Artykuł w sprawie wirtualnego 1 100 złotych do podstawy wynagrodzenia pielęgniarek i położnych wzbudził na portalu ponad 90 komentarzy. Dyskusja dotyczyła także… wykształcenia Mariusza Mielcarka. Bogu dziękować, że nie jestem murzynem…

4 min czytania
AktualnościPorozumienie pań w czepkach z ministrem 2018

 


2 sierpnia 2018 roku 

 

Artykuł z dnia 30 lipca czytano prawie 25 tysiecy razy. Wzbudził ponad 90 komentarzy.

Czytaj artykuł: Żadna pielęgniarka i położna nie dostanie do wynagrodzenia zasadniczego od września tego roku, 1 100 zł. Takie są realia podpisanego przez panie w czepkach porozumienia z ministrem zdrowia. 

Artykuł w sprawie wirtualnego 1 100 zł. do podstawy wynagrodzenia pielęgniarek i położnych wzbudził na portalu ponad 90 komentarzy. Dyskusja dotyczyła także… wykształcenia Mariusza Mielcarka. Bogu dziękować, że nie jestem murzynem…

Poniżej wybrane komentarze, które zawierają dyskuje o Mielcarku…

Panie Mielcarek ile czasu bedzie pan jeszcze nas obrażał i ponizal na jakiej podstawie pisze pan te artykuly nie ma pana przy stole negocjacyjnym i tak naprawde nic pan nie zrobil dla tego srodowiska jak tylko szczuje pan jedne na drugie

Nie da sie tego czytać.nie spotkałam sie na tej stronie choćby z jednym pozytywnym artykułem. Wiecznie te "panie w czepkach". Wszedzie "czarnowidztwo" i wiecznie wszystko źle. Daleko to my tak nie zajedziemy, podjudzanie i szczucie.główny cel Pana Mielcarka.

Ja się mogę z wszystkimi zarzutami zgodzić. Ale proszę mi nie wmawiać , że panie w czepkach prowadziły rozmowy przy "stole negocjacyjnym". Dobre sobie – stół negocjacyjny. Pozdrawiam Mariusz Mielcarek

Mi by było wstyd się przyznać, że tam byłem i podpisałem takie porozumienie. Pozdrawiam Mariusz Mielcarek

Do DORA ! zaraz mnie trafi szlag na twoja glupote! Mielcarek od poczatku mial racje ! a ty zadowolilas sie pierwszą transzą dodatku? Tzw zembalowe dziala wbrew pielegniarkom! Podpisujac z Zembalą porozumienie dały znak że pielegniarka nie musi zarabiac ,że moze miec dodatki! Z tego wywiązały sie przez 3 lata różna machloje i manipulacje w szpitalach! Podobają ci się utajnienia? tobie tak a pielegniarkom nie . gdybysmy znały prawde ze te rozmowy są o zembalowym tobyśmy zmiotły ze związku te ptoki , bujasy i inne! twoim zdaniem nrpip stoi na strazy wynagrodzenia? naszym zdaniem nie! a moze ty jestes tez w RDS? to jeszcze gorzej bo o wszystkim wiedziałaś wcześniej! Nawet najwyższej rangi stajnia nie zrobi z osła mustanga !

Ogarnijcie się Panie, wszystkie związki zawodowe protestują z powodu naszej rzekomej podwyżki ( podwyżka, którą otrzymałyśmy w 2015 roku), a my jak zwykle obrażamy wszystkich dookoła i skaczemy sobie do gardeł. Jeżeli nie wierzycie Panu Mielcarkowi, macie takie prawo, ale wrzesień już nie długo i wtedy co poniektórym otworzą się oczy. Według moich obliczeń, a jestem pielęgniarką nie ekonomistą wyjdziemy na tzw. swoje tj.pensja będzie taka sama jak byśmy otrzymywali dodatki brutto brutto. dodatek pozostanie dodatkiem i los jego zawsze jest niepewny, co innego pensja zasadnicza, ale tu też można zawrzeć różne klauzule w zależności od.Tak więc pożyjemy zobaczymy i nauczmy się sami siebie szanować. Nie ma przymusu wchodzenia i komentowania na forum, więc jeżeli komuś się portal nie podoba to go nie czyta i śpi spokojnie.

