3 produkty dla pielęgniarek i położnych idealne na jesień.

1 min czytania
AktualnościSklep Pielęgniarek i Położnych
3 produkty dla pielęgniarek i położnych idealne na jesień.

Top 3 produkty

Prezentujemy poniżej top 3 produkty, które naszym zdaniem są niezbędne pielęgniarkom i położnym podczas chłodnych, jesiennych dyżurów. Wszystkie zaprezentowane produkty dostępne są w Sklepie Pielęgniarek i Położnych.

Ciepłe i wygodne skarpety

Pierwszy produkt to oczywiście nasze kolorowe skarpety i stopki medyczne. Wszystkie są ciepłe, bardzo wygodne i komfortowe. Większość z nich to polska produkcja. Różnorodność wzorów oraz kolorów zachwyci nawet najbardziej wymagających. Dodatkowo ich ukrytym atutem jest fakt, że zawsze wywołują uśmiech.

Nawilżające kremy do rąk

Jesienna pora roku jest zawsze wymagająca dla naszej skóry. Uczucie przesuszenia, czy szorstkości rąk zna chyba każdy z nas. Dodatkowo w pracy pielęgniarek i położnych dochodzi częsta dezynfekcja, noszenie rękawiczek i problem ten staje się jeszcze bardziej nasilony. Rozwiązaniem są odpowiednie kremy nawilżające. Poniżej prezentujemy kremy do rąk firmy Medisept, które zostały stworzone specjalnie z myślą o personelu medycznym.

Kubek na kawę lub herbatę

Gdy jest zimno zdecydowanie częściej sięgamy po ciepłe napoje. Wypicie ulubionej kawy czy ciepłej herbaty z miodem i cytryną z naszych autorskich kubków umili Wam niejeden dyżur. W opinii Pani Ali:

Kubek super! Dobra jakość wykonania, poręczny, a wzór pierwsza klasa. Umila nawet ciężki dyżur 🙂

pielęgniarka ala

Przekonaj się sam. Zobacz wszystkie modele poniżej.

Komentarze

Oceń artykuł

Średnia ocen: 5 / 5. Ilość głosów: 1

Bądź pierwszym, który oceni wpis

592 artykułów

O autorze

Sekretarz redakcji, redaktor, specjalista ds. marketingu, reklamy i promocji. Koordynator wydawnictwa Ogólnopolskiej Gazety oraz Portalu Pielęgniarek i Położnych.
Artykuły
Zobacz także
AktualnościGazeta Pielęgniarek i PołożnychPraktyka zawodowa

Pielęgniarki - szpital nie może ściągać pielęgniarek z wolnego.

1 min czytania
Praktyka zawodowa a umowy cywilnoprawne W jednej z umów o udzielanie świadczeń zdrowotnych przez pielęgniarkę „w zakresie pielęgniarstwa” zapisano: 1. W przypadkach…
Aktualności

Letnie przeziębienia spowodowane klimatyzacją? Mamy na to sposoby

2 min czytania
Letnie przeziębienia wywołane klimatyzacją? Zobacz jak sobie radzić. Klimatyzacja w biurach, domach i samochodach przynosi ulgę w upalne dni, ale może również…
AktualnościOrzecznictwo sądowe

Pielęgniarki – Sąd Apelacyjny uznał, że do upadku pacjentki doszło na skutek niewłaściwego, zawinionego zachowania pielęgniarek.

5 min czytania
Sąd Apelacyjny ocenił postępowanie pielęgniarek… Redakcja Ogólnopolskiego Portalu Pielęgniarek i Położnych przytacza fragmenty uzasadnienia wyroku Sądu Apelacyjnego z 2023 roku. (…) Sąd…
Komentarze