Szpital ogłasza przetarg na świadczenia zdrowotne udzielane przez 12 pielęgniarek na SOR. Zobacz jakie szkolenia będą musiały ukończyć pielęgniarki w ciągu 1 roku umowy. Szpital oceniając oferty pielęgniarek będzie punktował: rodzaj wykształcenia, doświadczenie zawodowe, posiadanie specjalizacji, kursu kwalifikacyjnego.

Pielęgniarki kontraktowe.


Więcej szczegółowych informacji na stronie szpitala

Zobacz także:

Aktualności według działów - pielęgniarka kontraktowa
 

Komentarze użytkowników

#1  2018.01.23 21:17:58 ~bez szacun

Niedługo takie ogłoszenie będzie budziło śmiech z powodu braku chętnych zawód pielęgniarki zaczyna być omijany szerokim łukiem wśród młodych ostrzegam naiwnych wpadniecie jak śliwki brak szacunku brak promocji zawodu tak szumnie zapowiadanej przez p.Szczurek - zresztą i tak młodych dziś nikt nie oszuka !

#2  2018.01.23 21:19:17 ~pazerne

Ale pazerne juz wyczuly miodek - ha

#3  2018.01.23 22:06:19 ~Pielęgniar

Całkiem sensowne kryteria.

#4  2018.01.23 23:15:37 ~Majkel

No ja myślę, że pielęgniarkom potrzeba już nie tylko magisterka ale i doktoraty :D Wszak robienie zastrzyków to wyższa jazda ;)

#5  2018.01.24 05:00:05 ~Piel

Najważniejsze, to mijanie się z rzeczywistością i dobre samopoczucie. Muszą trzymać fason. Orkiestra na Titanicu grała do końca - na filmie - tyle , że dla podtrzymania na duchu. Tutaj - nie wiadomo. Sztaudinger pisał we fraszce o Mędrcu - Nawet o tym nie wiedział, że ma na dupie przedział.

#6  2018.01.24 12:37:56 ~pielęgniar

Ciekawe ile bedzie chętnych postępowanie co najmniej jak by płacili ze 300zł na h. Ciekawe ile będą płacić?

#7  2018.01.24 12:57:06 ~ja

I już zachwyty nad kolejnymi podziałami

#8  2018.01.26 11:02:43 ~Piel.dyp.

Śmiech na sali ! Jak zwykle tylko kasa kasa a ja się Pytam A ile personelu ? Bo jak mam zarabiać nawet 50 czy 10 tyś.a padać na pysk po każdym dyżurze to dzięki bardzo.Mlodziezy nie polecam Szkoda Zdrowia .Teraz nie o kasę ale bezpieczna pracę trzeba zawalczyć i czas na posiłek czy wypicie kawy Wszędzie tak jest według Bhp coś się należy Tylko w naszej pracy nigdy nie mamy czasu na reset mózgu!

#9  2018.01.26 11:18:00 ~Piel.dyp.

Jakie błędy że nie został pokazany ? CO jest?

#10  2018.01.28 05:44:32 ~Do #9