Ankieta dla pielęgniarek: czy doświadczyłaś agresji ze strony pacjentów?

1 min czytania
Aktualności
Ankieta dla pielęgniarek: czy doświadczyłaś agresji ze strony pacjentów?

Badanie wśród pielęgniarek i położnych

Mam na imię Dorota i jestem pracownikiem Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach. Zajmuję się humanistyką medyczną, w tym skuteczną komunikacją z pacjentem. Obecnie prowadzę badania na temat komunikacji pielęgniarek/pielęgniarzy z pacjentami.

Chciałabym bardzo prosić Państwa o pomoc i wzięcie udziału w badaniu poprzez wypełnienie poniższego kwestionariusza, który stanowi narzędzie badawcze. Ankieta dotyczy problemów z komunikacją, jakie Państwo doświadczają w swojej pracy zawodowej z pacjentami. Kwestionariusz składa się z pięciu otwartych pytań. Badanie zajmie dosłownie 2-3 minuty. Każda odpowiedź będzie bardzo cenna i pomocna.

Ankieta jest w całości anonimowa, po przesłaniu odpowiedzi nie ma żadnej możliwości identyfikacji danych osobowych. Wypełnienie kwestionariusza jest jednoznaczne ze zgodą na udział w badaniu. Zebrane dane posłużą mi wyłącznie do napisania pracy badawczej.

Dziękuję za poświęcony czas i pomoc w badaniu.

Pozdrawiam
Dorota G.

Weź udział w badaniu klikając w poniższy link.

Ankieta na Ogólnopolskim Portalu Pielęgniarek i Położnych

Osoby, które są zainteresowane zamieszczeniem ankiety na Ogólnopolskim Portalu Pielęgniarek i Położnych, powinny przesłać informacje zawierającą co najmniej 1500 znaków, opisującą cel pracy oraz istotę badania (na adres e-mail: [email protected]). Po spełnieniu powyższego warunku, ankieta zostanie zamieszczona na Ogólnopolskim Portalu Pielęgniarek i Położnych. Informujemy, że w pierwszej kolejności zostaną opublikowane ankiety, dotyczące szczególnie pracy pielęgniarek i położnych oraz pielęgniarstwa.

Komentarze

Oceń artykuł

Średnia ocen: 5 / 5. Ilość głosów: 2

Bądź pierwszym, który oceni wpis

368 artykułów

O autorze

Sekretarz redakcji, redaktor, specjalista ds. marketingu, reklamy i promocji. Koordynator wydawnictwa Ogólnopolskiej Gazety oraz Portalu Pielęgniarek i Położnych.
Artykuły
Zobacz także
AktualnościPielęgniarki z mgr pozywają szpitale

Pielęgniarka Józefa Szczurek-Żelazko w poszukiwaniu świadomości o płacach pielęgniarek.

2 min czytania
Pielęgniarka Józefa Szczurek-Żelazko autorką skandalicznych zapisów siatki płac pielęgniarek i położnych Najpierw ta pani coś wymyśliła, potem autorytatywnie wprowadziła w życie. Była…
Aktualności

Pielęgniarki pracujące za granicą o 24-godzinnych dyżurach.

2 min czytania
Pielęgniarki o pracy dobowej za granicą Praca pielęgniarek w systemie 24-godzinnym ma swoich zwolenników oraz rzesze osób, które zwracają uwagę na bezpieczeństwo…
Aktualności

Wiedza pielęgniarek na temat lewokomorowej niewydolności serca.

1 min czytania
Badania ankietowe wśród pielęgniarek i położnych Do redakcji pielegniarki.info.pl bardzo często zgłaszają się studenci pielęgniarstwa i położnictwa z prośbą o publikację kwestionariuszy…
Komentarze
×
AktualnościOrzecznictwo sądowePraktyka zawodowa

Sąd - pielęgniarka nie mogła uznać, że lekarz nie ma racji.