15 października – 2008 roku – Informacja od Wojewody Zachodniopomorskiego o wszczęciu postępowania kontrolnego przez Konsultanta Wojewódzkiego w Dziedzinie Pielęgniarstwa oraz stanowisko Starosty w Drawsku Pomorskim i Dyrektora Szpitala Powiatowego.

1 min czytania
AktualnościNie dajmy się!Sprawa w Szpitalu Powiatowym w Drawsku Pomorskim.
15 października – 2008 roku – Informacja od Wojewody Zachodniopomorskiego o wszczęciu postępowania kontrolnego przez Konsultanta Wojewódzkiego w Dziedzinie Pielęgniarstwa oraz stanowisko Starosty w Drawsku Pomorskim i Dyrektora Szpitala Powiatowego.

Szanowny Panie Redaktorze

W związku z informacjami portalu www.pielgniarki.info.pl Mariola Cieśla – dyrektor Wydziału Polityki Społecznej Zachodniopomorskiego Wojewódzkiego w Szczecinie pismem z 9 października 2008 r. poprosiła dyrektora Szpitala Powiatowego w Drawsku Pomorskim oraz Starostę Powiatu Drawskiego o pisemne ustosunkowanie się w terminie do 14 października 2008 r. do informacji przedstawionych przez Portal.

Jednocześnie na dziś (14 października) w szpitalu zaplanowana została kontrola, którą przeprowadzi Konsultant Wojewódzki w Dziedzinie Pielęgniarstwa Maria Smalec.

O odpowiedzi dyrektora szpitala i starosty oraz wynikach kontroli poinformujemy Państwa po ich otrzymaniu.

Z poważaniem

Agnieszka Muchla

Rzecznik Prasowy Wojewody

Biuro Prasowe Wojewody


 

Stanowisko Starosty Powiatu Drawsko Pomorskie 


 

Stanowisko Dyrektora Szpitala Powiatowego w Drawsku Pomorskim

 

Komentarze

Oceń artykuł

Średnia ocen: 0 / 5. Ilość głosów: 0

Bądź pierwszym, który oceni wpis

7998 artykułów

O autorze

Czynny zawodowo specjalista w dziedzinie pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej terapii. Były członek Okręgowej i Naczelnej Izby oraz delegat na Zjazd Krajowy samorządu zawodowego. Założyciel Ogólnopolskiego Portalu oraz Gazety Pielęgniarek i Położnych.
Artykuły
Zobacz także
Aktualności

Izby pielęgniarskie - wotum nieufności dla wiceprezesa.

2 min czytania
Działalność Naczelnej Izby Pielęgniarek i Położnych Ogólnopolskie Stowarzyszenie Położnych Rodzinnychul. Romana Maya 5664-500 Szamotuły Szamotuły, dnia 16.10.2023г. Stanowisko w sprawie artykułu opublikowanego…
AktualnościSzkolenia pielęgniarek i położnych

Szkolenia pielęgniarek - ponad 6 tys. pielęgniarek odbywa specjalizacje w jednej dziedzinie pielęgniarstwa.

1 min czytania
Szkolenie specjalizacyjne dla pielęgniarek Szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej opieki pozwala pielęgniarce objąć specjalistyczną opieką pacjentów w okresie okołooperacyjnym,…
AktualnościOdszkodowania dla pielęgniarek LMPielęgniarki z mgr pozywają szpitaleWynagrodzenia pielęgniarek

Zarobki pielęgniarek – poseł: ustawa jest zła, trzeba napisać ją od początku.

3 min czytania
W środę debata o wynagrodzeniach pielęgniarek. Zwycięży wazeliniarstwo czy potrzeba rozwiązania gigantycznego problemu W ostatnich artykułach redakcyjnych Ogólnopolskiego Portalu Pielęgniarek i Położnych…
Komentarze