Interwencja w sprawie członka samorządu pielęgniarek i położnych do władz izby pip. 5 marca. Mamy 4 kwietnia. I co? Brak odzewu!?

2 min czytania
AktualnościSprawa położnej Agnieszki Plak
Interwencja w sprawie członka samorządu pielęgniarek i położnych do władz izby pip. 5 marca. Mamy 4 kwietnia. I co? Brak odzewu!?

……………………………………..

                                                       Warszawa, dn. 05.03.2014
                                                                                            

Ewa Przesławska

                      PRZEWODNICZĄCA WARSZAWSKIEJ OKRĘGOWEJ IZBY

       PIELĘGNIAREK I POŁOŻNYCH

Warszawa

.
Szanowna Pani Przewodnicząca,

.
Zwracamy się z ogromną prośbą o aktywne działania i pomoc w sprawie Pani Agnieszki Plak, która bezprawnie została zwolniona z pracy ze stanowiska Starszej Położnej w szpitalu im. Św. Rodziny w Warszawie.
Zdecydowaliśmy się na napisanie kilku listów otwartych do najwyższych władz Państwowych oraz do władz grupy zawodowej, do której od wielu lat należy Agnieszka Plak, aby pomóc jej odzyskać utracone życie.
Jeden z listów jest skierowany do Pani, ponieważ wiemy, że doskonale zna Pani sprawę i może Pani pomóc Pani Agnieszce – doświadczonej i bardzo kompetentnej osobie, wrócić do czynnego wykonywania zawodu położnej.
Prosimy Panią, aby nie akceptowała Pani niszczenia z premedytacją osoby, która, jako jedna z nielicznych nigdy nie zapomniała, co znaczy słowo SŁUŻBA w grupie zawodowej, tzw. służbie zdrowia.
Prosimy o ponowne zaangażowanie się w sprawę Pani Agnieszki, która mimo wygranej sprawy w sądzie pracy, nie może wrócić do pracy w w/w szpitalu ani znaleźć pracy w innej placówce szpitalnej. Która skazana jest na nierówną walkę z osobami pozbawionymi skrupułów, które piastują wysokie stanowiska Państwowe.
Prawa Pani Agnieszki, a także prawa innych pracowników szpitala im. Św. Rodziny są notorycznie łamane i nie powinno być na to zgody.
Pani Agnieszka Plak, od kilku lat walczy z układami i czarnym PR, który jest dziełem Dyrektora Szpitala im. Św. Rodziny Pana Bogdana Chazana i Pani Wiesławy Kłos – byłej dr. Finansowej tego szpitala, która obecnie pełni obowiązki Prezesa NFZ.
Bardzo prosimy o pomoc, ponieważ nadal wierzymy, że żyjemy w Państwie prawa, a nie układów.
Bardzo zależy nam na tym, aby Pani Agnieszka Plak, odzyskała swoje dobre imię oraz pracę, która jest jej największą pasją. Dzięki temu pacjentki będą mogły korzystać z jej fachowej opieki medycznej.

Wszystkie szczegóły dotyczące sprawy Pani Agnieszki Plak oraz dane kontaktowe do Pani Agnieszki, znajdują się na stronie www.agnieszkaplak.pl.

Z wyrazami szacunku:
Oddane Pacjentki Agnieszki Plak,
Wieloletni współpracownicy Agnieszki Plak
Przyjaciele Agnieszki Plak
oraz wszyscy ludzie, dla których prawda, moralność i życie innych ludzi ma znaczenie

.

Zobacz więcej informacji w sprawie położnej Agnieszki Plak Ponad 100 KOMENTARZY!

.

Zapraszamy na stronę www.agnieszkaplak.pl
oraz na FB na stronę: „Ratujmy Agnieszkę Plak – Doskonałą i Doświadczoną Położną o Wielkim Sercu”
Tylko tam jest prawdziwa historia Agnieszki Plak

.

Komentarze

Oceń artykuł

Średnia ocen: 0 / 5. Ilość głosów: 0

Bądź pierwszym, który oceni wpis

7273 artykułów

O autorze

Czynny zawodowo specjalista w dziedzinie pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej terapii. Były członek Okręgowej i Naczelnej Izby oraz delegat na Zjazd Krajowy samorządu zawodowego. Założyciel Ogólnopolskiego Portalu oraz Gazety Pielęgniarek i Położnych.
Artykuły
Zobacz także
AktualnościNormy zatrudnienia

Głos pielęgniarek o normach zatrudnienia.

2 min czytania
Trwa walka o przywrócenie czegoś, co nigdy nie weszło w życie… Stanowisko Prezydium Naczelnej Rady Pielęgniarek i Położnych z dnia 5 października 2021 r….
AktualnościNowa siatka płac

Współczynniki pracy pielęgniarek– jest ważny kompromis.

4 min czytania
Obowiązująca tabela wynagrodzeń pielęgniarek i położnych jest niesprawiedliwa i dyskryminująca w zakresie podziału na grupy W dniu wczorajszym na Ogólnopolskim Portalu Pielęgniarek…
AktualnościOferty pracy

Dodatkowa praca dla pielęgniarki. 82 godziny miesięcznie.

1 min czytania
Oferta pracy dodatkowej dla pielęgniarek Miejsce pracy: Chełm. Zakres obowiązków: Obsługa PEG, zmiana opatrunków przy PEG-u, odsysanie, zakładanie cewnika zewnętrznego. Rodzaj umowy:…
Komentarze