIĘDZYLUDZKIE !

#172  2014.06.02 22:03:30 ~dyktatura

Do czego prowadzi dyktatura - wiemy wszyscy. Władza w ręku despoty otoczonego podobnymi sobie, to niebezpieczeństwo samo w sobie. Tak nie może być. Zakład Opieki Zdrowotnej poza prawem. Nie można pozwalać, aby tego typu stanowiska sprawowały osoby nie uznające norm społecznych i prawnych. Nie można pozwalać na kierowanie zespołami ludzkimi za sprawą dyktatu, terroru i wymuszonego posłuszeństwa, za cenę groźby zniszczenia Im życia !

#173  2014.06.03 10:24:55 ~kompleksy

Czy politykę kadrową powierza się osobom przepełnionym kompleksami,nienawiścią i egoizmem. Obecne ciało Zarządcze Szpitala, to konglomerat postaci wyłuszczonych przez Dyrektora Szpitala dla zatajenia nieudanych- aspołecznych praktyk komercjalizacyjnych, połączonych z tyranią i dyskryminacją jednostek lojalnych wobec Zawodu medycznego i jego odbiorców. Czyż obowiązkiem Dyrekcji nie jest ochrona praw i godności pracowniczych, praw i bezpieczeństwa pacjentów - zapewne jest. Co w tym kierunku robi Dyrekcja Szpitala św. Rodziny. Niestety nic, albo jeszcze gorzej: ignoruje i zataja Wyroki oraz nakazy Sądowe wobec zasłużonych pracowników - niszcząc Ich reputację w środowisku- zastraszając pozostałych tym samym. Wymusza posłuszeństwo poprzez wdrożoną ku temu politykę wrogości, nienawiści i dyktatu - odwraca uwagę opinii społecznej kierując ją na płaszczyznę "ideologii gender" i "klauzuli sumienia". Jakie to typowe i przewidywalne ze strony osoby Dyrektora Szpitala. Historia lubi się powtarzać.

#174  2014.06.03 11:33:36 ~te same

Te same kompleksy trawią obecną piel. Naczelną. Jak zaznaczyła pracuje w Szpitalu 22 lata. Dziwnym zbiegiem okoliczności stanowisko objęła, po wzbudzającym sprzeciw i kontrowersje usunięciu ze Szpitala pani Agnieszki. Gdzie była wcześniej ze swoim wykształceniem - czyż nie knuła wspólnie z pozostałymi pretendentami do przekształcenia Szpitala w Spółkę intryg przeciwko pani Agnieszce. Obecnie wraz z Dyrektorem jest głucha na apele społeczne i eksperckie w stosunku do osoby pani Agnieszki; głucha wobec orzeczeń Sądowych potwierdzających niewłaściwe traktowanie i łamanie przez Szpital prawa wobec pani Agnieszki. Jakie znaczenie mają zatem tak eksponowane przez Nią Dyplomy, czy mają ukryć Jej brak empatii do współpracowników i zapewnić Jej poczucie wyższości, czy w ten sposób chce zrekompensować sobie brak zasług dla Szpitala, czy w ten sposób stara się zrekompensować Sobie brak społecznej sympatii i poparcia, które w naturalny sposób - ciężką pracą zdobyła pani Agnieszka.

#175  2014.06.03 12:32:52 ~do 174

Znowu piszesz nieprawdę.Dobrze pamiętam , że po A. Plak funkcję P. Naczelnej przez 1 rok pełniła Pani G.A.Czemu służą te pomówienia-pokazują nam jaka jesteś i przedstawiają obraz twojej osoby- szkoda słów.

#176  2014.06.03 13:40:36 ~zaraz

Forum kłamie, Sądy kłamią, ZZ pielęgniarek i położnych w swym stanowisku wyrażonym na FB kłamie, opinia publiczna kłamie, wielokrotni pacjenci szpitala kłamią - bo panie Zofia i Elżbieta twierdzą tak za panem Dyrektorem. Wasze intrygi i ich uprawdopodobnianie zostały dawno przez wszystkich wskazanych powyżej odczytane i ocenione negatywnie. Wasze konsekwentne brnięcie w kłamstwa i podłość , to nieudolna próba uniknięcia odpowiedzialności za łamanie przepisów prawnych, Kodeksu Pracy i obowiązujących norm społecznych.

#177  2014.06.03 14:13:54 ~ważne

Jakim trzeba być desperatem i osobą wyzutą z wszelkich zasad i morale, aby tak jak p. G.A. zatrudnić się jako marionetka dla celu usunięcia prawowitej Naczelnej, bycia zającem w Konkursie dla obecnej - tylko po to, aby objąć stanowisko Naczelnej w Szpitalu na Solcu, co jej się we wcześniejszym Konkursie nie udało. To też dla Was czytelników namiastka działalności samorządowej w odniesieniu do naszej profesji. PO CO PYTAĆ, DLACZEGO JEST TAK ŹLE ? .

#178  2014.06.03 16:21:15 ~wolność

Dziś 25 lecie WOLNOŚCI. Czy ta rocznica dotyczy Zawodów : pielęgniarki i położej. Niestety - Nas ta rocznica nie dotyczy. My nadal jesteśmy niewolnikami wadliwego systemu Opieki Zdrowotnej. Podejścia do Naszej pracy decydentów. Przykre. Lecz jak słuchamy dziś w mediach - o wolność trzeba walczyć.

