15 października – 2008 roku – Informacja od Wojewody Zachodniopomorskiego o wszczęciu postępowania kontrolnego przez Konsultanta Wojewódzkiego w Dziedzinie Pielęgniarstwa oraz stanowisko Starosty w Drawsku Pomorskim i Dyrektora Szpitala Powiatowego.

1 min czytania
AktualnościNie dajmy się!Sprawa w Szpitalu Powiatowym w Drawsku Pomorskim.
15 października – 2008 roku – Informacja od Wojewody Zachodniopomorskiego o wszczęciu postępowania kontrolnego przez Konsultanta Wojewódzkiego w Dziedzinie Pielęgniarstwa oraz stanowisko Starosty w Drawsku Pomorskim i Dyrektora Szpitala Powiatowego.

Szanowny Panie Redaktorze

W związku z informacjami portalu www.pielgniarki.info.pl Mariola Cieśla – dyrektor Wydziału Polityki Społecznej Zachodniopomorskiego Wojewódzkiego w Szczecinie pismem z 9 października 2008 r. poprosiła dyrektora Szpitala Powiatowego w Drawsku Pomorskim oraz Starostę Powiatu Drawskiego o pisemne ustosunkowanie się w terminie do 14 października 2008 r. do informacji przedstawionych przez Portal.

Jednocześnie na dziś (14 października) w szpitalu zaplanowana została kontrola, którą przeprowadzi Konsultant Wojewódzki w Dziedzinie Pielęgniarstwa Maria Smalec.

O odpowiedzi dyrektora szpitala i starosty oraz wynikach kontroli poinformujemy Państwa po ich otrzymaniu.

Z poważaniem

Agnieszka Muchla

Rzecznik Prasowy Wojewody

Biuro Prasowe Wojewody


 

Stanowisko Starosty Powiatu Drawsko Pomorskie 


 

Stanowisko Dyrektora Szpitala Powiatowego w Drawsku Pomorskim

 

Komentarze

Oceń artykuł

Średnia ocen: 0 / 5. Ilość głosów: 0

Bądź pierwszym, który oceni wpis

8304 artykułów

O autorze

Czynny zawodowo specjalista w dziedzinie pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej terapii. Były członek Okręgowej i Naczelnej Izby oraz delegat na Zjazd Krajowy samorządu zawodowego. Założyciel Ogólnopolskiego Portalu oraz Gazety Pielęgniarek i Położnych.
Artykuły
Zobacz także
AktualnościGazeta Pielęgniarek i PołożnychPraktyka zawodowa

Pielęgniarki - szpital nie może ściągać pielęgniarek z wolnego.

1 min czytania
Praktyka zawodowa a umowy cywilnoprawne W jednej z umów o udzielanie świadczeń zdrowotnych przez pielęgniarkę „w zakresie pielęgniarstwa” zapisano: 1. W przypadkach…
Aktualności

Letnie przeziębienia spowodowane klimatyzacją? Mamy na to sposoby

2 min czytania
Letnie przeziębienia wywołane klimatyzacją? Zobacz jak sobie radzić. Klimatyzacja w biurach, domach i samochodach przynosi ulgę w upalne dni, ale może również…
AktualnościOrzecznictwo sądowe

Pielęgniarki – Sąd Apelacyjny uznał, że do upadku pacjentki doszło na skutek niewłaściwego, zawinionego zachowania pielęgniarek.

5 min czytania
Sąd Apelacyjny ocenił postępowanie pielęgniarek… Redakcja Ogólnopolskiego Portalu Pielęgniarek i Położnych przytacza fragmenty uzasadnienia wyroku Sądu Apelacyjnego z 2023 roku. (…) Sąd…
Komentarze