Interwencja w sprawie członka samorządu pielęgniarek i położnych do władz izby pip. 5 marca. Mamy 4 kwietnia. I co? Brak odzewu!?

2 min czytania
AktualnościSprawa położnej Agnieszki Plak
Interwencja w sprawie członka samorządu pielęgniarek i położnych do władz izby pip. 5 marca. Mamy 4 kwietnia. I co? Brak odzewu!?

……………………………………..

                                                       Warszawa, dn. 05.03.2014
                                                                                            

Ewa Przesławska

                      PRZEWODNICZĄCA WARSZAWSKIEJ OKRĘGOWEJ IZBY

       PIELĘGNIAREK I POŁOŻNYCH

Warszawa

.
Szanowna Pani Przewodnicząca,

.
Zwracamy się z ogromną prośbą o aktywne działania i pomoc w sprawie Pani Agnieszki Plak, która bezprawnie została zwolniona z pracy ze stanowiska Starszej Położnej w szpitalu im. Św. Rodziny w Warszawie.
Zdecydowaliśmy się na napisanie kilku listów otwartych do najwyższych władz Państwowych oraz do władz grupy zawodowej, do której od wielu lat należy Agnieszka Plak, aby pomóc jej odzyskać utracone życie.
Jeden z listów jest skierowany do Pani, ponieważ wiemy, że doskonale zna Pani sprawę i może Pani pomóc Pani Agnieszce – doświadczonej i bardzo kompetentnej osobie, wrócić do czynnego wykonywania zawodu położnej.
Prosimy Panią, aby nie akceptowała Pani niszczenia z premedytacją osoby, która, jako jedna z nielicznych nigdy nie zapomniała, co znaczy słowo SŁUŻBA w grupie zawodowej, tzw. służbie zdrowia.
Prosimy o ponowne zaangażowanie się w sprawę Pani Agnieszki, która mimo wygranej sprawy w sądzie pracy, nie może wrócić do pracy w w/w szpitalu ani znaleźć pracy w innej placówce szpitalnej. Która skazana jest na nierówną walkę z osobami pozbawionymi skrupułów, które piastują wysokie stanowiska Państwowe.
Prawa Pani Agnieszki, a także prawa innych pracowników szpitala im. Św. Rodziny są notorycznie łamane i nie powinno być na to zgody.
Pani Agnieszka Plak, od kilku lat walczy z układami i czarnym PR, który jest dziełem Dyrektora Szpitala im. Św. Rodziny Pana Bogdana Chazana i Pani Wiesławy Kłos – byłej dr. Finansowej tego szpitala, która obecnie pełni obowiązki Prezesa NFZ.
Bardzo prosimy o pomoc, ponieważ nadal wierzymy, że żyjemy w Państwie prawa, a nie układów.
Bardzo zależy nam na tym, aby Pani Agnieszka Plak, odzyskała swoje dobre imię oraz pracę, która jest jej największą pasją. Dzięki temu pacjentki będą mogły korzystać z jej fachowej opieki medycznej.

Wszystkie szczegóły dotyczące sprawy Pani Agnieszki Plak oraz dane kontaktowe do Pani Agnieszki, znajdują się na stronie www.agnieszkaplak.pl.

Z wyrazami szacunku:
Oddane Pacjentki Agnieszki Plak,
Wieloletni współpracownicy Agnieszki Plak
Przyjaciele Agnieszki Plak
oraz wszyscy ludzie, dla których prawda, moralność i życie innych ludzi ma znaczenie

.

Zobacz więcej informacji w sprawie położnej Agnieszki Plak Ponad 100 KOMENTARZY!

.

Zapraszamy na stronę www.agnieszkaplak.pl
oraz na FB na stronę: „Ratujmy Agnieszkę Plak – Doskonałą i Doświadczoną Położną o Wielkim Sercu”
Tylko tam jest prawdziwa historia Agnieszki Plak

.

Komentarze

Oceń artykuł

Średnia ocen: 0 / 5. Ilość głosów: 0

Bądź pierwszym, który oceni wpis

7489 artykułów

O autorze

Czynny zawodowo specjalista w dziedzinie pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej terapii. Były członek Okręgowej i Naczelnej Izby oraz delegat na Zjazd Krajowy samorządu zawodowego. Założyciel Ogólnopolskiego Portalu oraz Gazety Pielęgniarek i Położnych.
Artykuły
Zobacz także
AktualnościPaństwowy egzamin pielęgniarek i położnych.Szkolenie pielęgniarek i położnych

Jak sobie radzą pielęgniarki - trwają egzaminy specjalizacyjne.

1 min czytania
Szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie pielęgniarstwa geriatrycznego Szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie pielęgniarstwa geriatrycznego ma na celu zdobycie przez pielęgniarkę specjalistycznej wiedzy z zakresu…
AktualnościPraktyka zawodowa

Uwaga pielęgniarki – Pierwszym, co sprawdza kontrola jest adrenalina.

2 min czytania
Praktyka zawodowa pielęgniarek i położnych W dniu dzisiejszym redakcja Ogólnopolskiego Portalu Pielęgniarek i Położnych porusza temat dotyczący jednego z aspektów praktyki zawodowej….
Aktualności

Pielęgniarki wspominają szkołę życia.

3 min czytania
Wspomnienia czasów Liceum Medycznego 1 września kojarzy nam się z rozpoczynającym się nowym rokiem szkolnym. Dzieci i młodzież zaczynają nową przygodę, a…
Komentarze