#179  2014.06.03 21:49:08 ~ja

Ale dziadostwo! Co tam się dzieje? Co za ludzie pracują w tym szpitalu?

#180  2014.06.10 20:43:12 ~anna

Tyle komentarzy od miesięcy, a tu brak reakcji. Ten dyrektor już dawno powinien być usunięty z tego stanowiska i Szpitala.Z treści komentarzy wynika, że stworzył sobie na jego terenie SEKTĘ podobnych sobie, eliminując uczciwość i demokratyczne zasady. To smutne, że dopiero kolejne ludzkie dramaty skłaniają do podjęcia reakcji. Od kilku dni słyszymy w mediach i czytamy na forach, wiele niepochlebnych opinii na temat dyrektora Chazana - zapowiedziano kontrole i weryfikację Jego działań. Dlaczego nie zareagowano wcześniej, a nadto, co macie do powiedzenia w sprawie dziś - tzw. jego obrońcy - szarlatani i karierowicze jak On.

#181  2014.06.10 21:01:45 ~arogancja

Arogancja i bierność przynoszą skutki - nadto, to przecież nie jedyny dramat w św. Rodzinie w ostatnim czasie. To przestał być ludzki - bezpieczny Szpital. Dobrze, że jest reakcja Ratusza. Jest szansa na program naprawczy dla Szpitala.

#182  2014.06.10 22:01:32 ~podatnik

Tyle pieniędzy podatników zainwestowanych w modernizację , a tu prywatny folwark Bogdana Chazana i skupionych przy Nim Szamanów i to gdzie, stolica Polski. Kryzys cywilizacji, że pozwala się na takie praktyki. Łamią prawo - zasłaniając się sumieniem. Czy to sumienie kazało im wdrażać dążenia komercjalizacyjne i co najważniejsze - kosić od obywatela 800 zł. za dobę za pobyt. Chorzy dorobkiewicze chcący wziąść społeczeństwo na chaczyk propagandy wiary. Wyrazy współczucia dla oszukanej kobiety z chorym dzieckiem, której polskie prawo nie zapewniło realizacji gwarantowanej procedury medycznej. NIE DLA PRAKTYK NA MADALIŃSKIEGO !

#183  2014.06.14 21:09:05 ~wiec

Wiec poparcia ? Ha. Gdzie personel Szpitala ? . Zofia , Elżbieta i kilku pracowników zwerbowanych na siłę - 3% kadry - to prawdziwa porażka dla dyrektora. Kim byli goście ( członkowie fundacji, rodzina i znajomi ) ? Coś małe poparcie! Z czego to wynika ? ODPOWIEDŹ W OPINIACH WYŻEJ. Pani naczelna, gdzie ten rzekomo zadowolony z waszych działań personel ? Prawda miała niebawem wyjść na jaw i dzięki Bogu wychodzi. PRZYNOSICIE WSTYD SZPITALOWI I CAŁEJ OPIECE ZDROWOTNEJ. PRAWDA I PRAWORZĄDNOŚĆ MNIEMAM NIEBAWEM ZWYCIĘŻĄ. DOŚĆ DYKTATURY.

#184  2014.06.14 21:21:09 ~:)

Seniorzy dostarczeni podobno wynajętym autokarem.

#185  2014.06.14 23:06:24 ~pracownik

Czy kogokolwiek dziwi brak poparcia personelu - nie powinien. Dosyć narzucania wszystkim własnych poglądów, dziwactw i mówienia jednoosobowo NIE w naszym imieniu, narzucania nam własnych poglądów, nierównego traktowania i dyskryminowania naszych koleżanek i kolegów z poza fundacji pro- live. W Szpitalu pracuje pewnie ok.250 osób; szkoda, że uwaga p.dyr skupia się jedynie na kilku - oddanych mu osobach, a reszta to marionetki traktowane jak zło konieczne. Dosyć wymuszania na nas posłuszeństwa za cenę utraty pracy.

#186  2014.06.16 12:42:06 ~jak

Jak można chodzić po Oddziałach i wymuszać podpisy poparcia dla Chazana. Ot i Oddziałowe i Naczelną wypromował sobie BOSS. Wstydzcie się idiotki i dajcie Nam spokój. Gdyby któraś z Nas chciała się tam wpisać, czy wcześniej być na tym żałosnym wiecu - to znamy drogę.

#187  2014.06.18 00:06:08 ~SLD

JUTRO 18.06.14r o godz. 13.00 przed Ratuszem - konferencja prasowa SLD w sprawie dymisji Dyrektora św. Rodziny Bogdana Chazana. Zapraszamy do aktywnego udziału w konferencji przedstawicieli WOIPiP oraz ZZPiP.

#188  2014.06.18 20:28:02 ~pracownik

Do jak ,jeżeli ktoś przyszedł do pani i chciał ,żeby pani się wpisała , dlaczego nie zgłosiła pani tego wymuszania do kierownictwa ? Wpisywały się tylko osoby niezwiązane ze szpitalem, ale go popierające , jest pani tchórzem, proszę podać swoje nazwisko , i pożalić się jaka pani jest biedna i prześladowana , nie chować głowę w piasek jak struś , może tak panie wreszcie się odczepią i pozwolą innym normalnie w spokoju pracować , radzę zająć się własnymi sprawami , a jeżeli ich nie macie to jesteście cholernie biedne i tylko" trzeba nad Wami ubolewać"!

