Najlepsza pielęgniarka w Wielkopolsce: "Kocham to robić. Kocham moich pacjentów, kocham moją pracę i kocham ten zawód."

Pielęgniarstwo 2018


Zobacz także:

Aktualności według działów - Asystent lekarza a zawód pielęgniarki.

Pielęgniarka „asystentem lekarza”? - artykuł z lutowego wydania ogólnopolskiego miesięcznika branżowego pielęgniarek i położnych pielegniarki.info.pl - nakład 30 tysięcy egzemplarzy.

Asystent lekarza a zawód pielęgniarki. Zobacz stanowisko ministerstwa zdrowia w tej sprawie...

(3) Profesor Marian Zembala pisze do Ministra Konstantego Radziwiłła o potrzebie utworzenia w Polsce nowej profesji "asystenta lekarza". Profesor pisze: "Nowy zawód mógłby zostać wprowadzony jako nowa specjalizacja w pielęgniarstwie – asystenta lekarza chirurga". I stawia pytania...

(2) Profesor Marian Zembala pisze do Ministra Konstantego Radziwiłła o potrzebie utworzenia w Polsce nowej profesji "asystenta lekarza". Prof. pisze gdzie przedstawiciele nowego zawodu mogliby znaleźć zatrudnienie. Ma na myśli także pielęgniarki...

(1) Profesor Marian Zembala pisze do Ministra Konstantego Radziwiłła o potrzebie utworzenia w Polsce nowej profesji "asystenta lekarza". Okazuje się, że w Polsce przeprowadzono już pilotaż w przedmiotowej sprawie. Duże zainteresowanie wykazali absolwenci Wydziału Pielęgniarstwa...

Komentarze użytkowników

#1  2018.01.05 18:47:23 ~epidemia

Najlepsza pielęgniarka nie powinna mieć takich paznokci, pewnych zasad powinno się przestrzegać , a może się mylę - służba czy ochrona zdrowia ?

#2  2018.01.05 19:48:14 ~Gg

Gratulacje w tej służbie i usługi wania bardzo nie lubię tych słów ale mimo to gtatuluje

#3  2018.01.05 19:50:54 ~piel.epi

Do #1 Ta pani nie była w pracy na dyżurze tylko udzielała wywiadu,uważasz, iż powinna wyglądać jak " garkotłuk"? Takie są właśnie koleżanki pielęgniarki, tylko plują jadem!

#4  2018.01.05 20:59:54 ~MeadowDew

I ja też gratuluję :)

#5  2018.01.05 21:03:01 ~piel/

Jak już to się opiekuje chorymi a nie ich obsługuje i usługuje.no ale należą się gratulacje tak czy siak.

#6  2018.01.05 22:17:57 ~piele...

Zamiast wspierać koleżankę po fachu to komentują i błędy wyliczają . ale niestety tak jest w naszym środowisku pielęgniarskim.

#7  2018.01.06 11:38:42 ~12 MAJA!

Witam. Serdeczne gratulacje. Rozumiem, że pani laureatka była w emocjach w związku z wywiadem i użyła niewłaściwych słów- jesteśmy pod "obstrzałem" z każdej strony i należy się kontrolować w doborze słów. Jest to trudne ale możliwe i zmierzające do poprawy wizerunku polskiej pielęgniarki. A tak naprawdę powinno zacząć się w samym środowisku pielęgniarskim.Zawsze powtarzam ,że jesteśmy mądrymi i wykształconymi osobami i możemy pracować nad swoim zachowaniem wobec siebie. Życzę tego nam wszystkim w Nowym Roku:):):)

#8  2018.01.06 12:13:57 ~plg

"Nie jestem asertywna ,nie potrafię odmawiać"Taka- siostra.A te jeśli czegoś się domagają,dla dobra pacjenta i dla zawodu,nazwane są pieniaczkami,mówi się,że są agresywne,niemoralne itp.Bo są kierownictwu niewygodne. Ta pani niech pracuje jak chce,ale dla nmie nie jest to tak do końca wzór,albo jest tu mało podanych informacji.Więc nie oceniam.

#9  2018.01.06 22:38:43 ~ja

Pewnie z PISU ! :)

#10  2018.01.06 22:41:20 ~inna

Takich pielęgniarek jest dużo ale w jakich warunkach pracują? walczcie o poprawę, normy, godne płace a nie tylko lizusostwo na własny wizerunek !

#11  2018.01.06 22:42:26 ~ema

Do 10 popieram a ze zdjęcia widać że, dupowłaz! I tyle w temacie!

#12  2018.01.06 22:50:49 ~opinia

Zaczęła medycynę i rady nie dała - to na pielęgniarstwo - akurat ta wypowiedż to potwierdza. Pielęgniarki to często Beaty. Oddziałowa pożal się boże ten wygląd a wypowiedż "poprawnie wykonuje zadania" jak za komuny, prostactwo.Pielęgniarki często nie potrafią ładnie i profesjonalnie mówić. A i myślenie mocno ograniczone, zaharowane na kilku etatach, nie odważne !

#13  2018.01.06 22:51:38 ~i ja

Do 11 zgadzam się w pełni

#14  2018.01.06 22:52:57 ~obser

Do 12 prawda

#15  2018.01.07 08:47:05 ~Piel.