Do 37 jak zwykle racja- popieram a do 41 – nie dziewczyny a gdzie chłopaki ? – a może by tak Koleżanki i Koledzy? ( dziewcynki na posyłki? ) – ile razy mam jeszcze o tym pisać? Dalej osoba wytykająca wykształcenie niech najpierw zdobędzie wiedzę o wykształceniu P.Mielcarka a póżniej się wypowiada – nieładnie, proszę przeprosić – pomogę na stronie FB wykształcenie P.Mielcarka zamieszczone. A po drugie osobie tej co to napisała brakuje nie tylko wykształcenia ale i kultury osobistej. Popisy nas tutaj nie bawią! Dora kim jesteś i co tu robisz? P.Mielcarek dziękujemy za wszystko, żeby nie Pan to dla nas był by ciemnogród i machloje – tym bardziej teraz kiedy ludziom nie zależy na strajku ogólnopolskim w służbie zdrowia a te L_4 – wstyd żeby mówiono publicznie, że jest to wyłudzane przez pielęgniarki (opinia społeczna czyta i słucha i wyciąga na temat pielęgniarek wnioski) Walczcie więc wspólnie o poprawę warunków nie tylko płacy ale i pracy – urlopy zdrowotne (nauczyciele mają za co? Gdy i tak mają dużo wolnego a i charakter pracy o wiele lżejszy. Pielęgniarki nie mają "nic" – żadnych przywilejów nawet trzynastek – wożna w szkole ma 13-tkę i odprawę emerytalną razy sześć pensji a pielęgniarka tylko trzy – jakim prawem taka niesprawiedliwość? Tylko duży, wspólny protest ma sens!

Super komentarz dający wiele do myślenia i działania. Szacun dla P.Mielcarka.

Popieram 53 – tak co to za Dora? – cwaniara z dobrą kasą wiadomo dlaczego tak pisze.Takich Dor nam tu nie trzeba. Dziękujemy P.Mielcarek za aktualności 🙂 – wielka to i nie łatwa robota!

Do 22 zanim napiszesz sprawdż wykształcenie p.Mielcarka. A ty chłopie co robisz dla polskiego deficytowego pielęgniarstwa żeby nie było biednych pielęgniarek?

Do 67 prawda – każda pielęgniarka, która jest na fejsbuku powinna mieć w znajomych portal Pana Mielcarka – ja tak uczyniłam od razu. Do Kate : zastraszanie pielęgniarek przez PIS to ich specjalność – tylko, że brat Kaczyńskiego przegrał z pielęgniarką w sądzie – nadal jest info w internecie.

Czekam z utęsknieniem na podwyżkę,a tu Mielcarek straszy,że kolejny raz zrobione w balona.

Mielcarek pisze prawdę, nie straszy. Do września niedaleko. "Czekaj ,tatka latka".

Zachowano oryginalną pisownię.

Wybrał: Mariusz Mielcarek

Komentarze

Oceń artykuł

Średnia ocen: 1 / 5. Ilość głosów: 1

Bądź pierwszym, który oceni wpis

8271 artykułów

O autorze

Czynny zawodowo specjalista w dziedzinie pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej terapii. Były członek Okręgowej i Naczelnej Izby oraz delegat na Zjazd Krajowy samorządu zawodowego. Założyciel Ogólnopolskiego Portalu oraz Gazety Pielęgniarek i Położnych.
Artykuły
Zobacz także
AktualnościGazeta Pielęgniarek i Położnych

Gazeta Pielęgniarek i Położnych - wydanie czerwiec 2024 r.

2 min czytania
Czerwcowe wydanie miesięcznika branżowego dla personelu pielęgniarskiego Ogólnopolska Gazeta Pielęgniarek i Położnych każdego miesiąca trafia do ponad 500 szpitali w całej Polsce….
Aktualności

Wyczerpanie nerwowe

2 min czytania
W języku potocznym mówi się, że ktoś jest wyczerpany po ciężkim dniu w pracy, długiej podróży czy nieprzespanej nocy. Jednak nie zawsze…
AktualnościNowa siatka płacOdszkodowania dla pielęgniarek LM

Odszkodowania dla pielęgniarek – wzór uzasadnienia pozwu.

3 min czytania
Uzasadnienie pozwu sądowego pielęgniarki przeciwko pracodawcy w sprawie nierównego traktowania w zatrudnieniu… W związku z licznymi zapytaniami do redakcji Ogólnopolskiego Portalu Pielęgniarek…
Komentarze