#189  2014.06.20 01:11:34 ~do 188

Diagnoza : choroba ! Współczucie dla Was. Przedstaw się, widzi Was cała Polska na fotach z WIECU ! HA. NAS TAM NIE MA ! NIE UTOŻSAMIAMY SIĘ Z WAMI ! MY NIE TALIBY ! .

#190  2014.06.20 13:44:42 ~piel.

Wnoszę do Prezydium WOIPiP, o odwołanie pani Zofi Ż; piel. Naczelnej ze Szpitala przy Madalińskiego z CZŁONKOWSTWA W SĄDZIE PIELĘGNIARSKIM WOIPiP i funkcji delegata. Jej działania i postawa urągają randze naszego Zawodu. Jej postawa i działania w sprawie Dyrektora Szpitala oceniam jako żenujące ! Jej zachowanie w sprawie przedmiotowej pani Agnieszki P. i obecne praktyki na terenie Szpitala potwierdzają, iż działa na niekorzyść grupy zawodowej, a dla korzyści Dyrektora i Własnych ! Głośna dziś sprawa Bogdana Ch. obnaża kołtuństwo Władz Szpitala ( chroni człowieka łamiącego prawo - dla ochrony własnego stanowiska ) Koleżanka Zofia przed Sąd, a nie w ławach Sądu !

#191  2014.06.22 15:20:14 ~pracownik.

Chyba się pani trochę za galopowała .To pani ciągle jest w sądach i dobrze bo niedługo sąd wyda taki wyrok , że pani się nie pozbiera ze śmiechu, za wszystkie oszczerstwa , pomówienia, kłamstwa , za obrażanie ludzi , myśli pani , że wszystkie te wpisy mają jakikolwiek sens , że ktoś zrobi tak jak pani chce , postawi przed Sąd ludzi , którym pani nie dorasta niczym, za wszelką cenę chce pani odzyskać , ale co ? wszystko pani straciła - przede wszystkim godność , a to jet bardzo trudne , żeby odzyskać , niech pani nie robi już z siebie pośmiewiska.

#192  2014.06.23 07:18:25 ~Do 190

Dość tego obrażania. To my pracownicy szpitala żądamy wyciągnięcia konsekwencji z postawy Plak- jej ciągłe pomówienia, zawiść i zakłamanie działa niekorzystnie na wizerunek naszego szpital i notoryczne obrażanie innych- jakim prawem takie działania uchodzą bezkarnie.Mało masz spraw to będziesz miała więcej-prowokatorko. Informacja o twoich działaniach trafi do twojego nowego pracodawcy i przed sąd odpowiedzialności zawodowej. Oceń swoje postępowanie i wypowiedzi naszych pracowników na rozprawach w sądzie i wstydź się.

#193  2014.06.23 08:48:14 ~do 188.

Nie ty jesteś od stawiania diagnoz , proszę iść najpierw do szkoły. My współczujemy pani - głupoty, chorej zawiści i zazdrości , nie potrafi się pani pogodzić z przegraną i zachować twarzy , czy pani nie może zrozumieć , że wszyscy mają pani dosyć , pani głupota sięgnęła zenitu , kiedy pani wyczerpie się "wena" do pisania tych kłamstw , pomówień , oszczerstw .Nasz Szpital i pracownicy mamy się bardzo dobrze , i cieszymy się z tego , że wreszcie mamy odpowiednich ludzi na odpowiednich stanowiskach , za których nie musimy się wstydzić tylko możemy być dumni. P. P . jest spalona na całym "froncie".

#194  2014.06.23 14:33:15 ~pracownik

Pani Plak przynosi Pani wstyd całemu środowisku Piel. i Poł.chyba się Pani za galopowała w tej zawiści . Każdy kto na drodze to nieprzyjaciel. Aż wstyd się odnosić to tych pomówień. Jak podłym trzeba być,człowiekiem ,żeby tak postępować. A.P tyle zrobiłaś zła dla środowiska i ciągle ci mało. Te pomyje wylej sobie na głowę.Nie masz gdzie pisać to załóż pamiętnik. Ta strona to wielka pomyłka ,a właściciel strony nie reaguje te oszczerstwa.To jak mówisz i piszesz można określić jednym słowem-wymiociny.

#195  2014.06.23 14:51:08 ~żżż

Ale Agnieszka doskonale wie, że wydzwaniacie tam od jej pierwszego dnia pracy ! A wogóle Zofio czemu przedstawiasz się jako pracownik, skoro jesteś członkiem Dyrekcji. Mów za siebie, a nie za Nas. Najpierw perfidnie uczestniczyłaś w usunięciu jej. Dalej próbujesz szczycić się jej osiągnięciami, nieustannie kłamiesz na jej temat na tym forum i nie tylko, gdzie twój honor podszywać się pod kogoś !

#196  2014.06.23 21:21:14 ~agnieszka

Dzięki za info. Nie widzę tu jednak nic nowego ponad kontynuację czarnego PR - wszczętego w 2010 roku ( informacja z Izby Piel. ). Szkoda słów, Sąd ocenił już postawę i postępowanie pozwanego przeze mnie Szpitala. Obecnie Szpital oceniany jest przez Społeczeństwo w związku z kolejnym precederem łamania przez Szpital prawa obowiązującego w Polsce. Dygresja - po cóż wypowiadać się w imieniu pracownika, skoro do publicznej wiadomości udostępniono wypowiedzi i stanowiska pracowników nagrane ukrytą kamerą ( dostępne w sieci - pracownicy nie mają prawa głosu, decydowania. ). Pozdrawiam serdecznie wszystkich stojących po stronie prawa, prawdy i moralności.

