Pomoc dla pielegniarki w zebraniu ankiety pt. „Mobbing pielęgniarek w opiece stacjonarnej a bezpieczeństwo pacjenta”.

1 min czytania
Aktualności
Pomoc dla pielegniarki w zebraniu ankiety pt. „Mobbing pielęgniarek w opiece stacjonarnej a bezpieczeństwo pacjenta”.

Badania wśród pielęgniarek

Witam serdecznie,

mam na imię Aneta i jestem studentką studiów magisterskich na kierunku Pielęgniarstwo na Uczelni Medycznej im. Marii Skłodowskiej- Curie w Warszawie. Jestem również czynną zawodowo pielęgniarką z ponad 20 letnim stażem, która aktualnie podnosi swoje kwalifikacje zawodowe. Zgodnie z zaleceniem mojej promotor ankietę do swojej pracy magisterskiej mogę skierować do pielęgniarek przez Internet tylko za pośrednictwem Portalu Pielęgniarek i Położnych.

Zwracam się z uprzejmą prośbą o pomoc i wzięcie udziału w badaniu, pt. „Mobbing pielęgniarek w opiece stacjonarnej a bezpieczeństwo pacjenta”. Przez pytania zawarte w ankiecie chciałabym poznać skalę występowania mobbingu wśród pielęgniarek oraz zbadać zależność pomiędzy tym zjawiskiem, a bezpieczeństwem pacjenta.

Uzyskane informacje pozostaną poufne, będą przetwarzane anonimowo i posłużą tylko do celów naukowych. Wypełnienie ankiety jest równoznaczne z wyrażaniem świadomej zgody na udział w badaniu oraz przetworzenie zanonimizowanych danych do celów naukowych. 

Wypełnienie ankiety zajmie kilka minut.

Zegarki

Cena 53,00 zł

Stopki medycyna

Cena 26,99 zł

Pins czepek

Cena 19,00 zł
Komentarze

Oceń artykuł

Średnia ocen: 4.5 / 5. Ilość głosów: 2

Bądź pierwszym, który oceni wpis

763 artykułów

O autorze

Sekretarz redakcji, redaktor, specjalista ds. marketingu, reklamy i promocji. Koordynator wydawnictwa Ogólnopolskiej Gazety oraz Portalu Pielęgniarek i Położnych.
Artykuły
Zobacz także
Aktualności

Specjalne rabaty dla pielęgniarek i położnych.

1 min czytania
Profesjonalna i stylowa odzież medyczna dla pielęgniarek i położnych Praca medyków to nieustanne wyzwania i ogromne zaangażowanie, a więc warto zadbać o…
AktualnościOrzecznictwo sądowePraktyka zawodowa

Pielęgniarki – Sąd stwierdził: niedopuszczalne było niezakręcenie kranika centralki i jego wymiana po dobie. Odszkodowanie – 150 tys. PLN.

5 min czytania
Praktyka pielęgniarek – biegły: płyn przesiękowy (wysiękowy?) na skórze w miejscu wkłucia, w bezpośredniej styczności z zewnętrzną powierzchnią cewnika naczyniowego był pożywką…
AktualnościOrzecznictwo sądowePraktyka zawodowa

Pielęgniarki – sąd o skutkach otwartego wkłucia centralnego z kranikiem trójdrożnym. Chora straciła 200-300 ml krwi.

3 min czytania
Po niepożądanym zdarzeniu przez niewymieniony kranik trójdzielny pielęgniarki nadal podawały płyny, leki, mieszanki żywieniowe. Sąd Okręgowy w uzasadnieniu do wyroku zauważył: (…)…
Komentarze