Apel pielęgniarki – "My tu pracujemy na umowach o pracę (płace bardzo niskie), a WY podejmujecie u NAS dodatkową pracę. NISZCZYCIE NASZ TRUD W WALCE O LEPSZE WARUNKI PŁACY I PRACY!

1 min czytania
Aktualności

………………………………..

APEL DO PIELĘGNIAREK I POŁOŻNYCH,

KTÓRE DODATKOWO ZATRUDNIAJĄ SIĘ W OLKUSKIM SZPITALU

SZANOWNE KOLEŻANKI,

APELUJE I PROSZĘ WAS O CZAS DLA NAS PRACUJĄCYCH W NOWYM SZPITALU W OLKUSZU, KTÓRY POTRZEBNY JEST DO ZAŁATWIENIA NASZYCH POSTULATÓW.

PRACUJEMY TU NA UMOWĘ O PRACĘ Z BARDZO NISKIMI PENSJAMI, A WY W MOMENCIE KIEDY MY – WALCZYMY O GODNE ŻYCIE DLA NAS I NASZYCH RODZIN I DZIECI NISZCZYCIE NASZ TRUD W TEJ WALCE O LEPSZE WARUNKI PŁACY I PRACY. APELUJĘ DO WASZYCH SUMIEŃ I SOLIDARNOŚCI ZAWODOWEJ. ZOSTAWCIE NA JAKIS CZAS TEN OLKUSZ I PO PROSTU PILNUJCIE STANOWISK W SZPITALACH W KTORYCH JESTEŚCIE JUŻ ZATRUDNIONE. I NIE POZWÓLCIE NA TO, BY WAM NIKT NIE ZARZUCIŁ POPEŁNIENIA BLĘDU W ZAWODZIE. NIE DAJCIE INNYM TEJ SATYSFAKCJI, ŻE MOŻECIE PRACOWAĆ W MIESIĄCU KILKASET GODZIN. TO JEST NIEMOŻLIWE – PRACUJECIE Z CHORYM CZLOWIEKIEM, NIE Z MASZYNĄ , KTÓRĄ MOŻNA WYŁACZYĆ. ON POTRZEBUJE FACHOWEJ, NIE ZMĘCZONEJ PIELĘGNIARKI PRZY SWOIM ŁÓŻKU.

W WOLNYM CZASIE WEŻCIE SWOJE DZIECKO NA SPACER, WYPOCZNIJCIE OD CODZIENNEGO TRUDU. RODZINA JEST BARDZO WAZNA. W POLSCE WŁAŚNIE O TO CHODZI. UDOWADNIA SIĘ, ŻE PIELĘGNIAREK JEST WYSTARCZAJĄCA LICZBA. A TO JEST NIEPRAWDA. TAKIE WŁAŚNIE NIENORMALNE SYTUACJE POKAZUJĄ ICH BRAK. ZA MAŁO ZARABIAMY I DLATEGO UCIEKAMY SIĘ DO ZAROBKOWANIA W INNYCH PLACÓWKACH. A PRZECIEZ CZLOWIEK JEST NAJWAŻNIEJSZY.
OSTĄPCIE NA JAKIŚ CZAS OD TEGO ZAMIARU DYZUROWANIA W NOWYM SZPITALU W OLKUSZU, BO W KTÓRYMŚ MOMENCIE SAME ZAUWAZYCIE , ŻE NIE DAJECIE JUŻ RADY I NIE MACIE SIŁ.
PISZĘ TE SŁOWA W IMIENIU PIELĘGNIAREK I POŁOŻNYCH PRACUJĄCYCH W NOWYM SZPITALU W OLKUSZU.

PAMIĘTAJCIE DROGIE KOLEŻANKI I KOLEDZY PRACUJEMY Z CHORYM CZŁOWIEKIEM.

Powyższy Apel opublikowano na facebooku

Zobacz komentarze na faceboku

.

Oceń artykuł

Średnia ocen: 0 / 5. Ilość głosów: 0

Bądź pierwszym, który oceni wpis

8992 artykułów

O autorze

Czynny zawodowo specjalista w dziedzinie pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej terapii. Były członek Okręgowej i Naczelnej Izby oraz delegat na Zjazd Krajowy samorządu zawodowego. Założyciel Ogólnopolskiego Portalu oraz Gazety Pielęgniarek i Położnych.
Artykuły
Zobacz także
AktualnościOferty pracy

9 tysięcy dla pielęgniarki. Dużo czy mało?

2 min czytania
Praca dla pielęgniarki – różne rodzaje umów W dniu wczorajszym redakcja Ogólnopolskiego Portalu Pielęgniarek i Położnych przedstawiła analizę ofert pracy zamieszczonych w…
AktualnościOferty pracy

Praca dla pielęgniarek – przegląd ogłoszeń.

2 min czytania
Praca dla pielęgniarek – wysokość wynagrodzeń w ofertach pracy Publikujemy przegląd ofert pracy dla pielęgniarek, zamieszczonych w Centralnej Bazie Ofert Pracy na…
AktualnościKomentarze pielęgniarek i położnych

Pielęgniarki o upuście na stacjach paliw.

5 min czytania
Upust cenowy dla pielęgniarek na stacjach paliw Ogólnopolski Portal Pielęgniarek i Położnych w sobotę 31 lipca 2021 roku, poinformował czytelników portalu o…
Komentarze