#197  2014.06.24 07:03:41 ~życzliwy

Konfabulujesz K.K. i A. P jak zwykle.Wiemy , że to tylko wy dokonujecie wpisów.K.K. jak możesz patrzeć w oczy innym współpracownikom-za dobro płacisz chamstwem.Pamiętamy jak A.P.wlazła na stołek w czasie gdy tę funkcję pełnił jeszcze inna naczelna i kto walczył o skład obecnej dyrekcji i z poprzednim dyrektorem- też był zły .- walkę masz we krwi. Jak nie sprzyja tobie to wróg.A.P. pracujesz - czy my ci przeszkadzamy-Szczęść Boże, ale daj i nam pracować. Dość tych kłamstw i obłudy.Precz od nas i szpitala.

#198  2014.06.24 11:01:40 ~DO 196

POWOŁUJESZ SIĘ NA IZBY, A TAK NIEDAWNO Z NICH SZYDZIŁAŚ,SZKALUJESZ SZPITAL I DYREKTORA A TAK NIEDAWNO MU SPRZYJAŁAŚ I TY UCZESTNICZYŁAŚ W ZMIANIE DYREKTORA I Z WDZIĘCZNOŚCI ZOSTAŁAŚ NACZELNĄ ,NIE PEŁNIĄC WCZEŚNIEJ ŻADNYCH FUNKCJI KIEROWNICZYCH- TAK Z KAPELUSZA BEZ PRZYGOTOWANIA. POKŁOSIE TWOICH UŁOMNOŚCI I BRAKÓW MAMY DO DZISIAJ M.INNYMI NIERÓWNE PENSJE I NIERÓWNE TRAKTOWANIE PRACOWNIKÓW ( DO DZISIAJ O TYM PAMIĘTAJĄ). JUŻ WTEDY NISZCZYŁAŚ LUDZI.PRZYJMOWAŁAŚ MNIE DO PRACY ,A ZA CHWILĘ CHCIAŁAŚ ZWOLNIĆ.

#199  2014.06.24 11:20:18 ~do 196

Jak brało się dyrektorskie pensje i nic się nie robiło to było dobrze- w głowie się przekręciło. Wielki pracownik z zasługami-gdzie i kiedy-kpiny. Wielka położna tylko za pieniądze. Szkalujesz Izby a za czyje pieniądze mieszkałaś w hotelu i kto wypłacał ci zapomogi,czy pracowałaś choć godz na rzecz środowiska społecznie-nie, więc o czym mowa.Czy ty wiesz co znaczy PR-spójrz na siebie, poproś swoją suflerkę z wypranym mózgiem.Ciesze się, że już nie pracuję bo nie mogłabym patrzeć na fizjonomię K.K.- udawała koleżankę, a wbijała nóż w plecy.Awansowały popleczniczki A.P. i nieuki

#200  2014.06.24 11:55:37 ~DO 196

PISZE KILKA ALE MOGŁOBY WIELE. MNIE SKRZYWDZIŁAŚ OKRUTNIE ZOSTAŁAM Z DNIA NA DZIEŃ PRZESUNIĘTA DO PRACY W BL. OPERACYJNYM- ODCHOROWAŁAM TO, ZABRAŁAŚ MI DODATEK I FUNKCJĘ A MIANOWAŁAŚ SWOJEJ DONOSICIELKI I POPLECZNICZKI-WSPOMINAM CIĘ Z OBRZYDZENIEM.O CZYM PISZESZ - TO WSZYSTKO BREDNIE. RĘKA SPRAWIEDLIWOŚCI SIĘGNĘŁA CIEBIE.TWOJA FUNKCJA W SZPITALU TO BYŁO NIEPOROZUMIENIE. TAKIEJ WREDNEJ I FAŁSZYWEJ NACZELNEJ JAK PLAK JESZCZE W NASZYM SZPITALU NIE BYŁO. NAZWISKO PLAK TRZEBA WYMAZAĆ ZE WSZYSTKICH DOKUMENTÓW I ARCHIWÓW.WSTYD.

#201  2014.06.24 13:20:58 ~a.plak

W nawiązaniu do Apelu złożonego przez inicjatorów akcji Ratujmy Agnieszkę Plak - wnoszę o pilną interwencję w mojej sprawie Organ Samorządowy i przedstawicieli ZZ PiP. Znane są Państwu stanowiska,orzeczenia i nakazy Sądowe wobec Szpitala w stosunku do mojej osoby. Arogancja przedstawicieli pozwanego wobec prawomocnego Wyroku i kontynuacja manipulacji faktami i prawem, wykorzystywanie go dla ochrony własnych interesów ukrytych w rzekomej dbałości o Szpital, są niedopuszczalne. Po 4 już latach kłamliwych pomówień, szkalowania mojej osoby przez tych egoistycznych, zakłamanych ludzi idących po trupach do celu - są nadto obciążające. OCZEKUJĘ PILNEJ INTERWENCJI I STANOWISK ! A. PLAK.

