Ratownicy mieli zastąpić pielęgniarki na oddziale wewnętrznym. Skończyło się na dyscyplinarnych zwolnieniach!

Ratownicy na szpitalnych oddziałach

 

      

      

Komentarze użytkowników

#1  2016.11.18 12:41:01 ~do redakto

,ALE TO JUŻ BYŁO I NIECH NIE WRACA WIĘCEJ" !

#2  2016.11.18 13:54:08 ~piel.

Do redakcji ! Bardzo prosimy o nie powielanie starych informacji, bo to już nam wychodzi bokiem.Oczekujemy wiadomości na bieżąco.

#3  2016.11.18 14:07:55 Redakcja Portalu

Informacje ważne dla środowiska pielęgniarek i położnych są i będą publikowane ponownie (nawet kilkakrotnie! ) według uznania redakcji Portalu. Pozdrawiam wszystkich Mariusz Mielcarek

#4  2016.11.18 17:30:15 ~Pielęgniar

To niech szanowna REDAKCJA sama to sobie czyta.

#5  2016.11.18 17:31:50 ~gość

W kółko to samo! Ktoś tu ma demencję?

#6  2016.11.18 18:40:44 ~B.

Do #3 .według uznania redakcji Portalu.i wszystko jasne. A gdzie "dobra zmiana" po "dobrym roku"?

#7  2016.11.18 19:21:54 ~Ala

Przez Izby Pielegniarskie ,ktore nie wydaly nam Prawa Wyk.Zawodu przed 1 sierpnia 2016 r /po ukonczeniu studiow licencjackich/prace rozpoczelysmy w polowie sierpnia,czyli po czasie gdy szpital podawal liste pielegniarek do podwyzki do NFZ .obowiazujace od 1 wrzesnia CALY ROK PRACUJEMY BEZ PODWYZKI BRUTTO BRUTTO.Skandal.

#8  2016.11.18 23:07:58 ~Do Ala

Dopiero podjęłyście pierwszą pracę , bardzo niewiele potraficie , nie pracujecie samodzielnie a już byście chciały podwyżkę . To doprawdy SKANDAL

#9  2016.11.19 05:10:38 ~do 8

W Lublinie jest szpitalik,gdzie młode po licencjacie mają więcej od starych,doświadczonych

#10  2016.11.19 09:02:16 ~do Ala

Jestes beszczelna . Nie podpisuje sie pod pani komentarzem. Napisala Pielegniarka z 20 letnim stazem po liceum!

#11  2016.11.19 09:03:53 ~do 8

Przepraszam powyzszy komnetarze nie byl do Ali !

#12  2016.11.19 16:32:19 ~Mona

Jasne, najlepiej aby młode harowały za darmo, a Wam dać po 5 tysięcy, bo przecież jesteście nieomylne i wszystko najlepiej umiecie. Wasze licea przecież były najlepsze w świecie i do pracy szłyście umiejąc wszystko.

#13  2016.11.19 18:57:52 ~Luna.

Właśnie przez takie wasze podejście jesteście tak traktowane czy słyszalyscie kiedyś coś takiego wśród lekarzy, nikt was nie doceni bo wy same siebie nawzajem nie szanujecie.