Kocham to robić ojojoj śmiechu warte - przesada w określeniu

#16  2018.01.07 08:49:29 ~Piel.

I po co te wybory mis pielęgniarstwa? Lekarze takimi cudami się nie pasjonują tylko mądrze walczą o swoje! U nas jak zwykle jaka to ja jestem.itd. A gdzie działaczki te najlepsze związkowe?

#17  2018.01.07 08:55:18 ~zdrowie

Do 3 nie masz racji paznokcie mogą być ale nie do tej aparycji. Ta kobieta jest chora albo zaharowana - worki pod oczami i cera to poważny sygnał.A skromniejsze paznokcie nie powodowały by takiego aż kontrastu.No i te liczne nocki robią swoje - dlaczego obecnie jest dużo otyłych pielęgniarek - szczególnie tych młodszych? Odp. prosta - śmieciowe jedzenie na nocach, brak snu, dużo zarwanych nocy.

#18  2018.01.07 13:45:47 ~???

A jakie ma wykształcenie i do jakiej grupy płacowej jest zaliczona.

#19  2018.01.07 17:53:53 ~siostra

Aż mi się przykro zrobiło.Obraz nędzy i rozpaczy, a zęby wołają wprost o pomstę do nieba. Ładna promocja zdrowia i zawodu. Na pewno zachęci wiele młodych dziewcząt.

#20  2018.01.07 18:16:29 ~pll

Prawdziwy obraz pielęgniarki,haruje,nie ma czasu dla siebie,mało zarabia.A tu tylko takie wyróżnienie.

#21  2018.01.07 20:15:19 ~Mgr, specj

Wszystko dobrze. Ale nie podoba mi się opinią Pani Oddziałowe, poprawnie wykonuje obowiązki. Poprawnie, to chyba nie jest zbyt nadzwyczajne określenie. Czyli robi, bo robi, ale niczym się nie wyróżnia. Przykre. Ta ka osobę Oddziałowa powinna wychwalac. Jaka jest empatyczna, sumienna, obowiązkowa, odpowiedzialna. Bardzo dobrze wykonuje obowiązki, z oddaniem. Tak mi się wydaje, że Siostra Oddziałowa nie jest zachwycona. Już bardziej Pan Dyrektor docenia pracownika.

#22  2018.01.07 20:59:20 ~Piel

Usługujący dupowłaz, nieasertywny, będący na każde zawołanie, nie potrafi odmówić, kochajacy to co robi (śmiechu warte) i wykonujący swe obowiązki jedynie poprawnie (wedle słów zazdrosnej oddziałowej). Żenada i tragedia! Kolejna szara, otyła posługaczka z worami pod oczami i tyle w temacie! Nędzny obraz polskiej pielęgniarki i jej relacji z paniusią w osobie oddziałowej, której stołek w Polsce należy się dożywotnio, bez względu na to, co sobą reprezentuje!

#23  2018.01.07 20:59:21 ~Piel

Usługujący dupowłaz, nieasertywny, będący na każde zawołanie, nie potrafi odmówić, kochajacy to co robi (śmiechu warte) i wykonujący swe obowiązki jedynie poprawnie (wedle słów zazdrosnej oddziałowej). Żenada i tragedia! Kolejna szara, otyła posługaczka z worami pod oczami i tyle w temacie! Nędzny obraz polskiej pielęgniarki i jej relacji z paniusią w osobie oddziałowej, której stołek w Polsce należy się dożywotnio, bez względu na to, co sobą reprezentuje!

#24  2018.01.07 21:06:02 ~ja

Pan dyrektor powiedział bardzo ładnie o szpitalu i że najwieksza jest zasługa pielęgniarki i jak osobowości. A Pani oddziałowa w pierwszych słowach wyskakuje o POPRAWNYM wykonywaniu obowiązków przez PODLEGŁĄ jej pielęgniarkę.

#25  2018.01.07 21:20:26 ~ona pieleg

Szkoda czytać tych komentarzy .Żaaaaal drogie koleżanki

#26  2018.01.07 23:24:07 ~ja

Do 23 super

#27  2018.01.07 23:25:38 ~jo

Do 16 dobre !

#28  2018.01.08 07:15:22 ~kinia

Do 16-tez zwróciłam uwagę na zęby, to jakaś masakra i tak nas właśnie widzą niestety

#29  2018.01.13 14:01:11 ~Do #28

Myślę, że w następnym tego typu plebiscycie zwycięzcę wytypuje stomatolog. I nie będzie, jak piszesz, masakry.

#30  2018.01.15 12:05:20 ~i ja

Do 29 komentarz bez sensu i logiki - zaharowane pielęgniarki (kasa jest! ) a wygląd? zacznijcie od tuszy! - dużo jest otyłych pielęgniarek no i co dietetyk za rok ma wtypować zwycięzcę wg 29? Nie ośmieszaj się, jak nas widzą#####

#31  2018.01.15 17:15:44 ~Do #30

Czas chyba skończyć z plebiscytami na najlepszą pielęgniarkę i zastąpić konkursem na miss. Zupełnie nie zrozumiałaś komentarza #28 i aluzji zawartej w komentarzu #29 co wprawdzie zmniejsza Twoje szanse w plebiscycie na najlepszą pielęgniarkę, ale może zatem na miss ?