#202  2014.06.24 13:30:05 ~Gość 201

#198 piszesz o A.P. "UCZESTNICZYŁAŚ W ZMIANIE DYREKTORA I Z WDZIĘCZNOŚCI ZOSTAŁAŚ NACZELNĄ ,NIE PEŁNIĄC WCZEŚNIEJ ŻADNYCH FUNKCJI KIEROWNICZYCH- TAK Z KAPELUSZA BEZ PRZYGOTOWANIA" - aż nieprawdopodobne, że tak rozdaje się stołki w tym szpitalu. A Pani E.M. jak znalazła się na tym stanowisku? A na obecnej naczelnej jeszcze nie poznaliście się?

#203  2014.06.24 13:58:40 ~:) munio

Szanawna Izbo. Prosi się o interwencję. Członek Sądu neguje procedurę konkursową. No chyba, że opiera się na doświadczeniu własnym. Dobre sobie.

#204  2014.06.24 15:12:19 ~a.b.

Pan Chazan w opałach - jego adoratorkom usuwa się grunt. Ich zachowanie jest obrzydliwe. Są jak on - bez kręgosłupa moralnego. Takie są skutki pobłażania i tolerancji wobec ludzi stojących ponad prawem. Dwulicowość, hipokryzja dyrektora i kilku otaczających go osób sprawiły, że ten Szpital stał się nieludzki i Społecznie negowany. W Państwie DEMOKRACJI nie można kierować Zakładem pracy metodą DYKTATU , WYMUSZONEGO POSŁUSZEŃSTWA I NARZUCONEGO STYLU ! Nadto. Ani ja, ani nikt z mojego otoczenia nie jest w stanie pojąć : jak Szpital mógł nie wykonać Wyroku w sprawie Agnieszki P. Ona Swych racji dowiodła przed Sądem ! Jak dalej można pozwalać na kontynuację uprawiania kołtuństwa wobec Niej ?

#205  2014.06.25 12:38:47 ~DO 204

NIE PISZCIE GŁUPOT TYLKO ODNIEŚCIE SIĘ DO STAWIANYCH ZARZUTÓW-TRUDNO CO. ZWRACAMY SIĘ DO SAMORZĄDU O PILNĄ INTERWENCJĘ I ZAJĘCIE STANOWISKA W SPRAWIE OBRAŻANIA I NĘKANIA PO SĄDACH PRACOWNIKÓW SZPITALA ŚW. RODZINY PRZEZ BYŁEGO PRACOWNIKA P. A. PLAK. OBECNA SYTUACJA DEZORGANIZUJE NAM PRACĘ.

#206  2014.06.26 09:35:10 ~?!

#205; do piaskownicy uczyć się relacji międzyludzkich. Jeżelicały skład Sądu WOIPIP prezentuje poziom p. Zofi Ż. to niewątpliwa porażka. Jeżeli to pojedyńczy przypadek to sugeruję natychmiastowe usunięcie jej ze struktur Organu Samorządowego. Osoba nie znająca podstawowych praw, swobód obywatelskich, norm i przepisów - nie ma prawa zabierać głosu i orzekać w sprawach członków WOIPIP, to wstyd dla środowiska. Ten wpis dowodzi, że nie dojrzała do jakichkolwiek funkcji społecznych, czy nadzorczych; obnaża jej niewiedzę i brak umiejętnosci pracy z ludźmi.

#207  2014.06.26 10:42:01 ~gość

Oburzające i nie do przyjęcia. Dla tego Szpitala funkcjonowanie ponad prawem i obyczajowością, to jak widzę norma. Począwszy od Chazana poprzez ? Zosie i tak dalej. Co na to Prezydent Warszawy ? , co na to kontrolerzy z Ratusza ? .

#208  2014.06.26 11:07:44 ~gość x

W mojej ocenie rozpatrywany wątek już dawno powinien mieć SWÓJ FINAŁ. Gdyby Władze mające wpływ na funkcjonowanie Szpitala odpowiednio reagowały, na nie do przyjęcia fundamentalistyczną postawę Chazana i jej wpływ na funkcjonowanie Szpitala - nie doszło by do kolejnych kontrowersji i opisywanych w wątku zdarzeń niepożądanych. Już sprawa bohaterki forum p. Agnieszki - gruntownie zbadana przez Sądy II Instancji była dostatecznym powodem, dla wyciągnięcia konsekwencji wobec balansującej ponad prawem i obyczajowością -placówki zaufania publicznego, której powierzamy Swój: los, zdrowie i życie; dla której interes własny osób odpowiedzialnych za Szpital - przedkłada się ponad dobro, zaufanie i bezpieczeństwo obywateli z Niego korzystających.

#209  2014.06.29 09:18:42 ~gość

Masz rację. Działalność tego świętego miejsca śmierdzi na kilometr. Zainteresował mnie wątek, gdyż z zainteresowaniem śledzę losy Chazana. Irytuje mnie to ociąganie w wyciąganiu konsekwencji wobec niego. Nie mogę znieść, że wobec jednych za drobne przewinienia wyciąga się konsekwencje - bo tak nakazuje prawo, a inni łamią je nagminnie i nic. Taki heretyk i dwulicowiec pozuje przed kamerami i robi z siebie świętego, a zgraja oszołomów wtóruje mu. Co za ŚWIĘTOKRADZTWO I OBŁUDA. Niszczy się ludzi uczciwych jak ta dziewczyna - bo zasłania się encykliką, ale czy pan Chazan żyje zgodnie z nią. Czy działania wobec pracowników z którymi żyje na co dzień to potwierdzają? . Skąd tyle jadu u jego naśladowców? . To takie wzorce popiera dziś Kościół i przedstawiciele Władzy ? Dlaczego zatem dziwi rozłam Kościoła i degeneracja społeczna !

