Baleriny medyczne dla personelu medycznego.

1 min czytania
AktualnościSklep Pielęgniarek i Położnych
Baleriny medyczne dla personelu medycznego.

Obuwie medyczne na pielęgniarek i położnych

W Sklepie Pielęgniarek i Położnych można znaleźć obuwie medyczne męskie oraz damskie stworzone z myślą o pracownikach szpitali, przychodni, gabinetów stomatologicznych oraz aptek. Wszystkie klapki, chodaki, balerinki, zostały wykonane z oddychających i miłych w dotyku materiałów. Dzięki specjalnemu wyprofilowaniu gwarantują pełną wygodę noszenia. Ich konstrukcja jest w pełni ergonomiczna, dlatego nawet po wielu godzinach dyżuru nikt dają uczucia ból stóp. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom różnych grup klientów, wzbogaciliśmy ofertę o balerinki, które świetnie sprawdzą się w okresach wiosennym i letnim.

Baleriny dla medyków

Lekkie i wdzięczne balerinki od lat cieszą się popularnością wśród kobiet. Pracownice ochrony zdrowia, które preferują typowo kobiece stylizacje i często noszą spódnice lub sukienki, chętnie wybierają baleriny medyczne. Klasyczne balerinki prezentują się dobrze ze wszystkimi elementami garderoby i nie wyglądają tak topornie jak standardowe klapki medyczne.

Wszystkie baleriny medyczne dostępne w naszej ofercie zostały wykonane w 100% ze skóry naturalnej. Dzięki specjalnemu wyprofilowaniu nasze obuwie medyczne jest w pełni ergonomiczne i może być użytkowane przez wiele godzin bez ryzyka dolegliwości bólowych czy powstania odcisków i pęcherzy.

Właściwości systemu FLEX COMFORT:

  • Zapobiega zmęczeniu stóp.
  • Skutecznie amortyzuje mikro-wstrząsy i zapewnia optymalny rozkład nacisków.
  • Zapobiega gromadzeniu się bakterii i przykremu zapachowi.
  • Posiada właściwości oddychające.
  • Łatwa w utrzymaniu czystości.
  • Dodatkowe zabezpieczenie boczne pomagające chronić stopę przed przesuwaniem się stopy wewnątrz buta.
  • Posiada właściwości antypoślizgowe.
Komentarze

Oceń artykuł

Średnia ocen: 3.8 / 5. Ilość głosów: 4

Bądź pierwszym, który oceni wpis

557 artykułów

O autorze

Sekretarz redakcji, redaktor, specjalista ds. marketingu, reklamy i promocji. Koordynator wydawnictwa Ogólnopolskiej Gazety oraz Portalu Pielęgniarek i Położnych.
Artykuły
Zobacz także
AktualnościSzkolenia pielęgniarek i położnych

Szkolenia specjalizacyjne w dziedzinie pielęgniarstwa. Mamy kolejnych specjalistów.

2 min czytania
Egzaminy pielęgniarek i położnych Szkolenie w dziedzinie pielęgniarstwa rodzinnego dla położnych przygotowuje położne do profesjonalnego i samodzielnego sprawowania opieki nad kobietą i…
AktualnościOrzecznictwo sądowePraktyka zawodowa

Pielęgniarka zaprowadziła pacjentkę do RTG. Sama wróciła na oddział. Chora straciła przytomność. Jak sąd ocenił postępowanie pielęgniarki?

7 min czytania
Sąd ocenił postępowanie pielęgniarki… Publikujemy wyrok sądu w sprawie, która mogła dotyczyć każdej z pielęgniarek lub położnej. Na końcu artykułu można odnieść…
AktualnościOrzecznictwo sądowePraktyka zawodowa

Pielęgniarki - pacjentka w sądzie: wzywane pielęgniarki nie przychodziły.

4 min czytania
Sąd o prawa pacjenta do informacji o swoim stanie zdrowia, także w kontekście wykonywania praktyki zawodowej przez pielęgniarki… W jednym uzasadnień do…
Komentarze
×
Aktualności

Jakie cechy powinny mieć spodnie ratownicze?