(5) HWAŁA ZWIĄSKOWCOM! Dlaczego władze związku i izby pip zgodziły się, żeby dodatki w POZ obowiązywały od stycznia 2016, kiedy w szpitalach od 1 września 2015?

1 min czytania
AktualnościTzw. podwyżki dla pielęgniarek i położnych
(5) HWAŁA ZWIĄSKOWCOM! Dlaczego władze związku i izby pip zgodziły się, żeby dodatki w POZ obowiązywały od stycznia 2016, kiedy w szpitalach od 1 września 2015?
 

 

 

Do tej pory nie było zgody władz związku i izby pip aby dodatek od 1 września 2015 obowiązywał tylko dla pielęgniarek i położnych zatrudnionych w szpitalach, a dodatek dla pielęgniarek i położnych POZ od 1 stycznia 2016 roku. 

I władze związku i izby pip odmawiały podpisania porozumienia zawierającego takie rozwiązania. I słusznie!

Teraz podpisały porozumienie o 1.50 w nocy, z ministrem zdrowia, o dodatku dla pielęgniarek i położnych w szpitalach od 1 września, natomiast dodatek ten będzie obowiązywał w POZ od 1 stycznia!

Dlaczego?

Dlaczego władze związku i izby pip podpisały takie porozumienie?

Po to 12 tysięcy pielęgniarek i położnych przyjechało do Warszawy? 

Hwała zwiąskom!

 

 

 

 

Komentarze

Oceń artykuł

Średnia ocen: 0 / 5. Ilość głosów: 0

Bądź pierwszym, który oceni wpis

8294 artykułów

O autorze

Czynny zawodowo specjalista w dziedzinie pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej terapii. Były członek Okręgowej i Naczelnej Izby oraz delegat na Zjazd Krajowy samorządu zawodowego. Założyciel Ogólnopolskiego Portalu oraz Gazety Pielęgniarek i Położnych.
Artykuły
Zobacz także
Aktualności

Pielęgniarki liczą czas do emerytury.

2 min czytania
Komentarze pielęgniarek Poniżej zamieszczamy kilka wybranych komentarzy zamieszczonych na profilu na Facebooku pod cytatem jednej z pielęgniarek. Pielęgniarka: Liczę już lata do…
AktualnościOferty pracy

Praca dla pielęgniarki. Pracodawca podaje stawkę godzinową.

1 min czytania
Oferta pracy dla pielęgniarek Grupa, która oferuje prawie 1500 miejsc w nowoczesnych Domach opieki dla seniorów i Klinikach rehabilitacyjnych, specjalizujących się w…
AktualnościGazeta Pielęgniarek i PołożnychOdszkodowania dla pielęgniarek LM

Odszkodowania pielęgniarek - jak prawidłowo uzasadnić pozew.

1 min czytania
Wzór uzasadnienia pozwu pielęgniarki o odszkodowanie W bieżącym wydaniu Ogólnopolskiej Gazety Pielęgniarek i Położnych, które zostało wydane 11 lipca 2024 r. publikujemy…
Komentarze