#210  2014.06.29 12:37:06 ~a.r.

208 i 209 ; macie rację. Zachowania dyrektorka godne potępienia. Nie powinien czekać na Sąd Ostateczny - dość argumentów, aby go rozliczyć dziś. Ba, wypadało już dawno, ale kto odważy się przeciwstawić jego pryncypałom ? Jestem ciekaw co z rzecznikiem, który wykazał, że święto.wy złamał prawo. Miłego dnia a.r.

#211  2014.06.29 19:34:20 ~maja

Na Madalińskiego utworzył się KUK - LUX KLAN. Co z nami pacjentami. Czy możemy czuć się tam bezpiecznie ? Zamierzałam tam rodzić - teraz nie wiem. Warunki warunkami, ale jak coś będzie nie tak, czy mogę im ufać. Wiem że to nie ten wątek, ale jak czytam że poszkodowany nie może rościć gwarantowanych praw to mnie krew zalewa. Co jeżeli uznam iż pogwałcono moje prawa ? Czy roszczenie zadośćuczynienia i naprawy krzywd np. wobec mojego dziecka = stygmatom i naszemu społecznemu wyeliminowaniu ? . Ci ludzie są chorzy ! To nie wiara. To obłuda i cynizm. To brak wzorców i wartości. To marnotrasywo publicznych środków. Co z tymi feralnymi urodzeniami zaznaczonymi na forum ? Gdzie wnioski wobec Chazana ( i nie tylko ? )

#212  2014.06.29 20:30:10 ~ella.

Masz rację Maju! Degeneracja i nepotyzm. Przywdziali habity i wzorują się na ŚWIĘTYCH. To celebryci odziani w sutanny. Społeczne zakały sięgające po to, co ma większą wartość. Opieka Zdrowotna ? Koń by się uśmiał. Cwele. Cięcie za kasę , operacja za kasę ! A miejsce pracy ze środków publicznych. Zainwestowano nasze pieniądze ! Chazana traktują jak bożyszcze ! Czy on budował i remontował ? To wszystko jest śmieszne ! WYDAŁ NASZĄ KASĘ I SPIEPRZYŁ CAŁOKSZTAŁT ! Podzielam Twe obawy. A gdzie NADZÓR ! .

#213  2014.07.09 20:45:26 ~święto

09.07.2014 R, to święto dla 80 % personelu Szpitala i oczywiście mamy nadzieję, że pewnego stopnia satysfakcja Agnieszki. Aga. Pozdrawiamy.

#214  2014.07.11 19:53:24 ~społ .

Społeczność zaangażowana w omawiany temat, po ochłonięciu i przyswojeniu decyzji związanej z prof. B. Chazanem - dziękuje Szp. Gronkiewicz - Waltz za decyzję podjętą wobec p. Dyrektora. Wierzymy, że niebawem św. Rodzina otworzy się na wszystkich, a osoby pokroju i z podejściem pana Chazana znikną z tamtąd raz na zawsze.

#215  2014.07.23 23:03:46 ~opieka zd.

A INTERWENCJI ORGANU SAMORZĄDOWEGO - NADAL NIESTETY BRAK ? . ! . CZY TEN ZAWÓD JEST ZAWODEM WOLNYM ? . !

#216  2014.07.29 10:12:20 ~piel.

Niemoralne i niedopuszczalne. Samorząd sam wspiera niszczenie wzorców ! To niewiarygodne - najliczniejsza grupa Zawodowa, bez widocznego przedstawicielstwa. Brak empati przedstawicieli Samorządowych wobec członków. Widoczne grupy interesów- widoczny zastój i stagnacja Zawodu. Czy jakość usług pielęgniarskich i kreowanie pielęgniarskich wartości na zawsze legły w gruzach ? . Co dzieje się obecnie z p. Agnieszką P. Czy Samorząd pod presją opinii Społecznej - podjął się wreszcie należytej realizacji działań Statutowych ( ostatecznie Dyrektorowi wykazano lawirowanie ponad prawem ). Czy MY: piel. i poł. - mamy jeszcze szanse na właściwe traktowanie Naszego Zawodu ? . Czy Państwo Polskie wreszcie dostrzeże, że istniejemy ? .

#217  2014.08.19 08:52:02 ~do 216

A po co Izby mają działać ? . Przez tyle lat istnienia Samorządu nie zrobiły nic pozytywnego dla środowiska, a wprost przeciwnie, jedynie szkodzą i hamują rozwój. Stworzyli hermetyczny twór ludzi interesu własnego i walczą jedynie o utrzymanie stanowisk. Już nie pamiętają, czym jest pielęgniarstwo. Nie zadbały o pozycję społeczną grupy zawodowej. Kompromitują sję nieśmiałymi wnioskami, o: minimalne normy zatrudnienia, minimalne płace. . Inni walczą o prestiż i maksymalne warunki pracy, płacy - przywileje. Te Władze Samorządowe zapewniają jedynie sobie, a pielęgniarka to niewolnik - zapewniający Im byt.

#218  2014.09.05 15:47:14 ~genia x

Uwłaczające Pani Przewodnicząca. U W Ł A C Z A J Ą C E ! .

