3 produkty dla pielęgniarek i położnych idealne na jesień.

1 min czytania
AktualnościSklep Pielęgniarek i Położnych
3 produkty dla pielęgniarek i położnych idealne na jesień.

Top 3 produkty

Prezentujemy poniżej top 3 produkty, które naszym zdaniem są niezbędne pielęgniarkom i położnym podczas chłodnych, jesiennych dyżurów. Wszystkie zaprezentowane produkty dostępne są w Sklepie Pielęgniarek i Położnych.

Ciepłe i wygodne skarpety

Pierwszy produkt to oczywiście nasze kolorowe skarpety i stopki medyczne. Wszystkie są ciepłe, bardzo wygodne i komfortowe. Większość z nich to polska produkcja. Różnorodność wzorów oraz kolorów zachwyci nawet najbardziej wymagających. Dodatkowo ich ukrytym atutem jest fakt, że zawsze wywołują uśmiech.

Nawilżające kremy do rąk

Jesienna pora roku jest zawsze wymagająca dla naszej skóry. Uczucie przesuszenia, czy szorstkości rąk zna chyba każdy z nas. Dodatkowo w pracy pielęgniarek i położnych dochodzi częsta dezynfekcja, noszenie rękawiczek i problem ten staje się jeszcze bardziej nasilony. Rozwiązaniem są odpowiednie kremy nawilżające. Poniżej prezentujemy kremy do rąk firmy Medisept, które zostały stworzone specjalnie z myślą o personelu medycznym.

Kubek na kawę lub herbatę

Gdy jest zimno zdecydowanie częściej sięgamy po ciepłe napoje. Wypicie ulubionej kawy czy ciepłej herbaty z miodem i cytryną z naszych autorskich kubków umili Wam niejeden dyżur. W opinii Pani Ali:

Kubek super! Dobra jakość wykonania, poręczny, a wzór pierwsza klasa. Umila nawet ciężki dyżur 🙂

pielęgniarka ala

Przekonaj się sam. Zobacz wszystkie modele poniżej.

Komentarze

Oceń artykuł

Średnia ocen: 5 / 5. Ilość głosów: 1

Bądź pierwszym, który oceni wpis

496 artykułów

O autorze

Sekretarz redakcji, redaktor, specjalista ds. marketingu, reklamy i promocji. Koordynator wydawnictwa Ogólnopolskiej Gazety oraz Portalu Pielęgniarek i Położnych.
Artykuły
Zobacz także
AktualnościNie dla ustawy OZZPiPNowa siatka płacOdszkodowania dla pielęgniarek LMPielęgniarki z mgr pozywają szpitale

Siatka płac pielęgniarek - wiceminister zdrowia poprze podwyżki dla pielęgniarek.

2 min czytania
Wiceminister zdrowia: będę głosował za ustawą, którą do sejmu skierował związek pielęgniarek Obecny wiceminister zdrowia pan Waldemar Kraska, podczas wywiadu udzielonego w…
Aktualności

Czy zamrażanie tkanki tłuszczowej działa?

3 min czytania
W klinikach medycyny estetycznej jest dostępnych coraz więcej zabiegów wspomagających proces odchudzania. Przy zrzucaniu zbędnych kilogramów podstawą są oczywiście dieta i odpowiednia…
AktualnościNie dla ustawy OZZPiPOdszkodowania dla pielęgniarek LMPielęgniarki z mgr pozywają szpitale

Wynagrodzenia pielęgniarek - dlaczego większość sejmowa już nie kocha ustawy związku pielęgniarek?

3 min czytania
Sejmowa debata nad ustawą autorstwa związku pielęgniarek ukazuje znaczącą zmianę w podejściu do projektu ustawy o wynagrodzeniach pielęgniarek W pierwszym artykule redakcyjnym…
Komentarze