#219  2014.09.24 09:14:07 ~lusia

Jeżeli ta pani czuje się bezsilna, aby reagować ? to może powinna odejść ! Brak ambicji. Brak honoru. Przewodnicząca ? . Kobieto. Pomyśl. Zajmujesz stanowisko decydujące nie tylko w sprawach pielęgniatskich. One przekładają się na opiekę nad nami ! Działaj lub honorowo odejdź ! . I weź sobie me słowa do serca. Jeżelij je masz ? .

#220  2014.10.31 22:04:31 ~xyz78

A cóż to się stało, że taka cisza wokół tematu?

#221  2014.11.22 05:55:24 ~kadencja

Do 220: bo p.przewodnicząca jak szara mysz- czeka jedynie na zakończenie kadencji ( dzięki Bogu nie może już więcej kandydować i oby Zjazd właściwie Ją rozliczył z bezczynności ). Dotychczasowy Samorząd pielęgniarski doprowadził jedynie do degeneracji grupy Zawodowej. Ot ich spuścizna.

#222  2014.11.30 02:56:39 ~poł.św R

Co Nas obchodzi jej kadencja. Skoro wcześniej ustawią sobie w szpitaliku konkursy na oddziałowe, a Nas położne z Bloku Porodowego przesuną na połogi, aby Porodową obstawić położnymi z Wołomina. Po co było pracować na renomę tego Szpitala. Niszczą go ci dorobkiewicze.

#223  2014.12.05 20:43:47 ~do 222 :)

Przesławska. Przepraszam. Przewodnicząca - wyleci za rok ( koniec kadencji. Wiemy. Powinna już dawno. ), a kiedy jej przyjaciółka i tzw ? działaczka pani Żurańska - tzw. Nasza obecna Naczelna ? ( pożal się Boże. Robią z nami, co chcą, a Ta k. nic.

#224  2014.12.11 11:56:45 ~do 223

No i odezwała.Pisz za siebie i się podpisz,słownictwo adekwatne do twojej pracy- przed oczami tylko zera. O jakim wizerunku piszesz. Wreszcie będą zmiany, przez 20 lat blok okupowany przez kilka położnych.A może za darmo popracujesz na rzecz środowiska- będą wybory.Wstyd nam za taki rynsztok-zmień pracę póki czas (tylko kto cię zatrudni)bo teraz to sobie popracujesz za pensję.Reprezentujesz bagno . My pracownicy szpitala nie utożsamiamy się z chamstwem i kłamstwami( delikatnie mówiąc)- wstydź się.

#225  2014.12.15 13:41:08 ~do 223

Ty pożal się Boże położno, zamilcz i wstydu oszczędź.Jeszcze mało-spójrz dookoła to już nie te czasy-idzie nowe ,zastanów się .Brawo 224- trzeba reagować na braki w wychowaniu.Grunt się wali pod nogami i odpowiedzią staje się obrażanie innych.A co sama robisz-liczysz kasę i zmieniasz samochody-ale to już niedługo.

#226  2015.01.03 15:05:26 ~??? !

! do 225 - żałosne płaczki i mochery byłego Wodza. Dobrała sobie p. Zofia Ekipę; a co z oficjalnym poparciem Wodza przez panią jako przewodniczącą ZZ. Brak. Brak, bo tego oczekiwał Ratusz. Sami hipokryci. Tak opluwasz personel i położne. Można by rzec, że w Swym mniemaniu jedynie Ty i te Twoje wyselekcjonowane funkcyjne pracujecie w Tym Szpitalu, a Twe stanowisko jest zależne od potrzeby chwili. To jest chore.

#227  2015.01.09 20:14:01 ~xxxl

No i karty zostały rozdane. Ustawione przez ZŻ wybory zostały zakończone. Ona sama wie, że niewiele osób ją akceptuje i musiała "obudować się" podległymi jej służebnicami, które teraz muszą jej zawdzięczać swoje stanowiska. Można by rzec - "wybory zostały sfałszowane", i cóż z tego wynika? Pani ZŻ, tak się buduje swoją pozycję?

#228  2015.01.15 07:06:52 ~do xxx

Skąd tyle zawiści. To co piszesz to zapewne twoje własne doswiadczenia.Jak można tak się wypowiadać na forum i tak oceniać naszą pracę ( pielęgniarki.położne)i zaangażowanie.Możemy na podstawie twioch wypowidzi ocenić ciebie- fałszywa położna.Wstydź się.Niewiarygodne jak można oceniać naszą pracę w ten sposób- dno.Te wypowiedzi powinny trafić do komisji etycznej i powinnaś ponieść surowe konsekwencje.Jeśli nie odpowiada ci praca w naszym zespole to zmień miejsce pracy , może zawód. Wstydź się .

#229  2015.01.15 16:10:02 ~czas !

Czas. Aby pani - pani Zofio ( razem ze swymi załganymi służkami ) stanęła przed Komisją Etyki Zawodowej. Nie wątpię, że ten czas nie nastąpi. Samo sprowadzanie Szpitala i Jego usług na dno do tego doprowadzi. Powikłania, roszczenia pacjentów, zwiększająca się ilość naplywających skarg pacjentów - coraz bardziej obnażają waszą płytkość i małość. Co powie pani na temat narastającego deficytu finansowego Szpitala. Przyjdzie czas, że pani przyjaciółki Izbowe już pani nie ochronią. ZA PODŁOŚĆ PRZYJDZIE ZAPŁACIĆ.

#230  2015.01.15 16:39:35 ~Zespół

Do 228: A gdzie ten Zespół ? . Był, ale się zmył. Bo egoizm i poczucie bezkarności jednostek - zniszczyły altruizm i ideę Naszej pracy. Nie utożsamiaj się z Nami uzurpatorko bez kręgosłupa moralnego. Ilość porodów już zmalała. Operatywę też zaczymamy widzieć w czarnych barwach. Strach i trwoga. Jakich przemian jeszcze dokonacie, aby Nadzór przyśpieszył decyzyjność ? . No.Może nowa Rada Warszawy zrobi Tu porządek. ! .

#231  2015.01.15 18:29:51 ~do 229

Do jakiej komisji etyki. Przecież Zofia od lat działa w Izbach. Zmiemia jedynie Komisje tzw.problemowe, bo po skończonej kadencji nie może ponownie kandydować. W Izbach od lat -od czasu powołania Samorządu wciąż te same twarze - jak harpie przy ko.cie. Tu jedynie Sądy powszechne są władne i wyższe instancje Władzy. Piel. i poł. - miejmy się na baczności. A pretendentkom do Zawodu szczerze odradzam.

#232  2015.01.16 11:45:52 ~do 229

Kobieto- idż do specjalisty od głowy. Jesteś chora na władzę, Już u nas nie pracujesz , zajmij się pracą i nie osądzaj innych .Na takie bagno jakie prezentujesz szkoda słów.Ty nawet nie wiesz o czym piszesz- bzdury, brednie, fałsz, zawiść ,cały czas konfabulujesz i oceniasz innych biorąc pod uwagę swoje własne chore i niezgodne z prawem i etyką postępowanie.Uczepiłaś się jak rzep kilku osób -jaki masz cel i co tobą kieruje wiemy.Podłość , obłuda, buta i chora głowa to cechy twojej osoby.Szkoda słów i czasu na odnoszenie się do pisanych przez ciebie bredni.

#233  2015.01.16 11:52:41 ~do 230

Co ty piszesz . Ludzie tego nie da się czytać.Zamilcz wreszcie .Jak cię świerzbią łapy to na nich usiądz.

#234  2015.01.16 14:58:50 ~no tak.

Z. Ż. Twe zupełnie pozbawione merytoryki wypowiedzi - świadczą, o Twej ograniczonej inteligencji, a jej braki kreują Twój wizerunek. Czuć malizną. Płycizna moralna i emocjonalna. Czy ktoś Cię skrzywdził, zgwałcił. , że stałaś się odizolowana społecznie ? . Twa mentalność dziewczynki poraża. Nie ośmieszaj się dodatkowo tymi pustymi wpisami. One Cię jedynie pogrążają i ośmieszają, a przez to niestety także i Nas. Żałosne i smutne. To realia Naszej pracy.

#235  2015.01.16 16:38:59 ~pracownicy

Skończ waść- wstydu oszczędź.Zejdź z naszych ludzi. Podpisy pod wpisami <> żenada.Pa pa pa.

#236  2015.01.16 17:46:41 ~tak

Zofio. Ty nie jesteś pracownikiem. Ty niestety jesteś Naszą przełożoną ! . Czemu dziś chowasz się za Naszymi plecami ? . Przecież jesteśmy Ci obojętne ! . Do koleżanek. Zaprzestańmy komentarzy - nie zniżajmy się do poziomu Naszej Zofii. Pozdrawiam WSZYSTKIE NASZE DZIEWCZYNY. Z każdego Oddziału. Trzymajmy się i nie Dajmy się.

#237  2015.02.02 21:47:32 ~pablo

Ludzie. Czytano 5000 razy. Sprawa dla Reportera - prawie 12000 razy ! . Mamy Władze ? , Czy frajerki ? .

#238  2015.02.05 00:06:04 ~gość

Masz rację Pablo. Za mało Nas tam facetów, a głupie baby trzymają się stanowisk; a nie faktów. Dziewczyna z artykułu mogła Nas wynieść na piedestał. Co One zrobiły ? Zgnoiły Ją, choć powinny brać przykład. Kończę. Dziś pracuję, a nad startem w Wybotach. - zadtanowię się. Czy mie czas zerwać Układy. Myślę nad propozycją liczenia głosów na Zjeździe.

#239  2015.03.03 22:48:33 ~IZBO

HAŃBA. Zafundujcie Nam jeszcze strajki. HAŃBA. ( społeczna degeneracja ).

#240  2015.04.07 08:57:23 ~protest

Dziś protest personelu med. przed Kancelarią Premiera. Co na to Samorząd Piel. Czy nadal ślepy i głuchy na potrzeby grupy Zawodowej. Czy nadal będzie bezczynnie i bez reakcji trwał jak w przedmiotowej sprawie. Po co tam jesteście. Nie macie woli reagowania, to podajcie się do dymisji. Może lepiej zacznijcie sprzedawać marchewki.

#241  2016.05.31 11:50:54 ~CZD

Tak oto zakłamanie Polityki Zdrowotnej zbiera dziś owoce. Kłamią publicznie w Naszej sprawie. Lżą Naszej godności. Ministerstwo nadal ignoruje, a ten niby Samorząd nadal bierny ! . Czy wytrwamy ! . Gdzie te zmiany ! , czy znowu polegają na zmianie stołków.